[SC110] Jhon Warlon v Mitchell Taylor

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
56
99
V4 karakter
Jhon Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Jhon Warlon ~

Születési hely, idő:
~ 1996.11.11 ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ +38-76-443-5551 ~



Alperes adatai

Név:
~ Mitchell Taylor ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ Pontosan nem emlékszem de asszem, LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Ismeretlen,1726 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024.04.30 18:51, Police Department melett ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Packer szerelés ára: 160.000$ Illetve csekk 50.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Szóval én éppen Packerrel dolgoztam mivel Parkoló felgyületnél vagyok alkalmazott. Lefoglaltak irányából mentem a telepünk felé, amikor a taxis kolléga jött 100-al, 90 fokos kanyart beakarta driftelni de nem sikerült neki ezért az én sávomba sodrodott majd nekem ütközött. Ezek után beszélgettem a taxissal, megérkezett mr. Taylor, akit mellesleg nem is hívtunk, velem nem nagyon szeretett volna beszélgetni ezért egyből ment a taxis kollégához és utásához megkérdezni hogy jól vannak-e és mi történt. Elmondták a történetet kellő hazugsággal megtömve hogy hihető legyen , majd áttért hozzám, én is elmondtam az én szemszögemet és ebből úgy állapította meg hogy én voltam a híbás. Nem tudom hogyan, de ő tuti minden kis szemporcikát megvizsgát a hatalmas szemével. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Semmiből megállapította hogy én voltam a hibás mivel a packerem pár méterrel odébb állt mint a történetem állította. Nem jól felmért helyzetben csekk kiosztása. ~

Bizonyítékok:
~ ((Dashcam, Mivel ic nincs ezért a rendőr kolléga a videó nélkül állapította meg nyílván...Kérés esetén logot tudok feltölteni ahol az egész beszélgetésünk elhangzott.)) ~



~ Kelt: 2024.05.10 16:16 ~
JWarlon
 
  • Tetszik
Reactions: szabika

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
56
99
V4 karakter
Jhon Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Igen eddig tök jól haladnak itt a munkálatok úgy látom. De ha már más nem akkor én írom és nem kell kérdezni sem. A fentebb álatalam leírtakat folytatnám. Mivel a rendőr kolléga úgy gondolta hogy én voltam a hibás, kihívtam a kollégámat aki értem felel és hasonlók, hogy beszéljen a rendőrrel, mivel a rendőr engem nem annyira akart meghallgatni. Amint kiért a kollégám egyből próbált beszélni a rendőrúrral, kicsit odébb is mentek, mint utána hallottam tőle, a beszélgetés úgy zajlott hogy kollégám mondta a magáét, a rendőr fülén pedig egyiken be, Másikon ki. Se engem se a kollégámat nem akarta meghallgatni. Szóval gondolom megvolt már alapból a véleménye a parkolófelügyeletesekről is, szóval szerintem ezért is osztotta ki nekem a csekket. Szóval már ebből a tekintetben sem járt el normálisan és egyenlően.
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
617
1 414
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Jhon Warlon!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC110] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon - öt naptári napon belül -fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Amennyiben ezen határidőt elmulasztja és késedelmét sem igazolja, az ítélet jogerőre emelkedik. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • Officer Mitchell Taylor már nem tartozik a Las Venturas Metropolitan Police Department kötelékébe, nem teljesít a továbbiakban szolgálatot.
    • Megfelelő tárgyi bizonyíték hiánya. ((A bizonyítékot RP hiányában nem tudom elfogadni, legközelebb ha ilyen van a rögzítést RP-zni kell. A kamera bekapcsolásától a kikapcsolásáig fogadható el csak és kizárólag a "Dash Cam", illetve azonbelül is a reális szögben nézzük. - Tehát a kocsi mellett történő dolgokat nem vesszük figyelembe - ))


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
56
99
V4 karakter
Jhon Warlon
LV karakter
Jhon Warlon



((A bizonyítékot RP hiányában nem tudom elfogadni, legközelebb ha ilyen van a rögzítést RP-zni kell. A kamera bekapcsolásától a kikapcsolásáig fogadható el csak és kizárólag a "Dash Cam", illetve azonbelül is a reális szögben nézzük. - Tehát a kocsi mellett történő dolgokat nem vesszük figyelembe - ))

((Én direkt kérdeztem admint, nem kell rp-zni mivel a szerveren nincs olyan fogalom és rp hogy dashcam. Ezért fölösleges rp-zni hogyha nincsen ic....Admint ne kérdezd nem most kérdeztem már, de többet is kérdeztem mindenki ezt mondta))



 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.