[SC040F] Dwight S Flynt

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
604
1 407
LV karakter
Keegan Graves
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Fellebbező adatai

Név:
~ Dwight Sense Flynt ~

Születési hely, idő:
~ USA Nevada - 23/08/1997 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas - Nevada, Prickle Pine - Marilla St. 55. ~

Telefonszám:
~ 387-6113/9027 ~



Fellebbezés részletei

Az ügy iktatószáma(DCxxx):
~ SC040 ~

Az ügy témája:
~ Jogtalanul, helytelenül eljáró LVMPD Officer(ek) és jogtalan pénzbüntetés & fegyházbüntetés. ~

A fellebbezés okának részletes leírása. Miért szeretné az ügy felülvizsgálatát?
~ Kérvényezném az ügy felülvizsgálatát, mivel az ügyet a bíróság elutasította tárgyi bizonyítékok hiányában. Szeretném itt csatolni azt a tárgyi bizonyítékot, ami alátámasztja a megtörtént pénzbírságot. ( Pénzbírság ) Amennyiben van módja, kérvényezném a hatóság (LVMPD - SASD - FBI) által, MDC rendszerében történő ellenőrzését, miszerint 120 nap szabadságvesztést töltöttem a Las Venturas State Prison-ban/ben. ~



~ Kelt: 2020.12.14 11:0 ~
Dwight Sense Flynt
 
  • Tetszik
Reactions: karo és LeRoy

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
91a784400e1a50a0ed525f1ca1b3c9d4.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Flynt!

Fellebbezését a Las Venturas Judgement hivatala megkapta és az ügy feldolgozását indítja el.
A tárgyalás kezdete elött kérem az FBI vezetöségét, hogy foglaljon álláspontot a feljelentésben (SC040) leírtakról, esetleges utánakeresésröl vagy belsö vizsgálatról. ((@Edward ))

Ugyanakkor beidézem a bizonyítékok alapján a Las Venturas Metropolitan Police Department alkalmazottját, Officer Zane Bates-t ((@azanorby )) a tárgyalásra. Amennyiben élnek a lehetöséggel, a hivatal kirendel mindkét fél mellé egy ügyvédet. ((@Joshua, @igenazakörte ))


Bruno Salvatore
Presiding Judge, Supreme Court
 
  • Tetszik
Reactions: Körte és Sense

azanorby

Zöldfülű
2019. 01. 10.
192
713
LV karakter
kesean blake
Tisztelt bíróság!

Először is szeretném üdvözölni a résztvevőket. Elmesélem a történetet, hogyan zajlott le az egész. A-16-os egység alatt járőröztem Whitewood Estates-en, amikor megláttam, hogy egy nagyobb társaságnál verekedés zajlott. Ekkor hirtelen reagáltam, felszólítottam az ott levőket, hogy fejezzék be a verekedést. Mr. Flynt állította, hogy elmulasztottam a bemutatkozást, amelyet azonnal bepótoltam. Szerintem nem kérdés, hogy miért nem mutatkoztam be a találkozás pillanatakor. Felszólítottam a társaságot, hogy fejezzék be a verekedést. Be is fejezték, legalábbis egy ideig. Pár perccel később két Sheriff's Department-es járőrautó állt meg a ház előtt. Arról nem tudok semmit sem mondani, mivel távolról láttam az esetet. Fél óra után ismét arra mentünk, viszont ott már baltával rohant a másiknak Mr. Flynt. Kiszálltunk, lesokkoltuk. Beültettük a járőrautóba, ahonnan pedig az állami fegyházban találta magát perceken belül. Supervisor-t értesítettem, egy sem volt elérhető, amit közöltem a felperessel. A támadó eszköz - jelen esetben a balta - a leltárban megtalálható, amelyet a fegyházban koboztunk el tőle.

Officer Zane Bates, LVMPD.
 
  • Tetszik
Reactions: Krikszti és Körte

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
604
1 407
LV karakter
Keegan Graves
Tisztelt bíróság!

Szeretném most leszögezni, hogy az egész társaság egy baráti kör volt és az alperessel való első találkozáson, ő maga is megbizonyosodhatott. A verekedést túlzásnak tartom, egyik fél részéről sem volt semmi bántó, avagy rossz szándék. Senkit nem vezérelt a düh, vagy akármilyen negatív érzelem. Szimplán a baráti társaságban egymást figuráztuk ki és parodizáltuk. De ezt a tisztelt alperes is tudhatta volna az első találkozás után. A jelenlévő személyek közül mindenki igazolta, hogy semmi rossz szándék nem lapul senkinél. A balta valóban megtalálható volt nálam, de senkinek nem esett semmi baja.

