[SC012] Ethan Peterson

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nemisteli

Zöldfülű
2019. 02. 06.
153
407
Rudabánya
www.youtube.com
LV karakter
Ichihara Shotaro
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Bryce Posey ~

Születési hely, idő:
~ 1999.03.13 ~

Bejelentett lakcím:
~ Nincs ~

Telefonszám:
~ 38761144032 ~



Alperes adatai

Név:
~ Ethan Peterson ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy Sheriff, jelvényszámát nem tudom ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Las Venturas Thruway South, 2020.02.02 ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ További Sheriff tisztek és 2 mentős, neveket nem tudok. ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen, 65.000$ és 18 év szabadságvesztés((Kép a csekkről https://imgur.com/NenXx04)) ~

A történtek részletes leírása:
~ Kaszinó előtt lövöldözés tört ki, én elkezdtem menekülni onnan de a kaszinó oldalánál megállított egy fegyveres ember és követelte, hogy vigyem el. Az embert lelőtték a rendőrök én pedig elhajtottam, semmi utasítást nem kaptam. De még mielőtt lelőtték a gyanúsítottat ő lelőtt 2 civilt és megsebesített egy rendőrt. Azt vettem észre másfél perc múlva, hogy jön utánam egy Sheriff Ford Crown Victoria szirénázva. Félreálltam, kiszálltam majd azt mondták, hogy feküdjek a földre. (Együttműködő voltam). Semmit nem találtak nálam, se a csomagtartóban, tiszta voltam.Egyik rendőr sem tájékoztatott a nevéről és jelvényszámáról. A következő vádak voltak ellenem: REM, RUM(Nem Ethan Peterson mondta a vádakat). Nos, RUM nem történt mivel semmilyen utasítást nem kaptam, REM sem történt mivel amint megjelent mögöttem szirénázva a Sheriff én mint törvénytisztelő polgár félrehúzódtam, majd megálltam egyből, motort leállítottam kiszálltam a kocsimból és feltettem a kezeimet értetlenül. Meg sem engedték, hogy elmondjam mi történt, ki sem hallgattak. Hívtak hozzám egy Sheriffet egy Explorerrel akinek a neve Ethan Peterson. (A csekken rajta volt a neve)a jogaimat nem tisztázták velem és akár mit mondtam nem válaszoltak, mintha ott se lettem volna. Elindult velem Ethan Peterson a fegyházba. majd amikor beértünk megkaptam a csekkemet amin REM, RUM, EkHSzSz vádak szerepeltek, pedig nálam nem volt semmilyen fegyver így nem tudtam hivatalos személyt megsebesíteni, és az az ember sebesítette meg akit lelőttek kaszinónál.(és még a kocsim típusa sem volt pontosan lejegyezve, mivel BMW 750 van a csekken miközben egy BMW M3 e46-al fogtak meg, és még a hely ahol megfogtak az se volt pontosan lejegyezve mivel 4 sárkány kaszinó van oda írva miközben a Las Venturas Thruway Southon kaptak el) ~

Bizonyítékok:
~ Nincsennek bizonyítékok, nem vittek kihallgatásra ami nem szabályszerű. Tudtommal az összes kihallgatást vissza lehet keresni papír alapon vagy valahol biztosan rögzítve van írásos módon, kamerán rögzítve vagy hangfelvétellel felvéve. Ha keresik a kihallgatásról a rögzített bizonyítékokat úgy sem találnak mivel nem történt meg a kihallgatás. ~



~ Kelt: 2020.02.02 ~
Bryce Posey
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Chief Judge Bruno Salvartore beidézem meghallgatásra az alperest Officer Ethan Peterson-t, valamint felettesét Ian Werrnick-et ((@Fridi)) az eset tisztázására.


Bruno Salvatore
 
  • Tetszik
Reactions: qpido

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 661
5 298
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. Posey!

Én, Chief Justice Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Justice Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:


    • A vádlott Ethan Peterson a San Andreas Sheriff's Department egyik kollégája a BTK alapján járt el így nem vonható felelősségre.

Bruno Salvatore
Chief Justice, Bruno Salvatore
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.