[SC098] Can Peco v. Zachary Brooks

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

poszasz

Újonc
2021. 09. 23.
23
18
V4 karakter
Alberto Jogoda
LV karakter
Can Peco
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Can Peco ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson, 1975.07.21 ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson, Canon River 4 ~

Telefonszám:
~ +38763339911 ~



Alperes adatai

Név:
~ Zachary Brooks ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Officer III. 1463 ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Las Venturas arany bank 2024.04.03 21 óra körül ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Brett Cobb, a másik intézkedő rendőr ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ $50.000 ~

A történtek részletes leírása:
~ Ott voltam banknál, megláttam, hogy sok rendőr autó ott állt és kíváncsi voltam, hogy mi történt. Erre jött egy rendőr autó, ketten voltak benne, felszólítottak, megkérdeztek, hogy mit csinálok, de a válaszom nem nagyon érdekelte őket. Megmotozott, nem volt nálam semmi nem oda illő és egyből bevittek. Nem mondták el, hogy miért visznek be. Amint megérkeztünk az őrsre, kérdéseimet ignorálták, jogaimat nem tisztázták. Közvetlen a cella előtt közölték a letartóztatás indokát, amikor a bizonyítékra rákérdeztem, erre a kérdésre reagálva bevittek a cellába. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Rendőri túlkapás, helytelen intézkedés, pozícióval való visszaélés. ~

Bizonyítékok:
~ Az esetet nem tudtam rögzíteni, mivel olyan gyorsan zajlottak az események, mire leszálltam a motorról, már bilincsben voltam. ~



~ Kelt: 2024.04.03. ~
Can Peco
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Can Peco!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC098] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Tárgyalásra idézem a fent megnevezett #1463 Police Officer Mr. Zachary Brooks ((@ZsombiiLV)) alperest, valamint ezúton kérem, hogy a Las Venturas Metropolitan Police Department jelöljön ki egy képviselőt, aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába 72 órán belül! ((@MarcYk))

((Privát üzenet formájában nem fogadok el bizonyítékot, csak és kizárólag kivételes esetekben!))



Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: poszasz és cikmar

cikmar

😎
2019. 01. 11.
563
1 428
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge, Cameron Howard!

Tájékoztatom, hogy a Las Venturas Metropolitan Police Department Internal Affairs Bureau osztálya az értesítőt megkapta, a belső kivizsgálást ezennel megkezdtük!

Tisztelettel,
alairas.png

Sergeant.
2024.04.08.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
848
3 513
18
LV karakter
Kendrick Simmons
Tisztelt bíróság, tisztelt Cameron Howard!

Én, Zachary Brooks állítom, hogy az ellenem felhozott vádak mindegyike teljesen alaptalan, szinte már a rágalmazás kategóriájába tartoznak.
A felperes által tett kijelentések nem a reális információkat tartalmazzák, megfogalmazásuk jelentősen torzítva van.

Az esemény előtti néhány perccel, pontosabban 03/04/2024 20:27 P.M-kor, az egységünk értesítést kapott a Golden Depot térségében tartózkodó, a civil lakosság biztonságát veszélyeztető személyek jelenlétére vonatkozóan. Ez az információ arra utalt, hogy az említett helyszínen olyan személyek tartózkodtak, akik veszélyeztették a közösség tagjainak életét és biztonságát.

Brett Cobb, illetve jómagam, valamint több más egység, kötelessége és felelőssége az ilyen és ehhez hasonló területek folyamatos felügyelete és monitorozása, a közrend és biztonság fenntartása érdekében. Ezen feladatok közé tartozik az esetleges veszélyhelyzetek felismerése és azokra azonnali válaszadás, ideértve a területek szükség esetén történő kiürítését is. Ezáltal biztosítjuk, hogy az emberek és az ingatlanok épsége és biztonsága mindig elsődleges szempont maradjon, és a megfelelő intézkedések azonnal megtörténjenek a közösség védelmében.

03/04/2024 08:58 P.M. időszakában figyelmesek lettük a felperes, Can Peco személyére.
A panasszal elő fél, a San Andreas Sheriff's Department egyik munkatársa szolgálati gépjárműve felszerelésének eltulajdonításában részt vett.

