[SC087] Jhon Warlon v. Roger Graves [SASD]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
66
138
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Jhon Warlon ~

Születési hely, idő:
~ 1996.04.04 ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincs ~

Telefonszám:
~ +38-76-132-1620 ~



Alperes adatai

Név:
~ Roger Graves ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy Graves - 1096 ~

Születési hely, idő:
~ Fogalmam Sincsen ~

Bejelentett lakcím:
~ Fogalmam Sincsen ~

Telefonszám:
~ Fogalmam sincsen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2023.09.01 21:00-22:00. Pontos Helyszínt nem tudom, Fegyver bolt és a szerelőtelep közt. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ James Warlon ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, 140.000 $ ~

A történtek részletes leírása:
~ A testévem autójából kifogyott a benzin ezért elkezdtük eltolni a legközelebbi, benzinkúthoz. Az út szélén tolom majd megállít kedves Graves hogy miért tolom az autót, inkább szálljak be. Alapból fáradt voltam, mivel toltam az autót. Így kicsit eréjesebben szóltam vissza. De őszintén, ha valakit lát tolni egy autót. Miért mondja hogy "minek tolja ? szálljon be. " Oké, Megmondtam neki majd folytattam a kocsi tolást. Át akartam tolni az út túloldalára az autót hogy könnyebb legyen eljutni a benzinkútra. Majd azt mondja hogy "Hagyja abba, ne tolja tovább, hagyja ott és jöjjön ide." Ezért ott hagytam az út közepén az autót majd csináltam amit mondott. Mondtam neki pár sértő megjegyzést, ezért kaptam tőle egy csekket mivel tiszteletlen voltam. El is fogadtam ahogy ő is. Majd elengedett. Másnapra rá, megállított egy másik Sherrif miszerint körözés van rám kiadva, Akadályozás miatt. Kérdem én , kit akadályoztam ? Ha annyira akadályzotam volna akkor már ott, eltudott volna vinni, vagy tudott volna csekket kiállítani. Szóval kérdem én, MIlyen Hivatali Személy munkáját akadályoztam ? ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Roger Graves előállítása és a 140 ezrem visszajuttatása. ~

Bizonyítékok:
~ https://pastebin.com/cS6FKty1 ((Ahogy láttam más is ilyet rakott az ügyéhez, szóval így teszek én is)) ~



~ Kelt: 2023.09.02 22:13 ~
Aláírás
 
Utoljára szerkesztve:

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Jhon Warlon!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC087] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Tárgyalásra idézem a fent megnevezett #1096 Deputy Sheriff Mr. Roger Graves ((@001)) alperest, továbbá Mr. James Warlont tanúként.
Kérem, fejtsék ki az érintett események Ön szemszögükből lejátszódott sorozatát és törekedjenek az elhangzottak minél pontosabb rekonstruálására.


Dewain Harding
Associate Justice, Dewain Harding
 

James Warlon

Újonc
2022. 02. 10.
24
24
V4 karakter
James Warlon
LV karakter
James Warlon
Tiszteletem Bizottság! Én mint James Warlon tanú, tanúvállomást teszek.
Az egész úgy kezdődött, hogy szóltam a testvéremnek, Jhon Warlon-nak, hogy segítsen, mert a gépjárművemben lemerült az akkumulátor, illetve kifogyott az üzemanyag is. Ő a segítségemre sietett, és elkezdtük tolni a legközelebbi benzinkúthoz, a Jesse melleti kútról beszélgetünk. Ámbár a Fegyverbolt mellett jött az alperes, Mr. Roger Graves. Aki arra utasított minket, hogy a testvérem üljön be mellém, és közlekedjünk rendeltetés szerűen a gépjárművemmel, mint fent említettem ez nem volt lehetséges. Hozzá teszem, az út legeslegszélén toltuk szóval forgalmat nem zavartuk. Mivel Jhon Warlon számon kérte, hogy mégis mit gondol a Deputy Sheriff, jó kedvünkből toljuk-e az autót, ezért Roger Graves igazoltatás alá vonta Jhon Warlon-t, nekem meg azt mondta hogy hívott nekem valakiket. Kissé fölösleges szóváltások után, megkapta Jhon Warlon a 9.000 $ Csekket, tiszteletlenségért, majd tovább engedett minket. A másnapi történésekről Jhon Warlon elmondta a részleteket.
 

