[SC044] Buck Toretto

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vitoguccimano

Újonc
2021. 01. 26.
1
0
LV karakter
Ali Abdul
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Carlos bonpensiero ~

Születési hely, idő:
~ 1984, Las Venturas ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincs ~

Telefonszám:
~ 387612004815 ~



Alperes adatai

Név:
~ Buck Toretto ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Senior Deputy, 421 ~

Születési hely, idő:
~ ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ ismeretlen ~

Telefonszám:
~ ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2021.02.02. Piac melletti benzinkút ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 55.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Elmentem tankolni az autómmal, mivel már éppen kevés üzemyanag volt benne. Megtankoltam, majd bementem a Benzinkút pultosához fizetni. Amint beléptem egy fiatal ember két pofont adott majd kifutott. kifizettem a benzint majd kimentem, és kint vártak a bejárat előtt pontosan ketten. közelítettek felém és beszólogattak majd Spray-kannát rántottam és rájuk tartottam. Ezt követően nekem támadtak ketten. Feltételezem ezt a Biztos úr is Észrevélte ugyanis tankolást követően álltak be két motorral ők is tankolni. amikor megtámadtak fújtam párat rájuk majd felugrottam a benzinkút bódéja tetejére. Az egyik úr megkerült majd hátulról leütött és ezt követően amikor felálltam odafutottam és elkezdtem fújni majd értesíteni akartam a Sheriffeket amint el fekszik. viszont ugrott egy nagyot és elmenekült, majd jött Buck, miközben kerestem magam körül ilyedten az embereket mivel megtámadtak, majd amikor megpillantottam véletlen fújtam egyet, majd alrébb állt, elővette a sokkolót és lesokkolt. hívott erősítést rabosítás miatt és már vitt is be. a fegyház mellett a kukánál kérdezte meg hogy pontosan mi is történt, de én hiába magyazáztam el neki többször is a dolgot nem értette hogy őt miért fújtam le.Mondtam hogy szeretnék egy telefon hívást meg ejteni, de ezt nem vette figyelembe. Ezt követően kaptam egy csekket ami pontosan EKHSzSz volt. Én úgy gondolom nem próbáltam meg megölni, ha meg akartam volan megteszem. Semmilyen rossz szándék nem volt bennem amiért le fújtam volna őt, puszta reakció képpen történt az egész. Őt ezt nem hatotta meg és úgy látszik fenyegetve érezte magát amiért azt hitte meg akarom ölni. Amit nem igazán értek ugyanis ketten voltak. ~

Bizonyítékok:
~ X ~



~ Kelt: 2021.02.02 ~
Carlos Bonpensiero
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Bonpensiero!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Nem rendelkezik megfelelő tárgyi bizonyítékokkal, amin az bíróság, és hozzá tartozó nyomozó alosztály elindulhatna.

Bruno Fleming
Bruno Fleming, Supreme Court
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.