[SC050F] jason oakwood

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jason oakwood

Újonc
2020. 11. 01.
49
6
LV karakter
Jason oakwood
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Fellebbező adatai

Név:
~ Jason Oakwood ~

Születési hely, idő:
~ 1995.06.10 las venturas~

Bejelentett lakcím:
~ nincs ~

Telefonszám:
~ 387612006435 ~



Fellebbezés részletei

Az ügy iktatószáma(DCxxx):
~ DC070 ~

Az ügy témája:
~ fellebezés ~

A fellebbezés okának részletes leírása. Miért szeretné az ügy felülvizsgálatát?
~ licitáltam az autóra kezdő ár alatt el lett fogadva de nem az enyém lett az autó és nem érzem fernek hogy elvettek tölem 75ezer dollárt csak azért mertár alatt licitáltam de nem az enyém lett az autó és jeleztem is hogy nem áll az ajánlatom ~




~ Kelt: 2021.02.22 ~
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Jason Oakwood!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court másodfokán.

A hirdető felület szabályzata kimondja, hogy "[h]a a kezdőlicit alá tesz ajánlatot, akkor köteles a hirdetőnek a kezdőlicit 5%-át kifizetni."
Ön a kezdőár alá tett ajánlatot, pontosan 1.400.000 (egymillió-négyszázezer) $ (dollár) mértékében, s azt a későbbiekben visszavonta, a hirdető felület szabályzatát ezáltal több ponton is megszegve.
Ezenfelül, az 1.400.000 (egymillió-négyszázezer) $ (dollár) mértékű ajánlatának megtétele előtt Ön a kezdőárat is megadta, pontosan 1.500.000 (egymillió-ötszázezer) $ (dollár), melyet se szó, se beszéd nélkül szintén visszavont, így az Ön helyében méltányolnám azon ítéletet, mely mindössze 75.000 (hetvenötezer) $ (dollár) mértékű kártérítést ítélt meg az Ön hátrányára, Mr. Aaron D. Secada javára, hiszen ha valamennyi szabály megszegése miatt került volna elsőfokon elítélésre, az ezen összeg többszörösét tette volna ki.

Az elsőfokon eljárt bíróság döntését helybenhagyom, így:

Én, Judge Dewain Harding az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Dewain Harding az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!


Dewain Harding
Associate Justice, Dewain Harding
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Sense és mao
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.