[SC100] Owen Fox v. LVMPD #1945

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lazy Guy

,,Csak az számít, hogy tudd, mit akarsz, és küzdj"
2020. 07. 01.
205
362
19
Narnia
V4 karakter
Rick Milburn
LV karakter
Owen Fox
V2 karakter
Larvell Jones
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Owen Fox ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 08/20/1998 ~

Bejelentett lakcím:
~ 112 main st, Fort Carson, San Andreas ~

Telefonszám:
~ +38-76-960-0682 ~



Alperes adatai

Név:
~ Nem ismert ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Officer I, 1945 ~

Születési hely, idő:
~ N/A ~

Bejelentett lakcím:
~ N/A ~

Telefonszám:
~ N/A ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024-04-08 01:09:06, Fort Carson horgász hely és bolt ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Deputy Wyatt, ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem ~

A történtek részletes leírása:
~ Horgászat közben két civil ruhás deputy mellényben és nagy karabéllyal megközelített, hogy beszélnének velem. Bejelentés érkezett a járművemre rablás miatt közölte Deputy Wyatt elvileg az én rendszámom lett megadva a bejelentésben (ALVILAG) átnézték a személygépjárművem mely következtében megállapítást nyert, hogy nem én voltam az elkövető. Eközben befutott az LVMPD-től két officer miszerint az én járművem körözött és az egyik officer egyből letepert, éles fegyvert fogott rám és a földre kényszerített majd utána egy SASD sergeanttal értekezett és közölte, felállhatok nem kell engem egy megfigyelési köröztetés miatt bilincsbe verni. Összességében le akart tartóztatni csak azért mert megfigyelési körözés van személyemen a 1945-ös azonosítóval rendelkező officer szerint. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Pénzbeni kártérítésre irányul a kereseti kérelem mivel megalázott feleslegesen több állampolgár előtt és még egy maroklőfegyvert is tolt az arcomba, mellyel túlkapást követett el egy megfigyelési körözésnek köszönhetően mivel egy magasabb beosztású személy szerint fölösleges engem bilincsbe verni egy ilyen miatt, ezen felül traumákat okozott nekem az, hogy fegyverrel hadonászott az arcomban. Ezen felül a megfigyelés megszüntetésének elrendelését. ~

Bizonyítékok:
~ Amennyiben tanúként meghallgatják Deputy Wyatt ot és társát valamint a jelenlevő sergeantot az lehet a bizonyíték mivel sem kamerával, sem hangrögzítővel nem szerelkeztem fel, én mint tisztességes állampolgár nem gondoltam volna, hogy lefognak teperni egy semmiért. ~



~ Kelt: 04/07/2024, Las Venturas ~
Owen Fox
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Owen Fox!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC100] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Tárgyalásra idézem a fent megnevezett #1945 jelvényszámmal rendelkező rendfenntartó személyt mint alperest, valamint ezúton kérem, hogy a Las Venturas Metropolitan Police Department jelöljön ki egy képviselőt, aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába 72 órán belül! ((@MarcYk))

((Privát üzenet formájában nem fogadok el bizonyítékot, csak és kizárólag kivételes esetekben!))



Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Fire
Reactions: Martin05

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
543
1 241
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge, Cameron Howard!

Tájékoztatom, hogy a Las Venturas Metropolitan Police Department Internal Affairs Bureau osztálya az értesítőt megkapta, a belső kivizsgálást ezennel megkezdtük!

Tisztelettel,
alairas.png

Sergeant.
2024.04.08.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

cikmar

😎
SzerverAdmin
LV
2019. 01. 11.
543
1 241
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge, Cameron Howard!

Ezennel tájékoztatom az ügy részeseit, hogy az ügy kivizsgálása befejeződött az Internal Affairs Bureau osztálya által. Az osztály a következő döntést hozta:
- Ez ügy, és további panaszok javaslatára Mr. Tucker Moss-t felfüggesztettük a hivatali szolgálata alól.
- Ez ügy, és további panaszok javaslatára Mr. Tucker Moss-t, a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetőségi karának javaslatára az alperest továbbiakban nem tartja számon az állományában.