001

Újonc
Támogató
2020. 01. 19.
35
26
LV karakter
Roger Graves
Tisztelt Bíróság!



Mint azt a felperes összefoglalta röviden, kérdőre vontam őket a közlekedésükkel kapcsolatosan, hisz azt nem a megfelelő módon kivitelezték.
Gépjárművükkel az úttest közepén álltak beindított motorral, a felperes a járművön kívül tartózkodva folytatott párbeszédet a tanúval, aki a jármű sofőri oldalán tartózkodott. A felperessel folytatott párbeszédem során nem helyén illő, modortalan trágár szavakkal illetett, mely személyem felé irányult. Ezáltal intézkedés alá vontam a felperest, mindezt a Penal Code negyedik paragrafusának hetedik szakaszában leírtak alapozottságával indokolva. A férfi kifejezetten ellenálló viselkedést statuált, melyet a társa, a tanú is követett. A helyszínen felajánlottam az opciót a két férfinak, miszerint egy Supervisory tagot igénylek a helyszínre a félreértések elkerülése végett, ezen opcióval nem éltek, visszautasították. A helyszíni pénzbírság kiosztását követően elhagyták a helyszínt, fenyegető mondatokat hátrahagyva távoztak.


Ezen intézkedés végét követően hat perccel követően Traffic Stoppot indítékoztam egy szabálytalanul közlekedő gépjárművön ugyanazon térségben.
A két férfi, a felperes és tanú megjelent mellettem, ablakukat lehúzták, a személyem felé irányuló, engem minősítő trágár szavakkal illettek meg ismételten az intézkedésem alatt. Negyedik felszólításomat követően hagyták el a helyszínt és távoztak, kifejezetten akadályozták az intézkedés végbemenetét a duda használatával, becsmérléseikkel. Nem sokkal ezt követően ismételten megjelentek egy másik gépjárművel, hasonlóan az imént általam leírt tevékenységüket ismételve akadályozták az intézkedést. A körözést a Traffic Stop végbemenetét követően aktivizáltam a felperesre, a Penal Code ötödik paragrafusának hatodik szakaszának 'a' pontjának elkövetéséért.

Roger Graves
 

JhonWarlon

Újonc
2022. 02. 10.
66
138
V4 karakter
John Warlon
LV karakter
Jhon Warlon
Tisztelt Roger Graves.
Az állitása több helyen is vérzik. Az autóban nem volt se üzamanyag se rendeltetés szerűen működő akkumlátor. Szóval az autó motorjának esélye sem lett volna működni. Igen, megálltunk maga mellett mivel hirtelen kipattant az autójából amikor mi közelettünk maga felé. Annyira hirtelen ugrott ki az autóból hogyha a testvérem nem húzza a balra a kormányt el is ütötte volna magát. Ha minket megállít és megkérdőjelezi hogy miért toljuk a járművet az út szélén. Akkor maga miért nem követi a saját tanácsait ? Kiszállásnál ha jobban szétnéz nincs ilyen gond. A 2. megállásnál valamit elnézhetett. mivel mi csak 1x álltunk meg maga mellett ahogy azt említettem is. Na meg az hogy trágár szavakkal illettük magát, az maximum csak maga gondolja így.

De egyébként kiszeretném emelni, hogy én 1 szót nem szóltam maga felé. A testvérem kapta fel a vizet, kiemelném JOGOSAN. Mivel majdnem elgázoltuk magát.. De a mondatai alpján is látszik hogy mennyire nem figyel oda semmire. Se arról hogy jár a motor vagy sem (Kiemelném hogy ha járt volna a motor, abba a M3 E46 Gépjárműben amiben egy 3.2 Literes Sor 6 dolgozik, azt higyje el hallotta volna) Se pedig afelé milyen jármű elé ugrik ki.
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Jhon Warlon!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC087] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon - öt naptári napon belül -fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) másodfokán. A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Amennyiben ezen határidőt elmulasztja és késedelmét sem igazolja, az ítélet jogerőre emelkedik. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.


Én, Associate Justice Dewain Harding az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • A felperes többszöri felhívás és póthatáridő tűzése ellenére sem csatolt a bíróság által értékelhető bizonyítási eszközt.
    • Ennek alapján a bíróság hivatalból elutasítja a keresetet.

Kelt: 2024. február 01. napján

Dewain Harding
Associate Justice, Dewain Harding

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.