[SC014] Mako Brassco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rofo

Újonc
2020. 03. 31.
28
3
LV karakter
Lucifer Rofocale
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Lucifer Rofocale ~

Születési hely, idő:
~ 1995.06.06 New York ~

Bejelentett lakcím:
~ Bayside ~

Telefonszám:
~ 38761149008 ~



Alperes adatai

Név:
~ Mako Brassco ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ #1894 Deputy Sheriff ~

Születési hely, idő:
~ X ~

Bejelentett lakcím:
~ X ~

Telefonszám:
~ X ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020.04.11. Reggel 9 óra fele.Prickle Pine ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 31.000$ ~

A történtek részletes leírása:
~ Az említett helyszínen reggel 9 óra fele egy motoros civiltársammal összekoccantunk,amivel nem is lett volna baj,de megjelent tisztelt Mako a társával,igazolványokat kértek,majd megkérdezték hogy mi történt,mindenki elmondta a maga szemszögéből.Kettő mondat után kijelentették hogy én vagyok a baleset okozója,teszem hozzá úgy hogy az utcába kanyarodtam be körülbelül 15km/h-val és a motoros nekem csapódott a szembesávból.Ezután nekem ki kellett fizessem a kárt,és bevittek nevetséges vádakkal,plusz nevetséges büntetéseket is rám vágtak.Én nem érzem jogosnak az elzárást plusz a csekket sem,és semmi bizonyiték nem volt ahhoz hogy én voltam a baleset okozója.Szemmel látható bizonyiétkok azt támasztották alá hogy az autóm menetirány szerinti jobb oldalon majdnem a járdán állt meg,míg a motor az én sávomba borult fel. ~

Bizonyítékok:
~ Válaszod helye ~



~ Kelt: 2020.04.14 ~
Lucifer Rofocale
 
  • Vicces
Reactions: Osian

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Chief Judge Bruno Salvatore beidézem meghallgatásra az alperest Officer Mako Brassco-t ((@Makoka )) az eset tisztázására.
Valamint kirendelek egy munkatársat az ügyvédi kamarából mindkét fél mellé. ((@aGalvez , @Renzo Lucy ))

Bruno Salvatore
Chief Judge, Bruno Salvatore​
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: LeRoy és Klájd

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
849
1 276
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Untitled-2.png



Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Lucifer Rofocale


Felperes: Lucifer Rofocale
Alperes: Mako Brassco


A baleset nem a felpres hibájából történt, amit a helyszini bizonyitékok alá is támasztottak. Az esetnél egyáltalán nem volt szükség a rendvédelem közbelépésének. Ügyfelem és a másik balesetet szenvedő úr, békésen le is rendezték az anyagiakat, elsősegélyt nyújtottak egymásnak. Sem állami, sem köztulajdont nem rongálódott a baleset következtében.
A vád korrupció, helytelen vádakkal lett megbirságolva az ügyfelem.



Tisztel biróság,

Nem ez az első esett hogy a SASD emberi, helytelenül, jogszabályok betartásának elmulasztásával járnak el.
Ezúton szeretnék kérvényezni egy teljes körű átvilágitást a SASD-ra.



Lydia Blake
Public Defender
 

Lucy

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 13.
681
1 451
Dubai
V4 karakter
Bella Valerio
LV karakter
Ruben Denton
V2 karakter
Ceria Pietrina
Untitled-2.png

Tisztelt bíróság,
Tisztelt Mr. Mako Brassco

Felperes: Lucifer Rofocale

Alperes: Mako Brassco

Én, Public Defender Renzo Lucy, mint a jelen elnevezett alperes, Mako Brassco mellett álló ügyvéd szólalok meg az ügyben.

A vád az alperes, Mako Brassco ellen elkövetett korrupció vádja.

A korrupció vádja, nem helytálló, hiszem a felperes, Lucifer Rofocale nem rendelkezik megfelelő tárgyi bizonyítékkal az alperes, Mako Brassco ellen elkövetett gyanúban,
hiszen lehet rágalom is a jelen megnevetett alperes, Mako Brassco ellen.
Bármiféle hangfelvétel, fedélzeti kamera, térfigyelő kamera, illetve tanú az üggyel kapcsolatban, egészen a tárgyalásig még nem érkezett be bizonyítékképp bíróságunkra.

A felperes, Lucifer Rofocale leírása alapján a történtekről a következő vádpontok közül kaphatott bírságot az alperes, Mako Brassco-tól:
1.§ Gondatlan vezetés
2.§ Forgalom zavarása
9.§ Közúti veszélyeztetés
14.§ Közúti baleset okozása

Lucifer Rofocale emelett megemlítette keletkezett anyagi kárát is, ami jelen esetben 31.000$ volt. Úgy hiszem, hogy a 4 vádpont maximun ára legrosszabb estben is 13.000$-ra jön ki.
Ezért felmerül bennem a kérdés, hogy felperesünk feltehetőleg az ezen következő vádpontokat is elkövethetett, amit nem tudatott velünk a történtek részletes leírásában.
Ez akár lehetett:
8.§ Rendőri munka akadályozása
11.§ Jogosítvány nélküli vezetés
12.§ Közfeladatot ellátó személyel szembeni tiszteletlenség
13.§ KRESZ törvények megsértése
16.§ Hivatalos okmányok hiánya (személyi, útlevél,jogosítvány)
17.§ Forgalmi engedély hiánya
20.§ Nitro
22.§ Színezett izzó
24.§ Gyorshajtás

Hallgassuk meg védencem Mako Brassco @Makoka szavait is. Vezesse le, támassza alá és mondja el a történteket az esettel kapcsolatban.


