[SC043] Mehmet Ozdemir

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
652
973
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Mehmet Ozdemir ~

Születési hely, idő:
~ Istambul, 1990- ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson Hillton St. 126 ~

Telefonszám:
~ 38761130304 ~



Alperes adatai

Név:
~ Deputy Nores 1185, Deputy Ledger 1795, Trainee McCarthy ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy,Deputy,Trainee, ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Négy Sárkány Kaszinó, 2021.01.20. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, egyszer 65.000$, valamint 33.000$. ~

A történtek részletes leírása:
~ Reggel 11:30-kor, Jerry Falwell barátommal a város egyik kaszinójába vettük az irányt, egy kis játék céljából. Egy különálló, elszeparált asztalt válaztottunk, hogy mások ne nagyon jöjjenek oda. Ekkora odalépett egy közepes éveiben járható ázsiai eredetű férfi, majd elkezdett pénzt kéregetni tőlünk. Próbáltuk elzavarni, de nem nagyon akart elmenni. Már öt perce zajlott az esemény, mikor megelégeltem a dolgot és szitkozódva elküldtem az asztalról. Erre az ismeretlen úr visszaordított, majd teljes erejéből elkezdett ütlegelni. Az asztaloknak is nekilökött, több roulett asztalon található coin, kellékek is a földre kerületek. Kénytelen voltam visszaütni, nem hagyhattam, hogy tovább folytassa álmokfutását. Elővettem paprikasparyaemet, lefújtam a srácot. Miután összeszedtem magamat, kifáradtam a főbejáraton, mentőt és rendőrt hívni, valamint az autómban velő EÜ-dobozért. Ekkor odalépett hozzám Deputy Nores, aki azt állította, hogy jött egy bejelentés, miszerint összevertünk egy embert bent a kaszinóba. Kis beszélgetés után megjelent a többi rendőr is, akik befáradtak az úrhoz a kaszinó belselyébe. Deputy Nores kintmaradt velünk beszélgetni, közöltem vele, hogy a bentlevő férfi súlyosan megsebesített, valószínűleg leverte az epémet. Nem nagyon izgatta a Deputy-t az egészségügyi állapotom, mentőt se hívott, csak egy palack vizet ajánlott fell. Körübelül tíz perc múlva kijöttek a kollegái, hogy az úr életét vesztette. Ekkora kattant rajtunk a bilincs, miszerint megöltünk egy embert, valamit kötelezettséget mulasztottunk. Egyből az állami fegyházba szállítottak, ahol élhetetlen körülmények között börtönbe vetettek gyilkosság és kötelességmulasztás miatt. A koholt vádak még csak nem is helyesek. Amint kiértünk a kaszinóból, egyből mentőt, rendőrt akartam hívni magamnak, valamint a srácnak. Deputy Nores ezt nem nagyon engedte, szóval tartott. A négy SASD kollega bement a kaszinóba, majd egy tíz percig elő sem jöttek. Hagyták meghalni szerencsétlen srácot, pedig nem voltak akkora sérülései, hogy az alapvető ellátás megadásával meghaljon. Aztán ránkfogták az elvileg gyilkosságot, kötelezettségmulasztást, amit ők követtek el azzal, hogy sem elsősegélycsomagot nem alkalmaztak, sem mentőt nem hívtak. Ami több szempontból is sántít. Nem engedték, hogy egy centit is mozduljunk, mentőt sem hívtak az esethez, de még egy elsősegélycsomag sem került elő sehonnan. A támadóm körübelűl tíz-tizenöt perc alatt elhalálozott. A frissen elhunyt testét még csak el sem szállították, otthagyták a kaszinó kellős közepén, azzal foglalkoztak, hogy minket minél előbb rács mögött tudjanak. Ügyvédet sem kaptam, telefonálni sem telefonálhattam. Előzetes letartóztatást sem kértek, egyből börtönbe vetettek. Önkényuralmat imitálva vezetik az államot. Többször is jeleztem Deputy Noresnak, hogy az elhuny úr valószínűleg leverte az epémet. A kórház helyett egyből a sivatagi fegyintézetbe szállítottak, ahol orvosi vizsgálatot nem ismerve vágtak be egy koszos cellába. Mint később kiderült, kisebb belső vérzésem lett a támadás után. Ha nem intézkedek, meghaltam volna, mert a fegyház dolgozói, valamint a SASD kollegái nem adtak megfelelő orvosi ellátást sem nekem, miután többszörösen jeleztem, hogy súlyosan megsebesültem, mikor az elhunyt úr nekemesett. A SASD-os alkalmazottak hagyták meghalni az urat, majd rámkenték a gyilkosságot, kötelezettségmulasztást. Hozzátéve, Jerry Falwell barátomat kötelezettségmulasztás miatt, valamint bűnrészességért záratták be, mikor a verekedés csak kettejünk között zajlott a keleti, mostmár elhunyt ismeretlennel. Köze nem volt az ügyhöz, mégis bevarták, konkrétan a semmiért. ~

Bizonyítékok:
~ https://imgur.com/a/04PUgVJ , https://pastebin.com/7xYznz9x ~



~ Kelt: 2021.01.20. ~
Mehmet Ozdemir
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Ozdemir!

