[SC040] Dwight S Flynt

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
604
1 407
LV karakter
Keegan Graves
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Dwight Sense Flynt. ~

Születési hely, idő:
~ USA Nevada - 23/08/1997 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas - Nevada, Prickle Pine - Marilla St. 55. ~

Telefonszám:
~ 387-6113/9027. ~



Alperes adatai

Név:
~ Officer Bates és egy névtelen Officer. ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVMPD. ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Officer II. 11036 & Officer II. 11045 ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert. ~

Telefonszám:
~ Nem ismert. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.12.03 éjféli órák - Whitewood Estates, Venturas Ave. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Diego Johnson, Henley Castellano, Thomas Frederico, Aaron D Secada, Drake Murphy, Damell Shean. ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 1.500$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Történt, hogy a baráti társaságon belül viccelődések és csipkelődések történtek. Ekkor a két LVMPD Officere félreálltak a szolgálati autójukkal és megkezdték az intézkedést. Az intézkedésnél elhanyagolták a bemutatkozást, mely az eljárások során kötelező. Külön az én kérésemre voltak hajlandóak megadni a nevüket, jelvényszámukat és az állományhoz való tartozásukat. A két Officer szerint a csipkelődés, a kisebb baráti birkózás miatt álltak meg és vették elő a sokkolót, s az intézkedés után elfogadták ezt hogy semmiféle rossz szándék nem lapult a társaságon belül. Percekkel később is az utcában jártak, ekkor is félreálltak és lesokkoltak. Az Officer szerint, névszerint Zane Bates Fokozott Testi Sértést (FTS) követtem el és ez indok alapján percek alatt behurcoltak a rendőrautóba és beszállítottak a Las Venturas State Prison-ba/be. A jogaim alapján ügyvédet kívántam fogadni, de közölték velem hogy erre nincs lehetőség. Kérvényeztem egy LVMPD Supervisory STAFF emberének a helyszínre való kivonulását (Sergeant, Lieutenant) de erre se volt lehetőség. Az említett Officer Bates közölte, hogy sérülésnek nyoma se volt a helyszínen és egyetlen egy sérültet se észlelt. ~

Bizonyítékok:
~ - ~



~ Kelt: 2020.12.13 0:58 ~
Dwight Sense Flynt
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
91a784400e1a50a0ed525f1ca1b3c9d4.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Flynt!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Nem rendelkezik megfelelö tárgyi bizonyítékkal. Amennyiben fellebbezést kíván benyújtani, ezt sziveskedjék pótolni!

Bruno Salvatore
Presiding Judge, Supreme Court
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.