[SC063] Mike Ryan

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

AdamLV

Újonc
2019. 01. 12.
22
59
V4 karakter
Jennifer Wilson
LV karakter
Mike Ryan
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Mike Ryan ~

Születési hely, idő:
~ 2000. 08. 12., Las Venturas ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson Hillton St. 54 ~

Telefonszám:
~ 387612007062 ~



Alperes adatai

Név:
~ Casey Larson ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ FBI ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ - ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.07.16 0:30 és 1:00 között valamikor, Négysárkány kaszinó környékén ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ 41536 jelvényszámú rendőr, és Casey egyik kollégája ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem ~

A történtek részletes leírása:
~ Vitába keveredtem az utcán két sráccal. Eldurvultak a dolgok, és kaptam tőlük néhány pofont. Megpróbáltam kerülni az erőszakot, és be akartam fejezni a keletkezett konfliktust, ezért a békém szimbólumaként átadtam nekik 1-1 gramm kokaint, és elhajtottam a kocsimmal. Nagyjából 1-2 percre rá körbevett 3 FBI-os autó. Fegyvert tartottak rám, és mondták, hogy szálljak ki a kocsiból. Én így is tettem. Átmotoztak, a kocsim csomagtartóját is átnézték, de minden tiszta volt. Végül bevittek, mert az egyikük szeme láttára adtam át a kokaint. 3(02) indokkal vittek be a zárkába. A 3(02) törvény a) pontját szegtem meg elvileg, ami kimondja, hogy: "Ha egy személy kábítószert ad el vagy eladási céllal birtokol az bűncselekményt követ el.", de én nem adtam el a kokaint. Ha egy értelmezőszótárban((https://wikiszotar.hu/ertelmezo-szotar/Eladás)) megnézem az eladás fogalmát, akkor ott azt írja, hogy pénzt kap egy áruért, viszont én semmennyi pénzt nem kaptam, és nem is kértem, ezért teljesen jogtalan szerintem a börtönbüntetés. ~

Bizonyítékok:
~
[2021-07-16 00:50:24] [Output] : Mike Ryan mondja: Fogadjátok el ezt békém jeleként
[2021-07-16 00:50:26] [Output] : *** Mike Ryan átadott egy tárgyat Darien Quesada-nak/nek. (Kokain)
[2021-07-16 00:50:28] [Output] : *** Mike Ryan átadott egy tárgyat Anthony Venegas-nak/nek. (Kokain)

[2021-07-16 01:01:48] [Output] : [Fegyház]: [LVMPD] Captain Casey Larson fegyházba helyezett téged.
[2021-07-16 01:01:48] [Output] : [Fegyház]: Oka: 3(02)
[2021-07-16 01:01:48] [Output] : [Fegyház]: Idő: 150 perc (2.5 óra)
~



~ Kelt: 2021.07.16 ~
Aláírás
Mike Ryan
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr.Mike Ryan!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy nem jogerős határozat, melyet a bíróságnak még jóvá kell hagynia. Amennyiben nem elégedett ezzel az előbírálattal, még van lehetősége tiltakozni a végleges bírálat meghozatala előtt.

Per összegzése, előbírálat:


    • Bírálatom az ügyvédek igénybevétele nélkül hozom meg.
    • Nem rendelkezik megfelelő tárgyi bizonyítékokkal! ((Logot, utcai kamerá/Dascam RP a szerveren nem használhatsz fel bíróságon))
    • Kérvényezem a bíróságtól az ügy ejtését, mivel nem rendelkezik megfelelő bizonyítékkal a felperes.

Rosalia González
PROSECUTOR
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Ryan!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:

    • Nem rendelkezik megfelelő tárgyi bizonyítékokkal! ((Logot, térfigyelökamera/Dascam RP a szerveren nem használható fel bíróságon))

Bruno Fleming
Bruno Fleming, Presiding Judge of the Supreme Court
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.