Tisztelettel,
alairas.png

Sergeant.
2024.04.08.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense és jimre

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


A tárgyalásra továbbá beidézem Deputy Sheriff Mr. Wyatt-t. Illetve ezúton kérem a San Andreas Sheriff's Department hivatalát, hogy jelöljön ki egy képviselőt, mely az esettel kapcsolatosan nyilatkozatát teszi a bíróság irányába. Erre a nyilatkozat tételre mindössze 72 órát adok. ((@Wexen, @TuTu))



Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Martin05 és jimre

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 153
1 409
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge Cameron Howard.

A San Andreas Sheriff's Department Internal Affairs Bureau osztálya a mai nappal megkezdte az ügy belső kivizsgálását.
Hetvenkettő órán belül megküldi a kivizsgálás eredményét.
Üdvözlettel:
charlieparks.png

Sergeant
04.09.2024.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Satix

Újonc
2023. 03. 20.
26
120
LV karakter
Cayden Tyler
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge Cameron Howard.

A San Andreas Sheriff's Department Internal Affairs Bureau osztálya kivizsgálta az esetet, és a beidézett Deputy Wyatt mellett én, Cayden Tyler is szeretném hozzá tenni a saját szemszögemet az esethez, mint említett, megjelent Sergeant a helyszínen. Ahogy Deputy Wyatt is említette a jelentésében, egy férfi tett korábban szóban bejelentést Fort Carson környékén, miszerint egy szürke pulcsis férfi, egy Jeep SRT8-al rabolt ki embereket a közelben társával. Ezt követően átfésültük a területet, és találtunk egy a leírásnak megfelelő színű, illetve állapotú Jeep SRT8-at, majd egy szürke pulcsis férfit a parton, akit megközelítettünk.
Mi után szóban elegyedve a kérdésinkre határozottan, és meggyőzően válaszolt felajánlotta, hogy a gépjárművét is átkutathatjuk, hogy meggyőződjünk arról, hogy nem végzett semmilyen illegális tevékenységet az elmúlt órában. Így követtük a gépjárművéhez amit kinyitott számunkra. Eközben érkezett meg Officer I, 1945 a helyszínre társával, majd az autó átnézése közben arra lettem figyelmes, hogy hangos kiabálás, és felszólítások sokaságát hallom az autó irányába. Mire a gépjármű hátuljához értem, addigra Mr. Owen Fox már a földön volt, és Officer I, 1945 éles fegyvert tartott rá. Amint ezt láttam egyből leállítottam, és közöltem vele, hogy erre semmi szükség, ugyan is Mr. Owen Fox teljesen együttműködő volt az eset során. Mint utólag kiderült, a két Officer az autón lévő körözés miatt érkezett a helyszínre, amely egy "Megfigyelés" volt, ahogy a perben is olvasható. Az ügy végén Officer I, 1945 elnézését fejezte ki a felperes felé, majd társával együtt távozott a helyszínről.

signature-1.png

Sergeant, Cayden Tyler
 
Utoljára szerkesztve:

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
605
1 407
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Owen Fox!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC100] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmének a bíróság helyt ad.

Indokolás:


    • A Legfelsőbb Bíróság teljes mértékben elutasítja az ilyen helyzetekben történő túlkapásokat. A Las Venturas Metropolitan Police Department munkatársa, az alperes teljes mértékben hibázott és ellentmondott a hivatal etikai értékeinek.
    • Az alperes, Officer Mr. Tucker Moss tevékenysége alapján a szolgálata alól felfüggesztették és elbocsájtották a hivatalból, többek között a belső vizsgálat eredménye alapján.
    • A tárgyalás során megküldött jelentésekből és vallomásokból nem derül fény a megfigyelés jogalapjára, így az aktust nem szüntetem meg a felperes kérésére. Amennyiben a jogalap összeköthető a rablással kapcsolatos bejelentéssel, abban az esetben a jogalapot megszüntetem jogerős bizonyítékok hiányában.
    • A traumáról semmiféle orvosi szakvélemény nem érkezett, így különös kártérítésre a felperes nem jogosult.



Kelt: 2024. április 25. napján
Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: Satix
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.