[SC046] Terry Garreth [SASD]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 01. 19.
57
62
Lajosmizse
LV karakter
Zeb_Simmons
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Terry Garreth ~

Születési hely, idő:
~ Miami, Vice City. 1998. 02. 16. ~

Bejelentett lakcím:
~ Withman Street 02. ~

Telefonszám:
~ 3876/1133165 ~



Alperes adatai

Név:
~ Nem közölte az eljárások során. ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Captain, 8800 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021. 02. 02. Las Venturas State Penitentiary ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Muerte Negra ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Megközelítőleg 45.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ 2021. 02. 02. 11:35 Lehetett a pontos idő amikor fentebb említett Muerte Negra egy adásvételt vitt véghez Bone County és Fort Carson közötti Benzinúton , majd megígérte hogy hazavisz engem. Ezzel egyidőben megjelent egy motoros járőr jelvény nélkül, én beültem Negra Járművébe aki útnak indult, pár percig követett minket, elkezdett hangjelzéseket is használni, ekkor rémülten elkezdtem segitségért kiáltozni, mivel Negra nem volt hajlandó megállni. körülbelül 3 kilóméterrel arréb a belvárosban egy parkolóház földszintjén megállt. A motoros egység akiről sajnos sok információ nem áll rendelkezésemre Sokkolópisztoly elővétele után felszolított,hogy szálljunk ki, én feltett kezekkel kiszálltam, követve az utasításokat együttműködően lehasaltam a betonra és hátratettem a kezeim, majd ekkor bilincset alkalmazott rajtam. Körülbelül 15 Perc múlva érkezett az erősítés, hogy személyemet elszállítsák rabosítani. Itt ért a meglepetés, hogy szembesítés nélkül megkaptam a bírságomat amin a Következők szerepeltek:
REM, RUM, HF, RM, OH
REM, Mint Rendőr elől menekülés: Ilyen fajta vétséget nem követhettem el, hiszen mikor én beültem Negra mellé, sem ő sem én nem voltam felszólítva hivatali személy által arra, hogy ne hagyjuk el a helyszínt.
RUM, Mint Rendőr utasításainak megszegése: Az események alatt két dologra lettem utasítva, hogy szálljak ki a járműből és feküdjek a földre hátratett kézzel, ezeknek eleget tettem.
HF, Mint Hatóság félrevezetése: Mint fentebb is említettem Muerte nem volt hajnaldó megállni, kisebb pánikroham tört rám hiszen nem volt még ilyenben részem soha, ezért kiabáltam hogy elrabol és segítsenek.
RM, Mint Rendőr megvesztegetése és kísérlete: Ezt a vádpontot egyszerűen nem követtem el, meg se fordult a fejemben.
OH, Mint okirathamisítás: Ebben a vádpontban bűnösnek vallom magam.
~

Bizonyítékok:
~ https://pastebin.pl/view/ebe2462c
https://imgur.com/a/MpBTvWo ~



~ Kelt: 2021. 02. 02. ~
Terry Garreth
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: aFülöp

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Garreth!

Feljelentését a Las Venturas Judgement hivatala megkapta és az ügy feldolgozását indítja el.
A tárgyalás kezdete elött kérem az Department of Justice, Office of Professional Responsibility egyik kijelölt képviselöjét, hogy foglaljon álláspontot a feljelentésben leírtakról, esetleges utánakeresésröl vagy belsö vizsgálatról. (( @pufika. ))

Ugyanakkor beidézem a bizonyítékok alapján a San Andreas Sheriff´s Department alkalmazottját, Captain Oakley Hampton (JSZ: 8800) ((@Lajozs )) a tárgyalásra.

Lehetösége van mindkét félnek egy védöt magához hívni, akiket a Las Venturas Judgement állít az Önök rendelkezésére. ((@igenazakörte , @Joshua ))

((A képek közül csak a csekket használom fel, a többi nem megengedett a bíróságon. A log nem megengedett a bíróságon!))

Bruno Fleming
Presiding Judge, Supreme Court
 
Utoljára szerkesztve:

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
header-logo_bronze-resized-5-2.png

Tisztelt bíróság, a nevem Ezekiel Whitfield és a Department of Justice, Office of Professional Responsibility képviseletében veszek részt a tárgyaláson.

Az ügynek utána járt a helyi FBI Iroda és sajnálattal közüljük, hogy Captain Oakley Hampton szívroham következtében elhunyt. A Minisztériumnak nincsen több hozzáfűzni valója.
 
Utoljára szerkesztve:
2021. 01. 19.
57
62
Lajosmizse
LV karakter
Zeb_Simmons
Mélyen Tisztelt Bíró úr és Mr Whitfield!

Igazán kellemetlen helyzet alakult ki, mindenek előtt szeretném őszinte részvétem nyilvánítani az elhunyt alperes Oakley Hampton Kapitány családja és hozzátartozói felé.
Szeretném elmondani, hogy a per nem Hampton személye ellen irányul, hiszen csak a munkáját végezte követve az utasításokat.
Én, Terrence Garreth továbbra is tartom magam az elhangzott állításomhoz a történtekről, amit állítok az az igazság, a teljes igazság és semmi más csak az igazság!
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Garreth!

A bíróságon volt egy kis fennakadás, ez okozta a kisebb késlekedést. Ezért elénézét kérjük!

A bíróság öszinte részvétét fejezi ki a San Andreas Sheriff´s Department valamennyi alkalmazottjának, akik ismerték és bajtársukként kezelték Captain Oakley Hampton-t.

Az ügy folytatásának érdekében beidézem felettesét, Divison Chief Werrnick-et ((@Fridi)) a tárgyalásra.

Bruno Fleming
Presiding Judge, Supreme Court
 

Lajozs

Újonc
2019. 01. 10.
58
313
22
Dunaharaszti
LV karakter
Wyatt Byrd
Tisztelt Bíróság, Mr Garreth!
Captain Pedro Ariza vagyok Mr. Werrnick megbízottja és egyúttal Captain Hampton utódja. A Captain napi jelentését és a rádióforgalmazást elemezve a W-00-ás egység csak a Prison Taxi szerepét töltötte be, ezáltal semmilyen formában nem vonható felelősségre. Az egységet Deputy Norres értesítette, mivel azon a reggelen a Deputy motoros járőr szerepét töltötte be. Illetve korrigálva az idézett pontot: "RM, Mint Rendőr megvesztegetése és kísérlete: Ezt a vádpontot egyszerűen nem követtem el, meg se fordult a fejemben." a fegyházi nyílvántartásban RMA azaz Rendőri munka akadályozása ként lett felvéve, itt tényleg emberi mulasztás történt, a Captain nem írt le egy "A" betűt.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Garreth!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Captain Oakley Hampron (†) a San Andreas Sheriff´s Dpt. volt munkatársa, a BTK szerint járt el és parancsot teljesített, így nem vonhtó felelösségre sem ö, sem pedig a felettese.
    • Az ügyét a bíróság elutasította, ugyanis az ön által megnevezett szemtanú, Muerte Negra szintén vádlott ezügyben, így nem használható szemtanúként.

Bruno Fleming
Presiding Judge, Seal of Supreme Court
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.