[SC019] Barney Corey

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TuTu

Nem fütyül a rigó.
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 194
2 034
LV karakter
Bianca Corsetti
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Lexia Vasilievich ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas 1992.03.10 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas Community Street 3. ~

Telefonszám:
~ 38761112070 ~



Alperes adatai

Név:
~ Barney Corey ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ San Andreas Sheriff Department ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Nem közölte velem. ~

Születési hely, idő:
~ Nem tudtam megszerezni az információt. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem tudtam megszerezni az információt. ~

Telefonszám:
~ Nem tudtam megszerezni az információt. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Las Venturas Medical Center parkoló valamint később a Las Venturas Állami Fegyház, nagyjából 12:00 és 13:00 között történt. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem ~

A történtek részletes leírása:
~ Jogok felsorolásának elhalasztása, Férfiként vizsgálta át a ruházatomat az engedélyem nélkül, nem közölte velem a rendfokozatát valamint jelvényszámát. ~

Bizonyítékok:
~ A kórház, fegyház , valamint a szolgálati autó Dashcamjén a felvételek bizonyítékul szolgálhatnak.((https://pastebin.com/vN6gKMgZ)) ~



~ Kelt: 2020.05.03 14:21 ~
Lexia Vasilievich
 
Utoljára szerkesztve:

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
849
1 276
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Untitled-2.png

Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Barney Corey

Felperes: Lexia Vasilievich
Alperes: Barney Corey
A vád kötelezettség mulasztás.
Az alperesnek kötelessége hivni egy női egységet a helyszinre. A felperes nem láthat bele a SASD szolgálatban lévő egységeibe. Amennyiben lett volna egyetlen nő is a helyszinen, oda ment volna.
Ameddig a felperes nem tudja bizonyitani, hogy a jogok felsorolása elmaradt, addig ez a vádpont pusztán rágalom.


Michonne McGill.
Public Defender.
 

Timoty Wilson

Újonc
Támogató
2019. 08. 31.
51
38
Erdély
V4 karakter
Timoty Wilson
LV karakter
Timoty Wilson
V2 karakter
nincs
Untitled-2.png

Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mrs. Lexia Vasilievich

Felperes: Lexia Vasilievich
Alperes: Barney Corey
A védettem kötelezettség mulasztásával vádolja Mr. Barney a San Andreas Sheriff Department egyik tagját.

Bizonyitékúl szólgálhat a korháznál, fegyháznál illetve a Mr. Barney szolgálati kocsijába felszerelt kamera felvétele.
Ezért Tisztelt bíróság engedélyt szeretnék kérni ezen felvételek megvizsgálására.

Timoty Wilson
Public Defender
 
  • Vicces
Reactions: Osian

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina
Tisztelt bíróság,

Tisztelt Mr. Barney Corey



Felperes: Lexia Vasilievich
Alperes: Barney Corey

Én, Public Defender Renzo Lucy, mint a jelen elnevezett alperes, Barney Corey mellett álló ügyvéd szólalok meg az ügyben.
A vád az alperes, Barney Corey ellen elkövetett kötelezettség mulasztása.

A felvételt hallva azonnal szembe tűnik a felperes részéről az alábbi törvénybe foglalt szabályok megszegése, ami a következők:
4. § Tilosban Parkolás
30. § Rendőrtiszt utasításának megszegése

A felperes, Lexia Vasilievich többször figyelmen kívül vette az alperes, Barney Corey szavait.
Lexia Vasilievich mikor megbilincselték tudta, hogy befogják vinni a fegyházba. A fegyház rendje szerint, amint bekerül egy szabályt sértett személy, kötelességük átkutatni a ruházatát, hogy ne kerüljönek be oda nem illő, nem engedélyezett tárgyak.
Lexia Vasilievich nem közölte időben Barney Corey felé, hogy szeretne egy női egységet a ruhája átkutatása érdekében.
Amennyiben viszont nincs női egység, így nekik ugyan úgy kötelességük volt átkutatni a ruházatát; még úgy is ha a felperes arra nem adott engedélyt.


Renzo Lucy
Public Defender
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mrs. Vasilievich!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Chief Judge, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Judge, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Mivel Mr. Corey ((@barneylv )) nem jelent meg a meghallgatáson ezért nélküle született a döntés:
      • Az állam nem fogad el Dashcam, illetve bármilyen kamera felvételt a bíróságon. Ezen kívül más bizonyítékkal a felperes nem rendelkezik.

Bruno Salvatore
Chief Judge, Las Venturas Judgement
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.