[SC013] Oliver Bread

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

EvoniX

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 20.
386
410
LV karakter
Ala Ozer
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Lucas Marder ~

Születési hely, idő:
~ 1998.02.03 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las venturas hotel 89/5 ~

Telefonszám:
~ 38761148289 ~



Alperes adatai

Név:
~ oliver bread ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ sasd ha jól tudom vagy lvmpd ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Nem tudom ~

Születési hely, idő:
~ Nem tudom ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem tudom ~

Telefonszám:
~ Nem tudom ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020-03-27 14:21:36] Fegyház ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ igen 2000 dollár + a birság 65ezer dollár ~

A történtek részletes leírása:
~ Bevitt a fegyházba mar az ut közbe is meg akart zsarolni hogy nem visz be ha adok nekik fejenként 30ezret majd mondtam semmit nem kapnak majd mikor bent voltam a celába bejött és egy gumi bottal megvert de anyira hogy eltört 2 kezem ~

Bizonyítékok:
~ Logan Washington szakorvos aki engem ellátott ő tud bizonyitékot mondani Lydia Blake Taxis (ő neki meséltem de amugy nem látta ) ~
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Chief Justice Bruno Salvartore beidézem az alperest Officer Oliver Bread-ot ((@Cruso )), Logan Washington-t ((@SzAdam213 )) valamint Lydia Blake-t ((@aGalvez )) , mint Public Defender meghallgatásra.
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
849
1 276
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Untitled-2.png



Tisztelt bíróság,

Tisztelt Mr. Oliver Bread



Felperes: Lucas Marder

Alperes: Oliver Bread.

A vád testisértés valamint korrupció.

A korrupció vádja nem helytálló, ugyanis nincsen semmilyen tárgyi bizonyitéka, lehet rágalom is az alperes irányába.

A testi sértés vádja orvosi látlelet után bizonyitható, megkérdőjelezhető. Szeretnék kérvényezni egy külső szakvéleményt, miszerint az alperes erőnlétével képes-e egy gumibottal akkora erőhatást fejteni egy végtagra amely töréshez vezethet, valamint kérnék egy-egy jellemrajzot a felpresről és az alperesről is.



Lydia Blake

Public Defender
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Edith Zorychta, A Las Venturas Medical Services, Department of Pathology Professor doktora kíván beszámolni a fegyver emberi testre lemért ütés sérülési súlyosságáról:

***Edith Zoryxhta feláll a székéböl, kikészíti a feljegyzéseit és elkezd beszélni.

"Tisztelt bíróság, tisztelt esküdtszék, tisztelt fel- és alperes!

A vipera (a rendőri szakzsargon szerint teleszkópos bot, változtatható méretű rendőrbot, teleszkópos taktikai bot) acélból készült veszélyes kézifegyver, amellyel bénító ütést lehet mérni, de akár halálos sérülést is okozhat. Az acélbot végén egy pár centis acélgömb van, ami által az ütés ereje megsokszorozható, és így kis pontra koncentrálódik az ütés ereje, ezáltal súlyosabb sérülést okoz. Ez kijelenti, hogy egy megsokszorozott egy pontra lemért ütés képes súlyos sérülést okozni a testen (törést), de akár halálos végkimenetele is lehet.

Köszönöm a szót bíró Úr!"

***Edith Zoryxhta befejezte beszédét és csendeben vissza leül a székére.


[Csatolt kép az eszközröl]


a4a96e12e3ba5747184fb2428089153a.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

Sekister

Újonc
2020. 01. 25.
58
47
LV karakter
Logan Washington
Tisztelt bíróság,

Lucas Marder 2020.03.27.-én 17 óra fele megkeresett engem, azzal az indokkal, hogy egy rendőr megverte őt. Miután bementünk a korházban és röntgen felvételt csináltam, látható volt a felvételen, hogy a két keze elvolt tőrve és sok zúzódás volt a testén. Sajnos a felvétel nem található meg, mivel minden hét vasárnapján ezeket töröljük.
 
  • Tetszik
Reactions: SutiLV

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Köszönöm az érvelését Mrs. Blake, szintén a felvilágosítást a fegyverröl Mrs Zorychta. Tehát akkor nincs tárgyi bizonyítéka az LVMS adatbázisában, hogy a felperest, Lucas Marder-t milyen sérülések érték. Említette, hogy fejenként 30.000$-t. Tehát nem egyedül az ön által megnevezett alperes, Mr Oliver Bread volt Jelen hanem valaki más is?

Erröl kérem számoljon be Mr. Marder (( @Lucas Marder )). Valamint várom Mr. Oliver Bread ((@Cruso )) álláspontját a történtekröl, valamint annak a személynek a nevét, aki szintén részt vett az akcióban.
 
