[SC068] Chad Barlow v. Ivan Dredovic

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Exetamol

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 27.
348
367
22
???
V4 karakter
noah_mckenzie
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Fellebbező adatai

Név:
~ Chad Barlow ~

Születési hely, idő:
~ 1995.03.17 ~

Bejelentett lakcím:
~ Venturas AVE 3 ~

Telefonszám:
~ 38761113085 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ivan Dredovic ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Bone County - 19.10 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Wenczel Barlow, Niko Barlow ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 30.000 dollár ~

A történtek részletes leírása:
~ Igazoltatva voltunk, és van nekem egy fegyverem, az adott illető elkérte, azt majd kijelentette, hogy nincsen bejelentve a fegyver, nincsen fent a rendszerben. De tisztán tudom, hogy nagyjából 1 hete jelentettem be, és megnéztem a dokumentumot, és ott megtalálható volt minden. Ez ügyben, szerintem nem található ellenem vád. ~

Bizonyítékok:
~
CPMEgFl.png
~



~ Kelt: 2021.11.30 ~
Chad Barlow
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Sense és Gummo

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr.Chad Barlow!

Felhívom figyelmét, hogy a Las Venturas Judgement hivatala megkapta és elindította az ügy feldolgozását.
A tárgyalás megkezdése előtt beidézem az alperest, Deputy Ivan Dredovic-t ((@DoBiKA)) ,valamint a San Andreas Sheriff's Department részéről Lieutenant Bradley Shaw-t ((@Bradley.)) ,hogy Supervisor minőségben tegyen jelentést az alperes eljárásáról. Továbbá a felperes által említett szemtanúkat is beidézem.

Ezúton felszólítom a felperest, Mr.Chad Barlow-t ((@Exetamol)), hogy csatoljon bizonyítékot, amely alátámasztja a fegyverviseléshez való jogosultságát. Ezenfelül kérem, hogy az adott dokumentumot ellenőrizzék a rendszerben és hiány esetén pótolják!

Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 

Exetamol

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 27.
348
367
22
???
V4 karakter
noah_mckenzie
Köszönöm válaszod! Ez esetben csatolnám az FBI dokumentumi papírjait amivel alá tudom támasztani, hogy a fegyverviseléshez van jogom. És ha lehetséges szeretném kérni ennek megerősítéséhez egy FBI-os kollegát!


326 sor, Chad Barlow. Ha esetleg kellene a fegyverem sorozatszámáról egy kép, akkor a továbbiakban azt mellékelni fogom.
Következőkben beidézném a szemtanúkat, Wenczel Barlow-t((@aKaposvari)) Niko Barlow-t ((@NikoLV)).
 
  • Tetszik
Reactions: Predi és Sense

Bradley.

2019. 01. 10.
116
581
26
V4 karakter
Benjamin Pashenko
LV karakter
Clyde Wallace
Tisztelt Bíróság!


Kezdeményezem az ügy ejtését, mivel a felperes sem a feljelentésben, sem pedig az azt követő felszólítás után nem tudta rendelkezésre bocsájtani a következő nélkülözhetetlen bizonyítékokat: a megbízott jelvényszáma és intézkedő egység száma, fegyver sorozatszáma, intézkedés pontos dátuma, intézkedés pontos helye. Ezen adatok megléte nélkül nincs olyan körülmény, amely bizonyító erejű lenne. Továbbá személyes megjegyzésem, hogy a felperes verbális kinyilatkoztatásai nem a bíróság intézményéhez méltóak.



Tisztelettel,

Lieutenant Bradley Shaw
San Andreas Sheriff's Department
"Dedicated to your Safety"
 

Exetamol

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 27.
348
367
22
???
V4 karakter
noah_mckenzie
Tisztelt Bíróság!


Kezdeményezem az ügy ejtését, mivel a felperes sem a feljelentésben, sem pedig az azt követő felszólítás után nem tudta rendelkezésre bocsájtani a következő nélkülözhetetlen bizonyítékokat: a megbízott jelvényszáma és intézkedő egység száma, fegyver sorozatszáma, intézkedés pontos dátuma, intézkedés pontos helye. Ezen adatok megléte nélkül nincs olyan körülmény, amely bizonyító erejű lenne. Továbbá személyes megjegyzésem, hogy a felperes verbális kinyilatkoztatásai nem a bíróság intézményéhez méltóak.



Tisztelettel,

Lieutenant Bradley Shaw
San Andreas Sheriff's Department
"Dedicated to your Safety"
Minden levan írva amit tudok és amire emlékszem a feljelentésben. És kedves kollegája mondta, hogy tegyek feljelentést a bíroságon, hogyha nem megfelelő szerintem az eljárás!
Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Bone County - 19.10 ~
Edit.: Fegyverem sorozatszáma : W6733P. Amennyiben szeretne erről képet látni, hogy rendelkezek a fegyverrel kérem jelezze! És sajnálom, de nem vagyok nagyon jó fejben, és nem emlékszem az ilyenekre, hogy egység szám, mivel tudtommal nem is mondták el nekünk igazoltatásnál.
https://prnt.sc/226l4zy Fegyver nálam van és ez így is fog maradni.
 
Utoljára szerkesztve:

aKaposvari

Újonc
2020. 12. 31.
11
11
V4 karakter
Justin Marshall
LV karakter
Wenczel Schlesinger
Én is jelen voltam az igazoltatáson, hátul ültem az autóba, és tisztán láttam, és emlékszem mindenre. Alátámasztom amit Barlow úr leírt!
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Apoka

Írnok deák
2019. 07. 02.
564
479
V4 karakter
Zaire Landrum
LV karakter
Justin Westlake

Tisztelt bíróság!

