[SC027] Gregory D Watson per indítványozása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Wexen

slowed + reverb
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 159
1 409
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Garrett Harris
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Gregory D Watson ~

Születési hely, idő:
~ 1997. Augusztus 1. Toronto ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson Home St. 1. ~

Telefonszám:
~ 38-76/11-49-147 ~



Alperes adatai

Név:
~ Eugene Montgomery ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy, 9119 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.07.28 19:25, Las Venturas Városháza ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 4000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Városháza előtt vártam a farm bérlőt, kicsit elmbambultam. Mikor észrevettem a sziréna fényeit, akkor láttam, hogy 4 ember áll körbe. Egy rendőr és három civil. Semmilyen kézzel fogható bizonyítékot nem tudtak felmutatni. Bizonyítékok nélkül bevitt a börtönbe. Emellett többször lekezelő stílust képviselt ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: 2020.07.28 ~
Gregory D Watson
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Judge Henley Castellano tárgyalásra beidézem az alperest, Mr. Eugene Montgomeryt ((@vladrl)), valamint a számára kirendelt védőügyvédet Mrs. Renzo Lucyt ((@Lucy)), mint Public Defendert, továbbá a felperes számára kirendelt védőügyvédet, Mr. Timoty Wilsont ((@Timoty Wilson)), mint Public Defendert.
Amennyiben a kirendelt védőügyvéd szolgálatának alkalmazását nem látják szükségesnek, azt kérem 24 órán belül jelezzék.


Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina
***Renzo Lucy feláll a helyéről, majd magához veszi az iratait és beszédbe kezd.

Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Eugene Montgomery

Én, Public Defender Renzo Lucy, mint a jelen elnevezett alperes, Eugene Montgomery mellett álló ügyvéd szólalok meg az ügyben.

A vád az alperes, Eugene Montgomery lekezelő hangneme és indok nélküli intézkedés, Gregory D Watson -al szemben.

A vád nem helytálló, hiszem a felperes, Gregory D Watson nem rendelkezik megfelelő tárgyi bizonyítékkal az alperes, Eugene Montgomery ellen elkövetett gyanúban, hiszen lehet rágalom is az alperes ellen.
Felperesünk rágalmain kívül Bíróságunkra nem mutatott fel semmilyen bizonyítékot az alperes " többszöri lekezelő stílusáról", ezért nem vonható felelősség alá!

A történtekről a következő vádpontok közül kapott bírságot az alperes, Eugene Montgomery-tól:
42.§ Autólopás

Mr. Watson elmondása szerint, három civil volt a rendőri intézkedésen. Feltehetőleg a lopott jármű sértettei. Ők azok, akik tanúként tudnak szolgálni az ügy mellett.

***Renzo Lucy elhallgat, majd helyet foglal.


Renzo Lucy
Public Defender
 

Timoty Wilson

Újonc
Támogató
2019. 08. 31.
51
38
Erdély
V4 karakter
Timoty Wilson
LV karakter
Timoty Wilson
V2 karakter
nincs
Untitled-2.png



*** Timoty Wilson feláll majd igy szól:

Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Gregory D Watson

Tisztelt Biró Úr a védettem szerint indoklás és bizonyiték nélkül büntették meg és vitték börtönbe. Szeretnék valami féle bizonyitékot a rendörség részéröl amivel bizonyitani tudják védettem bünösségét. Amennyiben ezt nem tudják bizonyitani kérvényezem a csekken találhato összeg vissza téritését és a börtönben eltöltött időre egy kártérités honaponként ((oránként)) 10.000$t. Köszönöm a szót

*** Timoty Wilson visszaül a helyére

Timoty Wilson
Public Defender
 

LeRoy

Veritas
2019. 01. 10.
247
741
LV karakter
Clinton Kingsley
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


*** Henley Castellano közelebb hajol a pulpituson álló bekapcsolt mikrofonhoz, majd így szól bele:

Köszönöm a védőbeszédeiket Ügyvéd Asszony, Ügyvéd Úr!

*** Henley Castellano a végigtekint a tárgyalóteremben, mondandóját eképpen folytatja:

Nos, az ítélet meghozatala ezen ügyben különösen nehéz volt, nemkülönben nehezítette a döntéshozatalt az alperes tárgyalástól való távoltartózkodása.
Végtére is, a bíróság meghozta - voltaképpen rendhagyó - ítéletét az "SC027" fémjelzéssel ellátott ügyben, melynek értelmében:


*** Henley Castellano a felperes felé tekint.

Tisztelt Mr. Gregory D Watson!

Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Judge Henley Castellano az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indokolás:



    • A felperes nem rendelkezik megfelelő tárgyi bizonyítékkal.
Mindazonáltal 4.000 (négyezer) $ értékű állam általi kártalanítást ítélek meg a sértett felperes javára.

Ennek értelmében a tárgyalást berekesztem, Mr. Eugene Montgomeryt kénytelen vagyok felmenteni a vádak alól. Figyelmüket ezúton is köszönöm.
Amennyiben a Supreme Court elsőfokon hozott határozatával nem elégedett, még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court másodfokán.


*** Henley Castellano a kalapács felé nyúl, majd azzal a kihelyezett falapra üt egyet.
*Csattanás hallatszik. ((Henley Castellano))
*** Henley Castellano aláírja a bírói jegyzőkönyvet, majd a testület elhagyja a termet.


Henley Castellano
Judge, Henley Castellano
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.