[SC057]Rahil Carson

Nimy

Újonc
2020. 10. 18.
11
5
V4 karakter
Iohannis Eminescu
LV karakter
Rahil Carson
V2 karakter
Dawan West
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Fellebbező adatai

Név:
~ Rahil Carson ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas Hospital, 1987/5/12 ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincs állandó lackimem. ~

Telefonszám:
~ Nincs. ~



Fellebbezés részletei

Az ügy iktatószáma(DCxxx):
~ - ~

Az ügy témája:
~ Rendőri eljárás nem helyesen való végzése, hatalommal való visszaélés, szidalmazás. ~

A fellebbezés okának részletes leírása. Miért szeretné az ügy felülvizsgálatát?
~ Tisztelt Biróság! Minden ott kezdődött, hogy a két biztos úr bevitt aval az indokkal, hogy cserbenhagyásos gázolást hajtottam végre, és körözés volt rajtam.. Ezt a vádat még el is fogadnám, de ami most jön, az igazán kiakasztó. Bevittek a fegyházba, és mikor sétáltunk a cellák felé, rám csukta direkt a biztos úr a kapút, ami persze eléggé szándékosnak látszott.. Ezután én megbotlottam, és neki estem a biztos úrnak, amiután bocsánatot is kértem, hogy véletlen volt, csak megcsúsztam.. Errefel a kedves biztos úr, akit Efrem Ross-Officernek hivnak hatalmával vissza élt, és a 45 (45 perces) napos börtön büntetés helyett egy 145 (145 perces) napos börtönbüntetés letöltésére itélt el, amit jogtalannak találok a mai napig. Ezek után a kollégájával kisétáltak és egy olyat szólt vissza, amit persze meghallottam, hogy "Barom".. Nagyon nem találom jogosnak a letöltendő börtönbüntetést, még a 45 napos-t (45 percest) elfogadhatónak és jogosnak véltem, de ezt amit elművelt nagyon nem. A fegyházban levő kamerák is vették az eseményeket, akár ott is vissza lehet nézni. Szeretném az igazamat kikérni, és kiállni magam mellett, illetve feljelentést tenni Efrem Ross Officer-re. ~




~ Kelt: 2021/4/14 ~
Rahil Carson
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Carson!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróságelutasítja!

Indoklás:


    • A fellebbezéséhez nem csatolt iktatószámot vagy elsödleges feljelentés nem történt meg.
    • Nem szerepel ilyen név a perek nyilvátartásában

B.Fleming
Presiding Judge, Bruno Fleming
 
  • Tetszik
Reactions: aChester