[SC015] ismeretlen Officer

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sgertef34

Újonc
2019. 11. 10.
5
2
V4 karakter
Sgertef34
LV karakter
Sgertef34
V2 karakter
Sgertef34
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Josh Andrew ~

Születési hely, idő:
~ Washington, 1989.12.17. ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Napa St. 16. ~

Telefonszám:
~ 38761133226 ~



Alperes adatai

Név:
~ Nem mutatkozott be a hölgy. ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ LVMPD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Officer II, Jsz: nem ismert ~

Születési hely, idő:
~ x ~

Bejelentett lakcím:
~ x ~

Telefonszám:
~ x ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Ápr. 18. 4 Sárkány Kaszinó ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ x ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem ~

A történtek részletes leírása:
~ Bevitt a fegyházba bemutatkozás nélkül, majd elvette a lőfegyvereket és azokon kívűl semmi mást, majd bevitt a gyártosori munkahelyre a börtön lezárása után magamra hagyott. Ezek után a 65.000 dolláros csekk helyett csak 40.000 doláros pénz bírságot kaptam. KB. egy óra elteltével egy SASD Deputy Sheriff jött a fegyházba elmondása szerint ellenőzizni a cellákat, hogy minden rendben van-e, ekkor engem ő a gyártó sori munkán talált, és megkérdezte, hogy mit keresek ott. Ekkor falhoz állított és teljes körü ruházat átvizsgálást hajtott végre rajtam és fegyházban nem megengedett dolgokat talált nálam (telefon) amikor megtalált a Deputy nem viseltem a mellényt mivel az LVMPD-s hölgy nem adta át. Ezek után a fent maradt büntetésem mellé + 130 nap büntetést kaptam oka: Egyenruha viselésének elmulasztása miatt, nem engedélyezett tárgy birtoklása miatt, valamint börtön lezárása alatt cellán kívül tartozkodás miatt. Majd bekisért a cellámba és rámzárta. Én nem éreztem jogosnak eezért nevet és jelvényszámot kértem tőle, amit ő meg is adott: Deputy Sheriff Mako Brassco Jsz: 1894. A Deputy-nak is elmondtam, hogy engem a hölgy vitt a gyárto sori-hoz majd hagyott magamra ekkor azt mondta ehhez neki semmi köze erről ő nem tehet és ha gonolom tegyek panaszt bíroságon. A BTK-t átolvasva a hölgy kevesebb pénz bírságot szabott ki rám mint kellett volna, szerintem ezzel az "korrupcióval" próbált kárpótolni a fegyverem miatt valamint szerintem ez miatt hagyott egyedül a gyárto sorin is a cella lezárása után. ~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: Válaszod helye ~
Aláírás
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Osian és Ivan

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr./Mrs. {NÉV}!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, {RANGOD és NEVED} az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, {RANGOD és NEVED} az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • Nem rendelkezik megfelelö tárgyi bizonyítékkal illetve az alperes nevével
    • A korrupció valószínüsége lehetetlen, alacsonyabb pénzbüntetést úgy kaphatott, ha a börtönben eltöltött idö hosszabb lett.

Bruno Salvatore
Chief Judge, Las Venturas Judgement
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.