Feljelentését a Las Venturas Judgement hivatala megkapta és az ügy feldolgozását indítja el.
A tárgyalás kezdete elött kérem az Department of Justice, Office of Professional Responsibility egyik kijelölt képviselöjét, hogy foglaljon álláspontot a feljelentésben leírtakról, esetleges utánakeresésröl vagy belsö vizsgálatról. (( @pufika. ))

Ugyanakkor beidézem a bizonyítékok alapján a San Andreas Sheriff´s Department alkalmazottjait, Deputy Nores-t, Deputy Ledger-t és Trainee McCarthy-t a és feletteseit, Denzel Brooks és Dexter Sean Sergenant valamelyikölyükét ((@Patrick33856 @Norby.lv )). Amennyiben élnek a lehetöséggel, a hivatal kirendel mindkét fél mellé egy ügyvédet. ((@Joshua @AlexLV @igenazakörte ))

((A képek közül csak a csekket használom fel, a többi nem megengedett a bíróságon. Gondolok itt a logra és a screenshotokra, ahogy ütlegel. Köszi a megértést és legközelebb figyelj erre, hogy csak csekket vagy rendes fényképezögéppel készült bizonyítékot illesztesz be.))

Bruno Fleming
Presiding Judge, Supreme Court
 

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
header-logo_bronze-resized-5-2.png


Tisztelt bíróság,

a nevem Ezekiel Whitfield és a Department of Justice, Office of Professional Responsibility képviseletében veszek részt a tárgyaláson.

Az ügyet továbbítottuk a legközelebbi FBI Field Officenak és a kivizsgálás megkezdődött. Az Iroda még a mai nap fel fogja venni a kapcsolatott a vádlottakkal és részletesen megvizsgálja a szempontjukat.

Addig is pár kérdést intéznék a Deputykhoz;

1) Az alapkiképzés során megtanulták az elsősegélynyújtás alapjait, miért nem kezdték meg a sértett ellátását a helyszínen avagy miért nem értesítették az LVMS-t?
2) Megtörtént e Mehmet Ozdemir sérüléseinek megvizsgálása?
3) Amennyiben megtörtént mi volt a konklúzió?
 

notoriousdancso

Teflon Don
2019. 01. 10.
1 050
4 301
V4 karakter
John DiBello
LV karakter
Jude Bonner
header-logo_bronze-resized-5-2.png


Tisztelt bíróság,

a Peace Officerek meghallgatása megtörtént. Csatolom a kihallgatás összesítését.

Deputy Ledger és Deputy Traine McCarthy kihallgatása megtörtént 2020 január huszonegyedikén. A kaszinóhoz érve Ledger belépett a kaszinó épületébe és azonnal a sérülthöz sietett. Látván, hogy a sérült a földön fekszik Ledger azonnal értesítette az LVMS-t eközben Traine McCarthy beadott egy fájdalomcsillapítót a sértettnek. Egy-két perc elteltével miután az LVMS nem válaszolt a Deputyk megkezdték a sértett további ellátását. A letartóztatásra ezután került sor. Miközben Mehmet Özdemir-t az Állami Fegyházba szállították ő folyamatosan fenyegette a Deputykat, hogy a tetteiknek következményei lesznek valamint szidalmazta is őket. Az emberölési vádat a felperes azért kapta mivel az illető akivel verekedett majd akit később riasztógázzal lefújt életét vesztette a támadás után. A kötelezettség mulasztás vádat pedig azért mert amikor a kaszinóból kiléptek akkor a Helyetteseknek szerint a felperesnek esze ágában sem volt senkit hívni és az intézkedés során sem hívtak mentőt.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense és Predi

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 002
6 156
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_2.png

Tisztelt bíróság,

Rudy Fleming vagyok, jelen állás szerint Deputy Ledger, és Deputy McCarthy ügyvéde.

Ahogy a Department Of Justice által felmutatott jegyzéken is olvasható, a megbízottak a tőlük telhető legtöbbet megtették az ügy érdekében.
Illetve Tisztelt Mr. Ozdemir, ebben a feljelentésében pont maga vallotta be, hogy maga miatt került súlyos állapotba a személy, aki némi pénzért kéregetett.

Az illetékes szervek a tőlük telhető legtöbbet megtették!

