[SC017] Minchael Miller

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 03. 20.
35
23
22
V4 karakter
Lucas Giuseppe
LV karakter
Ramsay Jeremy
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Ramsay Jeremy ~

Születési hely, idő:
~ 1979.08.31. Las Venturas ~

Bejelentett lakcím:
~ Redsands West 4. ~

Telefonszám:
~ X ~



Alperes adatai

Név:
~ Válaszod helye ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ Michael Miller LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Ismeretlen, nem mutatkozott be, a nevét is csak a csekkről tudom. ~

Születési hely, idő:
~ X ~

Bejelentett lakcím:
~ X ~

Telefonszám:
~ X ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 22óra környékén, Sheriffség mellett ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, kerekítve 10ezer dollár. ~

A történtek részletes leírása:
~ épp értem a kereszteződésbe és a fékem gyenge volt ezáltal csúszott az autó az úton majd koccantunk a Sheriffel, ez után félre állítot, majd elkérte az írataimat, amiket egyből oda is adtam viszont sajnos mivel nem voltam elég figyelmes le voltak járva, ez után fel ajánlottam hogy kifizetem a szolgálati auto kárát ha elfogadja a sheriff viszont ő erre nem mondott semmit hanem, azt válaszolta hogy mennyit tudnék neki adni azért hogy ne legyen priuszom, itt már egyből tudtam mire gondol és mondtam hogy összesen 9432dollárom van és ATM-ben 4ezer, erre ő azt mondta hogy akkor marad a csekk, erre azt mondtam hogy rendben, majd elkezdte meg írni és végül 27ezer dollár lett a csekk ez után beszéltem egy másik sheriffel akinek elmondtam hogy a csekkre fel írt büntetések mik lennének illetve meg kérdeztem hogy mennyi lenne a csekk tényleges összege erre azt válaszolta hogy az ÁSZTM-en (hatósági jármű rongálás vagy valami ilyesmi pontosan már nem tudom idézni de lényegében ez az) kivül 19700dollár lenne a csekk, és azt is elmondta hogy a szolgálati járműnek nem lehet több sehogyse a szereltetése 5ezer dollárnál ha csak nem totálkáros az auto és nincs össze törve rajta minden elem, de az ütközés kára jelen pillanatban 1000-2000dollár lett volna maximum, amit tudok bízonyitani is, mivel szerelőtől jöttem és csak nekem is az egyik ízzom törött be. ezért neki se lehet nagyobb a kár illetve a szolgálati autoja se volt szemmel láthatóan sérülve, illetve kiszámoltam én is a BTK szerint a büntetés súlyosságát ami 19700dollár lett ha mindenből a maximumot számoljuk, és nem gondolom ugy hogy egy koccanás 10ezer dollár kárt tett az autoban. ~

Bizonyítékok:
~ 1.Itt látható hogy az autó motorja se füstől. https://imgur.com/a/ZfbswaX 2. Itt pedig az látható hogy milyen szabálysértéseket követtem el. https://imgur.com/a/BwMbUFK ~



~ Kelt: ~
Ramsay Jeremy
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: Pogi

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Ramsay!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, {RANGOD és NEVED} az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, {RANGOD és NEVED} az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Az alperes, Michael Miller az LVMPD állami alkalmazottja a BTK szerint járt el, így nem vonható felelöség alá.

Bruno Salvatore
Chief Judge
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.