[SC024]Las Venturas Parking Service

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csajozós

Barangoló
Támogató
2019. 01. 13.
105
35
LV karakter
Jerry Noah
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Andrew G Martinez ~

Születési hely, idő:
~ Las Vesnturas, 2000.05.12 ~

Bejelentett lakcím:
~ Sinola Street 7 ~

Telefonszám:
~ 38761149766 ~



Alperes adatai

Név:
~ Nem ismert ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVPS ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Nem ismert ~

Születési hely, idő:
~ Nem ismert ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem ismert ~

Telefonszám:
~ Nem ismert ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.06.27 20.00 környéke, nagykereskedés melleti farmok ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen a lefgolalt gépjárművem kiváltásának díjja! ~

A történtek részletes leírása:
~ Odamentem a farmomat gondozni ebben az időpontban és leparkoltam szabályosan a weboldalukon is megnéztem hogy szabályosan álltam -e de miután kijöttem a farmról az autóm helyén csak egy cetlit találtam melyen az állt hogy:Az autóját lefoglaltuk szabálytalan parkolás miatt, ezek után ismét megnéztem a weboldalon hogy szabályosan parkoltam-e de azt találtam hogy szabályosan parkoltam ezért jogtallanak ízélem azt hogy lefoglalták az autómat! ~

Bizonyítékok:
~ A szolgálatot teljesítő felügyelő jelentése valószínüleg tartalmazza a kép alapján hogy hogyan ált az autóm valamint az LVPS weboldalán szereplő farmoknál használatos parkolási rend leírása ~



~ Kelt: 2020.06.27. 22:36 ~
Andrew G Martinez
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Presiding Judge, Bruno Salvatore, beidézem az alperest, Ezesetben a Las Venturas Parking Services Vezetöjét, Valentino Staffordot (( @AlexLV ))
Valamint az ügyvédi kamarából kirendelek két ügyvédet, amennyivel élnek a lehetöséggel. Ezt mihamarabb jelezzék itt a tárgyalóteremben.
Valamint Megkérem a felperest, hogy csatolja gépjármüve adatait a feljelentéséhez!
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy és AlexLV

AlexLV

"I mean it"🐧
2019. 02. 16.
776
761
23
KSVRD
forum.see-game.com
V4 karakter
Eugen Freisler
LV karakter
Valentino Sean
V2 karakter
Raul Moya
Szép jó reggelt kívánok! Valentino Stafford vagyok a cég vezetője. Nem szeretném húzni a szót, a weboldali parkolási rendek fel lettek cserélve de a mai napon javításra került a dolog. Személyes bocsánatkérésemet kérem fogadja el és visszaszolgáltatom a lefoglalt gépjármű árát, amennyiben önnek ez megfelel akkor keressen fel. A hibát elhárítottuk, mostmár nem lesz semmi probléma.
 
  • Tetszik
Reactions: aBotiilv

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Martinez!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Presiding Judge Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Presiding Judge Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indoklás:


    • A parkolásért felelös alosztályvezetö, Valentino Stafford, mint az alperes felettese elismerte a hibájukat, így Önnek, Mr. Martinez lehetösége van visszakérni a Las Venturas Parking Services-töl a lefoglalás árát.

Bruno Salvatore
Presiding Judge
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.