Kérdezném én, hogy ha semmi sérülés nem történt. Amit maga, Mr.Bates bevallott a fegyházban, hogy ön se észlelt egy sérültet sem. Akkor hogy lehet az, hogy fokozott testi sértést követtem el? - Amennyiben van lehetőség és mód, kérvényezném a fegyház hang -és kép felvételeit. A helyszínre nem lett hívva egy mentős egység, ami megállapította volna a sérülések súlyosságát. Bár ha úgy látta, hogy nem volt sérült akkor nem is volt szükség a szakemberek segítségére. Amennyiben valós lett volna a szándék, abban az esetben feltételezem hogy a másik fél segítségért kiállt vagy értesíti a 911-es segélyhívó számon a hatóságot. Egyik sem történt, nem volt valós a vészhelyzet.

Ahogyan az indítványban leírtam, a szemtanúk is alátámasztják az esetet és az ártatlanságomat.



Élnék az ügyvéd adta lehetőséggel, köszönöm!
 

azanorby

Zöldfülű
2019. 01. 10.
192
713
LV karakter
kesean blake
A balta a felperes kezében volt megtalálható és a másik haverja felé rohant avval a kezében. Ebben nem értem mi lehet baráti csipkelődés, hogy egy éles vágó eszközzel rohan a másiknak. A legelső találkozásnál lehetett látni, hogy nem a düh vezérelte, ellentétben a második találkozásnál. A segélyhívás elmulasztása valóban megtörtént, gondoltam megoldják, ha szükségeltetik, mivel nem csak négyen voltunk ott.
 

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 002
6 156
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
4bc22cce14d5cd75626ad608dc57e52e.png

Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Flynt!

Én, Public Defender Bob Pennington, mint a jelen elnevezett alperes, Dwight S Flynt mellett álló ügyvéd szólalok meg.

Fegyház büntetésben részesült Dwight S Flynt védencem, a következő indok miatt.
42.§ Fokozott testi sértés

Tudni szeretném, hogy volt e szakorvos vizsgálat, ami határozottan kimutatta.
Mr. Flynt elmondása szerint, a fegyházba szállításáig nem történt meg a helyszíni szakvélemény kiállítása.

Bob Pennington
Public Defender
 
  • Tetszik
Reactions: Sense

azanorby

Zöldfülű
2019. 01. 10.
192
713
LV karakter
kesean blake
Nem történt szakorvosi vizsgálat, legalábbis addig nem, amíg a helyszínen tartkózkodtam. Rengeteg ember volt a helyszínen, gondoltam cselekednek.
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina
d28fa27e379ad7cc3d18e7d98bddbb38.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Mr. Dwight Sense Flynt!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy nem jogerős határozat, melyet a bíróságnak még jóvá kell hagynia. Amennyiben nem elégedett ezzel az előbírálattal, még van lehetősége tiltakozni a végleges bírálat meghozatala előtt.

Per összegzése, előbírálat:


    • Az ilyen esetekben igen fontos a szakorvosi vizsgálat kérvényezése, hiszen a sérülés nagyságát nagyban befolyásolja az elkövető szabadságvesztésének ideje! Itt értem arra, hogy 10 naptól túlgyógyuló sérülése keletkezett-e a sértettnek vagy sem. Mivel ez az eset nem most történt, lassan egy hónapja, ezért a szakorvosi kivizsgálásról már lecsúsztunk.

    • A rendvédelem egy óriásit hibázott, hogy ilyen könnyen vették az ügyet és hogy nem jártak utána minden egyes dolognak az eset körül.

    • Mr. Dwight Sense Flynt! Én Prosecutor, Renzo Lucy elfogadom fellebbezését az ügy nem helyén való kivizsgálása miatt. A végső szót viszont Presiding Judge, Bruno Salvatore fogja kimondani!

Renzo Lucy
Prosecutor
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Sense

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
91a784400e1a50a0ed525f1ca1b3c9d4.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Flynt!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Bruno Fleming, Presiding Judge az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Bruno Fleming, Presiding Judge az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indoklás:


    • A nyomozás hiányában, valamint a testi sértést alátámasztó bizonyítékok hiányában Mr. Flynt nem vádas.
    • Mr Flynt a kártérítését visszaigényelheti a csekket kiállító rendvédelmi hivatalban

Bruno Fleming
Presiding Judge
 
  • Imádom
Reactions: Lucy és Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.