Pillanatokon belül intézkedést kezdeményeztünk.
Annak ellenére, hogy egyértelmű bizonyítékok álltak rendelkezésre, a vádló mindent tagadott, több hivatali személyt próbált félrevezetni.
Mr. Can Peco kérdéseire teljes körű és világos válaszokat nyújtottunk, valamint minden számára releváns információt közöltünk vele.

Én, alulírott Zachary Brooks, azon kívül, hogy nyomatékosan kijelentem, hogy az említett intézkedés során a legteljesebb mértékben betartottuk és alkalmaztuk a releváns szabályozásokat, szintén kategorikusan állítom, hogy semmilyen hibát nem követtünk el munkafolyamataink során. A tevékenységünk minden szempontból összhangban volt az irányadó előírásokkal, és semmiféle mulasztást vagy szabálytalanságot nem követtünk el az eljárás során.


Tisztelettel,

 
  • Tetszik
Reactions: cikmar

cikmar

😎
2019. 01. 11.
563
1 428
Budapest ❤
forum.see-game.com
LV karakter
Mason Bates☄️
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge, Cameron Howard!

A kivizsgálás során minden szempontot és tényezőt figyelembe vettünk, és ezennel bejelentem, hogy az ügy kivizsgálása az Internal Affairs Bureau osztály által befejeződött.
Az említett ügynél az alperes azaz Mr. Zachary Brooks szabályosan járt el, nem sértett egy fent megemlített vádpontot sem. A felperes az érintett ügynél videókamerák által rögzítve lettek, teljes mértékben bizonyítja a letartóztatás indokát.

Tisztelettel,
alairas.png

Sergeant.
2024.04.08.
 

poszasz

Újonc
2021. 09. 23.
23
18
V4 karakter
Alberto Jogoda
LV karakter
Can Peco
Tisztelt bíróság, Cameron Howard!

Minden ember szabadnak és jogokban egyenlőnek születik és marad; a társadalmi különbségek csakis a közösség szempontjából való hasznosságon alapulnak.
Ha netán valakinek piszkos a ruhája, igénytelen a kinézete és egy gépjármű mögött áll, akkor az már egyből eltulajdonításnak számít?

Btk. 370. § (1) Aki idegen dolgot mástól azért vesz el, hogy azt jogtalanul eltulajdonítsa, lopást követ el.

Miután félre állítottak, meg is motoztak, a járművemet is alaposan átnézték, de egy egészségügyi dobozon kívül, nem találtak semmi arra utaló jelet, hogy más tulajdonát, illegális módon elsajátítottam. Lopás vádjával tartóztattak le, amit teljesen jogtalannak érzek.

Bent a fogdában, telefonálási lehetőséget is kértem, de úgy tettek mintha nem is hallanának engem, ki se hallgattak, érvelni se tudtam nekik, hogy mentsem a helyzetemet. Iratomat is elvették, ami csak egy személyazonosító igazolvány volt és nem kaptam vissza.
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Can Peco!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC098] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • A Bank épületén belül, valamint a területén CCTV kamerák vannak elhelyezve, mely rögzítette az esetet. A felvételek alapján a San Andras Sheriff's Department járőrautója csomagteréhez lépve azt felnyitotta a felperes. A megszólalásaiban a felperes említi az egyenlő jogosságot, azonban az állampolgárok nem jogosultak sem természetes személy, sem pedig jogi személy azaz állami tulajdonban lévő gépkocsi átkutatására ahhoz tartozó engedély nélkül. Az ilyesfajta tevékenységet a nyomozó hatóságok végezhetnek bírósági felhatalmazással, valamint indokolt esetben.
    • Ön, Mr. Can Peco egy más ország büntetőtörvénykönyvére hivatkozik, mely az Amerikai Egyesül Államokban nem hatályos. Az államunkban a Penal Code hatályos, mely kijelenti [H]a valaki más tulajdonát jogtalanul elveszi akkor az vétséget, $5 000 felett pedig bűncselekményt követ el.
    • A felperes nem szolgált megfelelő tárgyi bizonyítékkal.


Kelt: 2024. április 08. napján
Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: poszasz és cikmar
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.