[SC037] Lukas Heilmeier

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Burek

Ex-GA[3]
Támogató
2019. 01. 14.
327
628
20
Szerbia, Vajdaság
V4 karakter
Thomas M Mayhall
LV karakter
Lukas Heilmeier
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



? Felperes adatai ?

Név:
~ Lukas Heilmeier ~

Születési hely, idő:
~ 1998.04.03 Németország, Hannover ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ 3876/1128787 ~



? Alperes adatai ?

Név:
~ 1.Ismeretlen
2. Ismeretlen
3. FBI Suron
~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ FBI ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ 1. FBI 1317
2. FBI 5893
3. ismeretlen ~

Születési hely, idő:
~ - ~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ - ~



? Feljelentés oka, részletei ?

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 01:15,Négy sárkány kaszinó melletti földes placc ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Sergeant Fleming
Lieuternant Pearce
John Rode
Alex Schmitz
Eleanor Coleman
Illetve még rengetegen tartózkodtak a helyszínen, akiknek a nevét nem tudom. ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, 50.000$ csekk illetve 120 nap szabadságvesztés. ~

A történtek részletes leírása:
~ Tehát. Barátaimmal(Alex Schmitz, John Rode és Eleanor Coleman) megérkeztünk a négy sárkány kaszinó melletti földes placcra helikopterrel. Kiszálltunk. Majd bizonyos személyek odajöttek John-hoz keménykedni. Természetesen kiállok a barátaimért, így visszaszóltam neki, hogy mostmár elég lesz. Belém is belémkötött. Utána John-nak adott egy pofont. Ez után több utést is mért a testemre. Ezt követően Eleanor odalépett, és leordította. Majd a tag nem tétovázott, behúzott egyet Eleanornak, és felrepedt a szemöldöke. Elővettem a késem, megböktem vele önvédelemből. Majd Eleanor segítségére siettem. Viszont ismét hátba utöttek, így ismét késemhez nyúltam, majd kicsit komolyabban megkéseltem a személyt. Természetesen önvédelemből. Mikor is közbeléptett az FBI, és lesokkoltak engem, és a másik személyt is. Majd a másik személy szabadon távozhatott, a barátja motorral elvitte orvorhoz, pár perc múlva már vissza is tértek. Engem pedig bevittek, Emberölési kísérlet civil személyel szemben indokkal. Mivel ilyen gyorsan segített rajta az orvos, nem gondolom azt, hogy túlzott sebeket ejtettem volna rajta.
Én továbbra is állítom azt, hogy kiállok a barátaimért, magamért és főleg egy nőszemélyért aki számomra nem egy átlagos nő. ~

Bizonyítékok:
~ A rendvédelmi nyilvántartásban gondolom vezetve lett ez az egész. Hangfelvétel, egyéb nem készült. Illetve, a szemtanúk vallomásai. ~



~ Kelt: 2020.10.17 ~
Lukas Heilmeier
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
91a784400e1a50a0ed525f1ca1b3c9d4.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Heilmeier!

Feljelentését a Las Venturas Judgement hivatala megkapta és az ügy feldolgozását indítja el.
A tárgyalás kezdete elött kérem az FBI vezetöségét, hogy ezügyben vegye fel a kapcsolatot a Supreme Court-al. ((@Souljapufika ))

Bruno Salvatore
Presiding Judge, Supreme Court
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
91a784400e1a50a0ed525f1ca1b3c9d4.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Heilmeier!

Az FBI felvette a kapcsolatot a bírósággal és levélben a következöket foglalta össze:

"Tisztelt bíróúr,

a tárgyalás folyamán J. Ravent és K. Wilkset az 'Office of Professional Responsibility' képviseli.

Beszéltem az érintett ügynökökkel, akik a Federal Bureau of Investigation szabályrendszere szerint jártak el.
A törvény kimondja, hogy önvédelemnél mérsékelni kell az erőt amivel ránk támadtak és amivel mi vissza támadunk. Jelen esetben Mr. Heilmeier barátját bántalmazták, ököllel ütötték. Nem került elő halálos erő, miszter Heilmeier erre reagálva -mint ahogy azt ő is leírta a perben- többször megszúrta az illetőt. A két Különleges Ügynök ekkor lépett közbe, mivel csak itt forgott kockán emberi élet.

Az ügy során tehát L. Heilmeier neki kedvező túlerőben halálos erőhöz folyamodott, a Különleges Ügynökök már csak azért is jól jártak el mivel L. Heilmeier életben maradt, hisz használhattak volna éles lőfegyvert is.

Tisztelettel,

Bob Jenkins
"

Az ügynökök szempontja innentöl kezdve világos. Kirendelek maga mellé egy ügyvédet, aki hamarosan felveszi önnel a kapcsolatot. ((@Joshua ))
Továbbá beidézem a meghallgatásra az összes Ön által megnevezett szemtanút.
 

Joshua

Veterán
Támogató
2019. 01. 09.
566
478
20
Monor
forum.see-game.com
LV karakter
Abdul Ahmad Ramiz
***Abdul Ahmad Ramiz feláll asztaltól, majd beszédbe kezd.
Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr.Lukas Heilmeier

én, Public Defender Abdul Ahmad Ramiz, mint a jelen elnevezett Felperes, Lukas Heilmer mellett álló ügyvéd szólalok meg az ügyben.
Az ügy során a Federal Bureau of Investigation helytelenül járt el, bántalmazva lett egy nő de ők ezzel nem foglalkoztak ami felháborító, Mr.Heilmer szerint tátott szájjal figyelték az egész eseményt, szerintem egy rendvédelmi szervnek nem moziba kellene érezni magát már elnézést a kifejezés miatt, Mr.Heilmer önvédelem miatt vette elő a kést, Mr.Heilmer jogosan használta a kést. Mr.heilmer nem okozott nagyobb sérülést mint az aki megvert egy nőt! ***Abdul Ahmad Ramiz a Federal Bureau of Investigation felé fordul majd megszólal
Remélem tisztába vannak azzal hogy el lett engedve az a férfi aki megvert egy nőt.
***Abdul Ahmad Ramiz a bíró felé fordul majd megszólal:
Remélem fel fogja keresni a vezetőség tagokat hogy akik nézték csak és elengedték azok ne legyen egy rendvédelmi állomány tagja sem, köszönöm a szót.
***Abdul Ahmad Ramiz helyet foglal újra a székben is figyeli a bírót.
 
  • Tetszik
Reactions: Sense és Burek

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
91a784400e1a50a0ed525f1ca1b3c9d4.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Heilmeier!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Presiding Judge, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indoklás:

    • A pert annyiban ítélem jogosnak, hogy a jelen lévö rendvédelmi szervek miért nem kapcsolódtak be az incidensbe már akkor, amikor Mr Heilmeier társát kezdték el bántalmazni. Erröl kérem az FBI vezetöségét, hogy indítson belsö nyomozást a
      "BTK 5/65§ - Büntetés elmulasztása" törvény megszegésével, valamint a verekedést kezdeményezö személy következmények nélkül járó helyszín elhagyása végett.
    • Kártérítési kérelmét ugyanakkor a bíróság visszautasította, ugyanis egy nem halálos erövel támadóra éles fegyvert /kést/ alkalmazott, ami feltehetöen komoly sérüléseket okozott.

Bruno Salvatore
Presiding Judge, Supreme Court
 
  • Tetszik
Reactions: Sense
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.