Rudy Fleming
Public Defender
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

Slim

Írnok deák
2019. 01. 11.
652
973
Fort Carson
V4 karakter
Stan Webb
LV karakter
Rustin Wallace
Tisztelt bíróság,

Igyekszem kitérni minden ellenem felhozott vádpontra, kezdeném ezt a Mr. Withfield által felhozott kihallgatási eredményekről.

- Elöljáróban, szeretném leszögezni, hogy az elhunyt személy többszöri sértegetés hatására, ami mind a két fél részéről megtörtént, mint jómagam, mint az Ő részéről, esett nekem, bennem komoly sérüléseket okozva, kénytelen voltam egyből gázpatronos kannámból elűzni a támadót, különben bennem, valamint a körülöttem levőkben is nagy kárt okozott volna. Miután a férfi a földre került, rendbe szedtük magunkat, majd megindultunk az ajtó fele. Kint szerettük volna tárcsázni az LVMS kollegáit, valamint egy elsősegélydobozt kiszedni az autóból, hogy magamat, valamint a támadót ellássuk. Ekkor jött a képbe Deputy Nores, aki nem engedte, hogy az autómból az elsősegélycsomagot kiszedjem, valamint telefonálni sem telefonálhattam. - Hozzáteszem, Deputy Nores irányította a többi Helyettest, de a kihallgatására nem nagyon került sor. -
- Felmerülhet a kérdés, valóban tényleg el akartunk menekülni, vagy segítséget szerettünk volna hívni. A válasz nagyon egyszerű, ha el akartuk volna hagyni a helyszínt, akkor nem a főbejáraton keresztül távozunk, ahol egy tucat ember lebzsel, szemtanúk is értesíthették volna a hatóságokat, hanem a hátsó kijáratok egyikén hagyjuk el a helyszínt.
- Továbbá, semmi közvetlen, tárgyi bizonyíték nincsen, nem is készült, nem is lett kivizsgálva, hogy gyilkosság történt és nem önvédelem.
Az, hogy a sértett meghalt, amiért az LVMS nem érkezett a helyszínre, illetve a SASD alkalmazottjai nem látták el szakszerűen az elhunytat, azért még nem engem kell felelősségre vonni. Legfeljebb halált okozó testi sértésért lehetett volna előzetes letartóztatásba helyezni, de még azért se, mert bizonyíték hiányában cselekedtek az eljáró Helyettesek. Mondhatni, a képzeletükre hivatkozva vették el a szabadságom.
- Jeleztem Deputy Nores-nak, hogy amikor az elhunyt úr megtámadott, valószínűleg súlyos sebet ejtett rajtam. Egy vizet kínált fel a Helyettes, arra sem méltatott, hogy a helyi kórházba elszállítson egy kivizsgálásra. Ha a későbbiekben nem intézkedem, akár maradandó sérülésem is lehetett volna, rosszabb esetben életemet is veszthettem volna.
Nem értek egyet az Ügyvédúr szavaival.

Tisztelettel, Mehmet Özdemir
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
b%c3%adr%c3%b3s%c3%a1g_3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Özdemir!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge, Bruno Fleming az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:

    • Deputy Nores, Deputy Ledger és Trainee McCarthy nem vonhatóak felelöségre, ugyanis A BTK törvényei szerint jártak el és kötelességüket teljesítették a sérült iránt.
    • Mivel nincs bizonyíték egyik oldalról sem, hogy gyilkosság, vagy önvédelem történt, az FBI gyilkossági alosztálya újraszimulálta az esetet. Az eredményt egy FBI munkatárs közölte a bírósággal, aki munkájából kifolyólag nem szeretné, hogy a neve meg legyen említve a tárgyaláson.
    • "Az eset újraszimulálása során több szempontból a gyilkosság merül fel. Az elhunyt a boncolási leletében az áll, hogy nagy méretü dózis paprika sprayböl származó anyag volt a tüdejében. Ez vezette a megfulladáshoz a feltételezett támadót, amire szintén nincs bizonyíték. Ez a mennyiség egy teljes kannának a mennyiségével felel meg, amit körülbelül 1 percbe telik teljesen kifújni. Kizárt hogy ez a szituáció csakis önvédelem miatt történt. Felmerülhet a magas adrenalin miatti önkontroll elvesztése, vagy a paprika spray megfelelö használatának nem tudása."
    • Ezek alapján a bíróság az övédelem valószínüségét kizárta. Egy paprika spray-t veszély esetén egyszer kell használni és egy fújással próbálja a támadót hatástalanítani egy pillanatra, amíg el tud menekülni a közeléböl és segítségért kiáltson. De nem ez történt. Az obdukció eredménye szerint ez több mint egy fújás volt, ami már nem önvédelemnek, hanem gyilkossági kísérletnek minösül. És mivel az ügyben van egy halott, a bíróság ezt gyilkosságnak ítéli meg.

Bruno Fleming
Presiding Judge, Seal of Supreme Court of the Court House
Las Venturas Judgement
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.