[SC076] Stanley Burton v. Brycen Cason, Ezekiel Posa

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Renato

Klaviatúra gyilkos
2019. 02. 15.
748
3 872
19
V4 karakter
jose espiga
LV karakter
alfredo venegas
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Stanley Burton ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, December 17, 1990 ~

Bejelentett lakcím:
~ 175b. Rainbow Boulevard, The Strip, Las Venturas, San Andreas ~

Telefonszám:
~ 387612004781 ~



Alperes adatai

Név:
~ Brycen Cason, Ezekiel Posa ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Officer, 12158, 12128 ~

Születési hely, idő:
~ N/A ~

Bejelentett lakcím:
~ N/A ~

Telefonszám:
~ N/A ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 21:30 - 21:36, Septo Street, Las Venturas, San Andreas ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Tommy Alston ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem ~

A történtek részletes leírása:
~ 2022. 07. 14.-én este 21:30 perckor a Septo Streeten az alperesi fél intézkedés alá vont engem, a felperest. Az intézkedés a szórakozóhelyen történt incidensből indult, amely során több személy konfliktusba keveredett egymással és verekedni kezdtek. Az intézkedés során kérdéseket tettek fel nekem, amelyekre megtagadtam a válaszáadást. Az alperesi fél további kérdéseket tett fel, annak ellenére, hogy én nem kívántam válaszokkal szolgálni. Egy hosszas szóváltás után két kérdést tettem fel feléjük, melyek a következők voltak: "Le vagyok tartóztatva?". Válaszul egy nemleges feleletet kaptam. Következő kérdés volt az, hogy: "Szabad vagyok?". Erre a kérdésre szintén egy nemleges válasz érkezett. Ebből kifolyólag megsértették a személyi szabadságomhoz való jogot. ~

Bizonyítékok:
~ A szemtanú elmondása, Officerek jelentése, videófelvétel az esetről ~



~ Kelt: 2022. július 14. ~
Stanley Burton
 
  • Tetszik
Reactions: eriik

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Stanley Burton!

Felhívom figyelmét, hogy a Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta és megkezdte az ügy feldolgozását. A tárgyalás megkezdete előtt beidézem a tárgyalásra az alpereseket, Officer Brycen Cason-t ((@BalazsLV)) és Officer Ezekiel Posa-t ((@cat lover)), valamint a Las Venturas Metropolitan Police Department képviselésére kijelölt személyét, Kevin Folkins-t ((@dubi)), illetve a kereseti kérelemben megnevezett egyetlen tanút, Tommy Alston-t.

Ezúton felszólítom a felperest, Stanley Burton-t ((@Renato)), hogy a peranyagszolgáltatási kötelezettségének mielőbb tegyen eleget a Legfelsőbb Bíróság irányába.


Jenson Lawrence
Presiding Judge, Jenson Lawrence
 
  • Tetszik
Reactions: Tobi és Renato

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b-r-s-g-3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Stanley Burton!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) ítéletet hozott a(z) [SC076] fémjelzéssel ellátott ügyében.

Az alábbiakban az Ön feljelentése alapján indított pert lezáró ítéletet olvashatja. Az ítélet jogerős, az kizárólag rendkívüli jogorvoslattal támadható a Legfelsőbb Bíróságon (Supreme Court), amely során az ügy újratárgyalására kerül sor. A rendkívüli jogorvoslatot a megfelelő formanyomtatvány kitöltésével nyújthatja be a fent említett bíróságon. Az ítélet jogerőre emelkedése után a rendkívüli jogorvoslat egy hónapon belül kezdeményezhető, amennyiben a felülvizsgálat indokolt.

Én, Presiding Judge Jenson Lawrence az ítéletben úgy határozom, hogy kereseti kérelmét a bíróság elutasítja.

Indokolás:


    • [I.] A Bíróság nem vél felfedezni jogsértést az intézkedést kezdeményező nyomozó hatóság és az intézkedést végző Officerek, alperesek részéről
      [I.a] A letartóztatást szigorúan csak a Bíróság rendelheti el. A nyomozó hatóság jogkörében alkalmazható kényszerintézkedést, az őrizetbe vételt alkalmazhatja, mely a terhelt személyi szabadságának az átmeneti elvonását foglalja magába. Az intézkedés során a terhelt személynek követnie kell az intézkedést végző felek utasításait, amíg az nem jogsértő. Magában az intézkedés nem minősül jogsértőnek.
Továbbá 30.000 (harmincezer) $ (dollár) rendbírsággal sújtom a Las Venturas Metropolitan Police Department állományában szolgáló Officer Brycen Cason-t ((@BalazsLV)), Officer Ezekiel Posa-t ((@cat lover)) és a képviselésre kijelölt személyét, Kevin Folkins-t ((@dubi)) a válaszadási kötelezettségének való elmulasztásáért.


Jenson Lawrence
Presiding Judge, Jenson Lawrence
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.