[SC060] Saul Nease

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

magorro

Barangoló
2019. 12. 16.
128
553
V4 karakter
Coro Maguro
LV karakter
Galen Wheeler
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Saul Nease ~

Születési hely, idő:
~ 1987.05.12. Las Venturas. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincs ~

Telefonszám:
~ 387612004022 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ismeretlen. ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Sergeant #21079 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen. ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen. ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Las Venturas Motorway, 17óra tájékán. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ $47.500 ~

A történtek részletes leírása:
~ Éppen az autópályán mentem, amikor egy piros lámpán mentem át, és felmentem a leálló sáv melleti földre. A rendőr utánam jött, semmiféle jelzés nélkül, és felszólítás nélkül, amikor észrevettem, Félreállított. A szokásos igazoltatás történt, személyi, igazolvány stb... Írt egy csekket is. Amikor vége lett. Mondta hogy elveszi a jogosítványt, És nem közlekedhetek a járművel. Visszaadta a papírokat, jogosítványt is. Amikor említette hogy elveszi. Én ezt úgy vettem, hogy amikor következőleg állítanak meg. Akkor veszik el. Elmentem a vágóhídhoz, elvégeztem a dolgokat, amire végeztem ott várt az officer, és szó nélkül bevitt a fegyházba, ahol megírt egy csekket. Nem hiszem hogy azért veszik el a jogosítványom, meg 50ezret kell fizetni, mert 1piros lámpán átmentem, és felmentem a leálló sáv melleti földre. ~

Bizonyítékok:
~ Utcai kamerák, dashcam. ~



~ Kelt: Las Venturas, 2021.05.13. ~
Saul Nease
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Cartel!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Bruno Fleming, Presiding Judge az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Bruno Fleming, Presiding Judge az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Nem rendelkezik megfelelö tárgyi bizonyítékkal. ((nincsen utcai kamera/Dascam RP a szerveren))

Bruno Fleming
Bruno Fleming, Presiding Judge of the Supreme Court
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.