  • Tetszik
Reactions: LeRoy

EvoniX

Lelkes fórumhasználó
2019. 04. 20.
386
410
LV karakter
Ala Ozer
Tisztelt Bíróság
Sajnos arról hogy ki volt a másik úr nem tudom sajnos nem tudtam kideríteni Mr Mr. Oliver Bread azért tudom mivel ő írta meg a csekket nekem és ő vitt be a cellába utánna történtek a tragikus események. Erről talán hogy kivolt a társa Mr. Oliver Bread tudna beszámolni.
Köszönöm a szót!
 

Cruso

Aktív fórumozó
2019. 01. 09.
266
773
Bayern, Deutschland
V4 karakter
OrvisZeitz
***Oliver Bread feláll a vádlottak padjáról. Oliver beszédbe kezd.

Üdvözletem. Tisztelt bíróság, tisztelt tanuk!


Deputy Oliver Bread, jelvényszámom 0801. A 2020.03.27. Napon WILLAIM-01-es egység alatt teljesítettem szolgálatot. Az egész eset abból indult ki, hogy egy közúti baleset történt amelyet Lucas Marder okozott. Elhajtott a helyszínről ezt követően egy Traffic Stop-ot alkalmaztam a személy gépjárművön. Amint beérkeztem a C oszlop mellé Lucas Marder gázt adott és elhajtott. A gépjármű nyomába eredtem. Sajnálatos módon a gépjármű letért az útról ezáltal nyoma veszett. Egy BOLO kiadásával sikeresen előkerítettem az immáron körözött gépjárművet. Felony Stophoz SUPERVISOR-07 -es egység érkezett. Amint a személyt őrizetbe vettük átkutattuk a gépjármű további utasát és a gépjárművet. Körülbelül 13:50 perckor történt meg a felony stop. Ezután WILLIAM-01 egység alatt Las Venturas Prisonban indultam ahol elvégeztem a papírmunkát ezt követően pedig Lucas Marder -t az 5-8 -as cellába tessékeltem ahol amint lekerült a bilincs testi erőszakot alkalmazott. Erre szolgálati tonfát alkalmazva megbénítottam és ártalmatlanítottam Lucas Marder -t. Lucas Marder Rendőr elöli menekülés, Rendőrtiszt utasításának megszegése, Kötelezettségmulasztás vádjával került elítélésre a ‘Venturas State Prison-ban. 120 nap letöltendőt illetve 65.000$ pénzbírság került kiszabásra. A korrupció vádja természetesen rágalmazás, feltételezhetően Lucas Marder megpróbálja besarazni a karrierem.

***Oliver Bread elhallgat. Oliver ismételten helyet foglal a vádlottak padján.
 
Utoljára szerkesztve:

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

***Bruno Salvatore bekapcsolja a mikrofonját, ami az asztalon található és megkezdi a beszédét.

Köszönöm az eddigi megszólalásaikat!
A Bírói kamara egy 30 perces szünetet rendel el.


***Bruno Salvatore a bírói és ügyvédi testület elhagyják a bírótermet.

*Eltelik 30 perc ((Bruno Salvatore))

***Bruno Salvatore a bírói és ügyvédi testület belépnek a terembe, és leülnek a székükbe.
***Bruno Salvatore bekapcsolja a mikrofonját, ami az asztalon található és megkezdi a beszédét.


Tisztelt esküdtszék, kedves jelenlévök.
A Bíróság meghozta a döntését az "SC013" jelzéssel ellátott ügyben, ami pedig a következök:


Tisztelt Mr. Marder!

Én, Chief Justice Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Justice Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:

    • A vádlott, Deputy Oliver Bread (JSZ: 0801) a San Andreas Sheriff's Department egyik kollégája a BTK alapján járt el így nem vonható felelősségre.
    • A vádlott, Deputy Oliver Bread (JSZ: 0801) a San Andreas Sheriff's Department egyik kollégája testi eröszakot alkalmazott önvédelmi célból, ugyanis a felperes, Lucas Marder megtámadta a cellában a bilincs levételét követöen.
    • A vádlott, Deputy Oliver Bread (JSZ: 0801) a San Andreas Sheriff's Department egyik kollégája nem vádolható meg korrupció gyanújával, ugyanis nincs megfelelö tárgyi bizonyíték, valamint az akadémián kihangsúlyozva oktatják a tanulóknak, hogy milyen következményekkel járna eme tett.

Ennek értelmében a vádat ejtem. Köszönöm mindenkinek az együttmüködést és minden jót kívánok Önöknek!
***Bruno Salvatore jobb kezével a bírói kalapács felé nyúl, megragadja és ráüt egyet a falapra.
*Csattanás ((Bruno Salvatore))
***Bruno Salvatore aláírja a bírói jegyzökönyvet, ezt követöen a bírói kamara és az ügyédi testület elhagyják a termet.

Bruno Salvatore
Chief Justice, Bruno Salvatore
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Galvez és LeRoy
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.