[SC028] Jeremy Garrison per indítványozása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kuplung

Újonc
Támogató
2019. 09. 17.
19
18
LV karakter
Brice Horn
CENTER]
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Jeremy Garrison ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, 1986.07.12 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Payasadas 8 ~

Telefonszám:
~ Válaszod helye ~



Alperes adatai

Név:
~ Sean és egy másik társa akinek nem tudom a nevét ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Nem tudom, nem mondták meg! ~

Születési hely, idő:
~ Válaszod helye ~

Bejelentett lakcím:
~ Válaszod helye ~

Telefonszám:
~ Válaszod helye ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.07.29 13:15 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Ricky Moulton ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, 13200$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Béreltem egy hajót, éppen rákászni indultam amikor megjelentek a Sheriffek. Minden indoklás és saját maguk igazolása nélkül átmásztak a hajóra és intézkedésbe kezdtek. A hajó rakterében fegyveralkatrészeket találtak, amiről én nem is tudhattam mivel a hajó nem az enyém volt. Ennek ellenére is letartóztattak, úgy hogy azt sem tudták bizonyítani, hogy a hajó az én tulajdonom. Amikor kiértünk a partra megjelent a hajó tulajdonosa aki nyíltan bevallotta, hogy övé a hajó. Rá fogták, hogy nem tudja bizonyítani, hogy övé a hajó, pedig nyíltan bevallotta, ezért engem ítéltek el ártatlanul és börtönbe zártak. ~

Bizonyítékok:
~ x ~



~
Kelt: Las Venturas, 2020.07.29 ~

Jeremy Garrison
 
Utoljára szerkesztve:

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Jeremy Garrison!

Az alábbiakban az Ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az Ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court másodfokán.

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A SASD kollégái eljárásában nem volt kifogásolnivaló. A fegyveralkatrészek tulajdonjogát a hajó állítólagos tulajdonosa nem vállalta magára. Az alkatrészekért való felelősség jelen esetben a hajó mindenkori birtokosát terheli, mindaddig, míg ennek ellenkezője nem nyer bizonyítást.
Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.