Renzo Lucy
Public Defender
 

Makó

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
748
564
30
New York
V4 karakter
Mako Szabolcs
LV karakter
Mako Brassco
V2 karakter
Mako Szabolcs
***Mako Brassco feláll a vádlottak padjáról. Mako beszédbe kezd.

Üdvözletem. Tisztelt bíróság, tisztelt tanúk!


Deputy Sheriff Mako Brassco, jelvényszámom #1894. A 2020.04.11. napon WILLAIM-94-es egység alatt teljesítettem szolgálatot társammal Deputy Sheriff Parks-sal. Az egész eset abból indult ki, hogy egy közúti baleset történt amelyet mint a szemtanúk elmondása alapján, valamint a gépjármű állapotából arra következtettünk, hogy azt Lucifer Rofocale okozta. Az igazoltatás közben, valamint az iratok bekérésének folyamatában a felperes megengedhetetlen módon beszélt velünk. Az ügy során a fent említett felperes megpróbálta félre vezetni a hatóságot mindenféle kitalált történetekkel, hogy a baleset okozója elfutott, később az elmondások alapján ez nem állta meg a helyét. Majd amikor már maga sem tudta, hogy korábban mit említett az elfutott emberről, egyszerűen visszakérdezett, hogy idézem: "Ki futott el?" Mivel a kár valódi elszenvedője a motoros volt akit Lucifer Rofocale elütött egy fekete Ford Crown Victoria gépjárművel ezért megkértem a felperest, hogy legyen kedves és fizessen $2,000 kártérítést Mr. Denzel Boyd-nak, aki a motorról való lerepülés közben zúzódásokat valamint nagyobb horzsolásokat szerzett. A felperes ekkor heves izgatottságában megemelte a hangját és megtagadta a rendőri utasitásomat. Mikor erre felhivtam a figyelmét a pénzt átadta Mr. Denzel Boyd-nak, majd ezt követően fenyegetőzni kezdett. Amint a személyt őrizetbe vettük, átkutattuk a gépjárműt is. Ezután WILLIAM-94 egység alatt Las Venturas Prisonban indultunk ahol elvégeztem a papírmunkát ezt követően pedig Lucifer Rofocale-t a cellába kisértem. Lucifer Rofocale Hivatali Személy Fenyegetése, Fokozott testi sértés valamint Hatóság Félrevezetése vádjával került elítélésre a ‘Venturas State Prison-ban. 120 nap letöltendő illetve 31.650$ pénzbírság került kiszabásra. A helyszínen a Hivatali Személy Fenyegetése, Hatóság Félrevezetése valamint a Fokozott testi sértés vád mellett még büntetést kapott Közúti Baleset Okozásáért, Gondatlan Vezetésért, Közúti veszélyeztetéséért, valamint a Kresz Törvényének Megsértése miatt.

Az eset szemtanúi: Matt Donoven, Denzel Boyd, Lucifer Rofocale, a társam Deputy Sheriff Parks, valamint jómagam Deputy Sheriff Brassco.

Köszönöm a figyelmet.

***Mako Brassco elhallgat. Mako ismételten helyet foglal a vádlottak padján.
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

***Bruno Salvatore bekapcsolja a mikrofonját, ami az asztalon található és megkezdi a beszédét.

Köszönöm az eddigi megszólalásaikat!
Miss Blake. az Ön által kérvényezett teljes körü belsö vizsgálatot, a San Andreas Sherriff´s Department állományában elutasítom, indokát a bírósági döntésben fogalmaztam meg.

A Bírói kamara egy 30 perces szünetet rendel el.

***Bruno Salvatore a bírói és ügyvédi testület elhagyják a bírótermet.

*Eltelik 30 perc ((Bruno Salvatore))

***Bruno Salvatore a bírói és ügyvédi testület belépnek a terembe, és leülnek a székükbe.
***Bruno Salvatore bekapcsolja a mikrofonját, ami az asztalon található és megkezdi a beszédét.


Tisztelt esküdtszék, kedves jelenlévök.
A Bíróság meghozta a döntését az "SC014" jelzéssel ellátott ügyben, ami pedig a következök:


Tisztelt Mr. Rofocale!

Én, Chief Judge Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Judge Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:

    • A vádlott, Deputy Sheriff Mako Brassco (JSZ: 1894) a San Andreas Sheriff's Department egyik kollégája a BTK alapján járt el így nem vonható felelősségre.

Ennek értelmében a vádat ejtem. Köszönöm mindenkinek az együttmüködést és minden jót kívánok Önöknek!
***Bruno Salvatore jobb kezével a bírói kalapács felé nyúl, megragadja és ráüt egyet a falapra.
*Csattanás ((Bruno Salvatore))
***Bruno Salvatore aláírja a bírói jegyzökönyvet, ezt követöen a bírói kamara és az ügyédi testület elhagyják a termet.

Bruno Salvatore
Chief Judge, Bruno Salvatore
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.