[SC085] Mustafa Rasheed v. Ruben Denton

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 05. 13.
15
50
V4 karakter
Mustafa Roosevelt
LV karakter
Mustafa Rasheed
V2 karakter
-
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Mustafa Rasheed ~

Születési hely, idő:
~ Bangladesh 1996.07.19 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas ~

Telefonszám:
~ 387612012032 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ruben Denton ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Depute Sheriff(+II) #1027 ~

Születési hely, idő:
~ ? ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas ~

Telefonszám:
~ ? ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2023.01.22. 19:40 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Az elvesztett idő miatt éhező állataim lefogytak ami miatt kevesebbet érnek ez legalább 20 ezer $ tesz ki kárban. ~

A történtek részletes leírása:
~ Farmomról tartottam a mezőgazdasági nagykerbe levágtam az utat az utánfutóbérlőhöz közeli autópályára hajtottam leállított a sheriff
Az út szélére lehúzódtam viszont egy füzetlapot átnyújtottam neki amin rajta volt hogy jogosítvány és nevem adatok ezt ő egy hamisított
okmánynak vette emiatt megbüntett és behozott a börtönbe amivel a problémám lenne hogy az egész ügy alatt nem kezelt emberként hozzám sem
szólt nem indokolta meg miért kaptam a büntetést továbbá olyan büntetéseket is rám rakott amit el sem követtem majd végül ami feltette
a pontot az i re hogy azért adott + 30 perc jailt mert 10 másodperc alatt nem vettem fel a mellényem. Büntetések:
6(01) Jogosítvány hiánya: Jogosítványom volt csak le volt járva.
03 Közúti lámpák/táblák figyelmen kívül hagyása: Nem hagytam figyelmen kívül sem táblát sem lámpát azon a részen ahol történt ráadásul nincs is egyik sem.
04 Gondatlan vezetés: Elfogadom gondatlan voltam.
08 Forgalmi hiánya: Ez igaz viszont ezt a járművet a mai nap vásároltam épp most mentem volna megkötni de addig már nem jutottam el.
2(08) Hamisítás Elfogadom bár ezt sem érzem 100%-ban jogosnak. ~


A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ Azt kérem hogy a büntetésem összegét csökkentsék a ténylegesen elkövetett büntetésekkel arányos összegre. ~

Bizonyítékok:
~ 4 képernyőmentés főként arról hogy hogy bánt velem és a + 30 percről + a csekk. ~


~ Kelt: 2023.01.22. ~
Aláírás
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Pari és Szláven

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Mustafa Rasheed!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC085] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet nem jogerős, lehetőség van másodfokon fellebbezésre, melynek során az ügy újratárgyalására kerül sor a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court). A jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható egy hónapon belül, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:

Ruben Denton ((@Lucy )), Depute Sheriff (JSZ:#1027) nem vonható felelősségre, ugyanis a Penal Code (2022.12.10.) alpján kötelességét teljesítette!

Kitérnék az Ön által kifogásolt szabálysértési és/vagy büncselekményi vádakra,

- Penal Code II. Paragrafus - Tulajdon ellen elkövetett bűncselekmények és jogalap nélküli gazdagodás második szakasz:

2(08) Hamisítás
a) Ha egy személy tudatosan készít, használ olyan dokumentumot amellyel csalást vihet véghez az bűncselekményt követ el.​
b) Ha egy személy tudatosan okmányt, egyedi azonosítót hamisít vagy másol az bűncselekményt követ el.​

Ez a törvén egyértelműen kimondja, hogy Ön, Mr Rasheed köteles magánál hordania az eredeti, érvényes okmányait, Ha egy füzetlapra felírja a nevét és jogosítványként állítja be ezt, bármely rendvédelmi szervezet tagjának, azzal bűncselekményt követ el és minimum 45 hónap fegyházban letöltendő szabadságvesztéssel büntetendő.

A csekkjében szereplő további vádpontokra felesleges kitérni, hisz saját maga vallotta be, hogy járművét nem szakszerüen, a közúton közlekedve használta az intézkedés alá vonás előtt, hanem szabálytalanul vágott le egy úton, amivel nem csak gondatlan vezetést követett el, hanem emellett figyelmen kívül hagyta a közlekedési táblákat is.

Legutolsó sorban Las Venturas államban minden motorral meghajtott személy- és tehergépjárműnek kötelező az egyenlő időszakos forgalmi vizsgán való részvétel. Ez által a járműnek minden esetben rendelkeznie kell érvényes forgalmi engedéllyel, az eredeti példányban!

Bruno Fleming
Bruno Fleming, Presiding Judge
Las Venturas Judgement, Supreme Court
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.