[SC095] Willam Kennedy v. Quintavius Randoll

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

jani104

Újonc
Támogató
2019. 04. 06.
73
81
V4 karakter
Jason C Walker
LV karakter
William Kennedy
V2 karakter
William Kennedy
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Willam Kennedy ~

Születési hely, idő:
~ 1998.07.18 ~

Bejelentett lakcím:
~ Redsands East ~

Telefonszám:
~ +38-76-874-8062 ~



Alperes adatai

Név:
~ Quintavius Randoll ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy Sheriff, 1151 ~

Születési hely, idő:
~ x ~

Bejelentett lakcím:
~ x ~

Telefonszám:
~ x ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2024.03.09. 20:38, gyár előtti terület ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Fedélzeti kamera ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, 140.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Gyárnál fegyveres emberek voltak, én arra mentem, mivel farmi munkát mentem végezni. Amint megláttam egy fegyveres embert, megfordultam, és elindultam a másik irányba, amikor jöttek az urak és bejöttek elém, én erre bepánikolt helyzetemben elkezdtem nyomni a dudát, villogni rájuk. Annak ellenére, hogy biztosra tudták, hogy mögöttük vagyok, egy hirtelen fékezéssel megálltak, én is probóltam, de nem tudtam megállni, ennek következtében hátulról nekikmentem és hirtelen elhangzott a számból egy csúnya megjegyzés a sheriffek felé. Ezután intézkedés alá vontak, majd teljes mértékben hidegen hagyta őket a tény, hogy másodpercekkel ezelőtt fegyvert fogtak rám, és sokkos állapotban voltam, valamint büntetőfékezést hajtottak végre, azt mondták, hogy a földdön fekvő holttestet akarták arrébb tenni, viszont irányjelzőt sem használtak a megállás előtt, se semmit. Ezután megbüntettek közúti baleset és tiszteletlenség miatt, természetesen mindkettőből a legnagyobb kiszabható mértékkel. A terület nem volt lezárva, én mint jóhiszemű arra mentem, mivel már volt ott sok rendőrautó és nem gondoltam először, hogy lövöldözési helyszín. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Kérem, hogy vizsgálják ki a helyzetet a fedélzeti kamerám által rögzített esetről, és szolgáltassák nekem vissza a 140.000$-t amit ők büntetésül kiszabtak. ~

Bizonyítékok:
~ Fedélzeti kamera felvétele:
~



~ Kelt: Válaszod helye ~
Aláírás
 
  • Tetszik
Reactions: Janosg0330

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. William Kennedy!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC095] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Judge Cameron Howard az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • Nem megfelelő tárgyi bizonyíték! ((Jelenleg nem fogadhatunk el képernyőrögzítést, mint bizonyítékot. IC bizonyítékot az In-Game rendelkezésre álló itemekkel készíts! [Telefon, Kamera] ))


Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.