[SC011] Blair Fernsby

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tthsjustmekristof

Aktív fórumozó
2019. 01. 20.
297
811
Szamosdara
LV karakter
Naheim_Epps (banned)
V2 karakter
Dante_Pousa
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Levell Bates ~

Születési hely, idő:
~ Las Venturas, Fort Carson. 1996. 12. 06. ~

Bejelentett lakcím:
~ Fort Carson 7. ~

Telefonszám:
~ 38761141366 ~



Alperes adatai

Név:
~ Blair Fernsby~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD. ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Nem közölte velem. ~

Születési hely, idő:
~ Nem közölte velem. ~

Bejelentett lakcím:
~ Nem közölte velem. ~

Telefonszám:
~ Nem közölte velem. ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 2020. 02. 26. Állami fegyház. ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ X ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Igen: 55.000 dollár. ~

A történtek részletes leírása:
~ Volt egy ügyem, a szerelőtelepnél, ahol önvédelemből megvertem, egy srácot, ezután elmentem a helyszínről, féltem, hogy a megvert fél barátja rámtámad, az oldalán lógó késsel. Körülbelül ötszáz métert mentem, amikor utánam jött, egy járőr egység, és félre állítottak. Bevittek, a SASD-hoz, kihallgattak, elmondtam, azt ami velem történt. Aztán emberölési kísérlet vádjával lettem elszállítva, viszont a csekkemen egy EÖC, vagyis "Ember Ölés (Civil személy)" áll. Az állami fegyházba már csak ketten mentünk el, viszont egy nagyobb rendfokozatú Sheriff mondta neki, a vádakat, aki nem közölte velem a nevét. ~

Bizonyítékok:
~ Csekk. ~



~ Kelt: 2020.02.27 ~
Levell Bates
 
Utoljára szerkesztve:
  • Szomorú
Reactions: sippin on spotchka

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Én, Chief Judge Bruno Salvartore beidézem meghallgatásra az alperest Officer Blair Fernsby-t, valamint felettesét Ian Werrnick-et ((@Fridi)) az eset tisztázására.
Rövid összegzés az esetröl:

Felperes, Levell Bates a Redline Auto Services üzemi telepén összetüzésbe keveredett két ismeretlen ferfival, Mr. Bates testi sértést követett el. Ezek történése után a felperes szúró fegyver fenyítésének hatására elhagyta a helyszínt, ezt követöen a hatóságok óvintézkedés alá vonták öt. Mivel az ismeretlen férfi nem szenvedett olyan sérülést, hogy az belehalt volna abba, kizárható a BTK által elöírt 74. § "Emberölés (Civil személy) büncselekmény, melyet a felperes ítéletként kapott a SASD embereitöl.
Jelen eset után a BTK legfeljebb a 70. § EKCsSzSz "Emberölés Kísérete civil személlyel szemben" mondható ki a felperesre.



Bruno Salvatore
 

Predi

pártatlan békebíró és diplomata
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
2 721
5 415
Würzburg / Budapest
www.twitch.tv
V4 karakter
Roxy Trevisano
LV karakter
Bruno Fleming
SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Bates!

Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Chief Justice, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elfogadja!
Én, Chief Justice, Bruno Salvatore az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elfogadja!

Indoklás:


    • Nem érkezett ellenérv, így meghallgatás nélkül zárom az ügyet.
    • Az Ön kártérítése 5.000 $.
    • A csekkje 55.000$-ra EÖC indokkal lett kiállítva, és a korrigált indok, EKCsSzSz 50.000$ lenne.

Bruno Salvatore
Chief Justice, Bruno Salvatore
Department of Justice, Seal of the Supreme & District Court of the United States
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.