[SC101] Arisoto Moretti v. Dylan Cruz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CostaLV

Újonc
See Game Helpdesk
LV
2019. 08. 13.
63
260
V4 karakter
Lorenzo Costa
LV karakter
Lorenzo Costa
V2 karakter
-
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Ariosto Moretti ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1990.04.17 ~

Bejelentett lakcím:
~ Bonanze Road 7470 ~

Telefonszám:
~ +38-76-583-8902 ~



Alperes adatai

Név:
~ Dylan Cruz ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy Sheriff I, 1155 ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Fort Carson melletti határátkelő, 2024.04.08 nagyjából 19 óra környéke ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 17500$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Történt a mai, hogy ISMÉTELTEN Dylan Deputy félre állított engem, ISMÉTELTEN a JCS004 rendszámú járművel haladtam egy ügyfélhez. S mint már 3 héttel ezelőtt is megtörtént ISMÉTELTEN az ő állítása szerint egy STOP táblánál nem álltam meg. Mivel én vezettem a járművet így csak érzem, hogy áll vagy mozog alattam a kocsi. Megálltam a stop táblánál, azt bevallom, hogy csak a másodperc töredékére, de állt a kocsi. Majd megindultam utamra, mivel egy lélek sem járt ekkor arra, a Deputy-t leszámítva. Ahogy kifordultam a kereszteződésből, már tolta is fel a szírénát és intézkedés alá vont. Jött bemutatkozott, végre ennyit már megtanult 3 hét alatt, mert múltkor még a teljes nevét és a jelvényszámát sem volt képes elmondani. Majd megkezdődött a tőle már megszokott idézőjeles intézkedés. Elmondta, hogy miért állított félre, elkérte az irataim és a nevemet. Viszont már végig hallgatni most sem szeretett volna, kérdéseimet megsem hallotta. Csak előkapta a csekk füzetet, firkált oda valamit és hozzám vágta azt. Pontosan ugyan azt csinálta, mint 3 hete. Akkor már írtam a SASD felé egy panaszt az illetőre, de felülbírálás nélkül megszűnt létezni a panaszom. Egyrészt, nem szeretnék arra hivatkozni, hogy a munkámat akadályozta, de azt tette. Méghozzá teljesen hibásan tette ezt, mivel ez egy jogtalan rágalmazás amit ő művelt velem. Nem tudta megmagyarázni, hogy miért is gondolja így az egész szituációt és alátamasztani sem tudta az egészet. De mégis megírta a csekket. Szerintem ez nem egy Deputyhoz való viselkedés amit ez az Úr művel. Abból kiindulva, hogy 3 hét múlva ismét megtörténik ugyan az a forgatókönyv ami a múltkor, merem azt állítani, hogy ő mindennap így végzi a munkáját és ártatlan embereket bírságol meg, megsem hallgatva őket, mintha ő ezt élvezné.
A múltkor panaszra visszatérve, ami szó szerint megszűnt létezni Dylan intézkedés alá vont állítólagos STOP tábla figyelmen kívül hagyása címszóval, még mellé csatolt egy állítólagos Gondatlan vezetést is. Ezt annyival szeretném kiegészíteni, hogy az intézkedés után elindultam az ügyfelemhez, Fort Carsonba követtek engem, majd ahogy a visszapillantóba tekintettem láttam, hogy a járdán kerülik ki a fekvőrendőröket. Félre húzódtam az út szélére, majd ahogy elmentek mellettem végig karcolták a járművem. Kérdezem én, akkor én vezetek gondatlanul vagy a SASD emberei? Miért nem tudnak normálisan végig vinni egy igazoltatást? Jogaimat figyelembe vége, bizonyíték hiányában megbírságolnak? Hol van itt az igazság?

~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Helytelen intézkedés, Deputy felfüggesztése, bírság törlése a priuszomból és a büntetés összegének visszatérítése (17500$) ~

Bizonyítékok:
~ Fénymásolat a bírságról ~



~ Kelt: 2024.04.08 ~
Ariosto Moretti
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Hello11 és jimre

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Arisoto Moretti!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC101] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Tárgyalásra idézem a fent megnevezett #1161 Deputy Sheriff Mr. Dylan Cruz ((@dini1002)) alperest, valamint ezúton kérem, hogy a San Andreas Sheriff's Department jelöljön ki egy képviselőt, aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába 72 órán belül! ((@TuTu, @Wexen))

((Privát üzenet formájában nem fogadok el bizonyítékot, csak és kizárólag kivételes esetekben!))



Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 153
1 409
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Az ügy kivizsgálásra került az Internal Affairs által.

Az alperesként említett Deputy Dylan Cruzt meghallgattuk, válaszát rögzítettük.
  • A nyomozás során szerzett információk alapján a megállítás, a bírság kiállítása helytálló, okkal történt.
A jelenleg rendelkezésre álló bizonyítékok alapján az Internal Affairs Bureau felfüggeszti a kivizsgálást.

Üdvözlettel:

charlieparks.png

Sergeant
04.11.2024.
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Arisoto Moretti!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC101] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon - öt naptári napon belül -fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Amennyiben ezen határidőt elmulasztja és késedelmét sem igazolja, az ítélet jogerőre emelkedik. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • Nincs megfelelő tárgyi bizonyíték a jogalap hiányára, valamint az Internal Affairs Bureau jelentése alapján az intézkedés helytálló volt az esetben. Jelenleg más bizonyíték nem áll rendelkezésre, amennyiben van azt öt napon belül egy jogorvoslaton belül nyújtsa be és az ügy másodfokon történő tárgyalására sor kerül!


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.