A felperes a fegyvere bejelentését nálam hajtotta végre, amiről egy dokumentumot adtunk ki.
Mindezen kívül a felperes adatai, illetve a maroklőfegyver adatai az adatbázisunkban megtalálhatóak.
Az adatbázisban szereplő bejelentésről egy képet tudok csatolni, amiben látható minden szükséges adat.
3a4568b74219fd787b8538b64232c232.png

További megjegyzésem nincsen az üggyel kapcsolatban.
Tisztelettel,
Senior Special Agent Zaire Landrum
Federal Bureau of Investigation

 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt jelenlévők!

Továbbra is várom az alperes, Deputy Ivan Dredovic ((@DoBiKA)) válaszát a tárgyalás végéig!

Nyomatékosan felszólítom a beidézett Lieutenant Bradley Shaw-t ((@Bradley.)) ,mint a San Andreas Sheriff's Department Supervisory Staff tagját, hogy a jelentését teljesítse. Amennyiben a bírósági eljárás elhúzódását szándékosan okozza, abban az esetben rendbírságot fogok kiszabni!

Az intézkedéseket követően, amennyiben történt bármiféle büntetés(ek) kiosztása - Jelen esetben helyszíni bírság -, abban az esetben a büntetés rögzítésére is került sor a Mobile Data Computer (továbbiakban: MDC) rendszerében. Ennek ellenőrzését kérem a tárgyalás végéig megtenni!

Az MDC rendszerében tárolt adatokból kiszűrhető a pontos dátum és az alperes jelvényszáma is, amennyiben Mr.Ivan Dredovic teljesítette a kötelességét és rögzítette a felperesre kiszabott büntetést.

Ezúton is köszönöm a Senior Special Agent Mr.Zaire Landrum ((@Apoka)) válaszát és a csatolt bizonyítékot a Federal Bureau of Investigation részéről!



Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy és Predi

Bradley.

2019. 01. 10.
116
581
26
V4 karakter
Benjamin Pashenko
LV karakter
Clyde Wallace
Tisztelt Bíróság!


A Mobile Data Computer (MDC) rendszerében nem található ilyen indokkal jegyzett büntetés. (Ezért lett volna szükség az adatok pontos beszolgáltatására, hogy amennyiben pontatlan rögzítést történt az kiszűrhető legyen)
Mivel a büntetés nem található, ezért a megbízott ezen a téren eljárási hibát követett el. Az intézkedéssel kapcsolatban további információk nem állnak a rendelkezésünkre. Továbbá szeretném jelezni, hogy Ivan Dredovic megbízott munkaviszonya december 03, 2021-i nappal, magánjellegű okok miatt megszűnt.



Tisztelettel,

Lieutenant Bradley Shaw
San Andreas Sheriff's Department
"Dedicated to your Safety"
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Jelenlévök!

Mivel Deputy Dredovic munkaviszonya a Lieutenant Shaw állásfoglalásában olvasható naptól fogva megszünt, így nem indul ellene szövetségi eljárás. Azonban továbbra is fentmaradtak homályos területek ebben az ügyben. A jelenlegi bizonyítékok alapján a felperes, Chad Barlow 2021 év 11. hónap 23. napján megtette a szükséges bejelentést a fegyverére amit Senior Special Agent Landrum is alátámasztott.

Lieutenant Shaw. Mivel Ön lett beidézve tárgyalásra, Önt kérem meg, hogy járjon utána a következö kérdéseimnek. Ha szükséges, tudunk konzultálni erröl a kapitányságon, vagy a bíróság tárgyalótermében.
  • Az intézkedéskor hogyan bizonyosodott meg az alperes, ret. Deputy Ivan Dredovic arról, hogy a felperes által birtokolt maroklöfegyver nincsen bejelentve?
  • Illetve miért került elmulasztásra a büntetés beírása?

Deputy Ivan Dredovic ügyvédje felkereste hivatalunkat, és hivatalos levelében jelentette ki, hogy védence nem kíván részt venni a tárgyaláson a munkaviszonyának megszünésére hivatkozva.


Bruno Fleming
Bruno Fleming, Presiding Judge of the Supreme Court
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
647
1 431
LV karakter
Prince Bennett
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Az 'SC068' ügyében döntő szerepet játszott ret. Deputy Ivan Dredovic mulasztásai.
Ezúton is szeretném kérni a belsőbb szigorításokat a San Andreas Sheriff's Department szervezetében, hogy az ilyesfajta vétségek ne történjenek meg ismételten. Eléggé súlyos vétségnek minősül a büntetés rögzítésének az elmulasztása és a végbe vitt hanyag intézkedés, mely során az alperes nem teljesítette az alap elvárásokat, ami egy közfeladatot ellátó, rendfenntartó személytől az elvárható.

A bíróság meghozta az ítéletet az 'SC068' iktatószámmal ellátott ügyében:


Tisztelt Mr. Chad Barlow!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Judge Cameron Howard az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Judge Cameron Howard az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indoklás:


    • Mr. Barlow a Penal Code-ban szereplő rendelet alapján, állampolgári kötelességét teljesítette, ennek következtében nem vonható felelősségre.
      - ,,(2) Minden Állampolgár köteles engedéllyel tartott fegyverét bejelenteni..."
Mr. Barlow a kártérítését visszaigényelheti a csekket kiállító rendvédelmi hivatalban. - ($30 000)
Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.