[SC010] Davis Esquivel

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dane

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
357
1 216
22
Miskolc
V4 karakter
Kiona Tate
SCOTUS_-_Logo.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ Lloyd Sharp ~

Születési hely, idő:
~ Los Santos 1992.06.15 ~

Bejelentett lakcím:
~ Las Venturas, Harvest street, 15 ~

Telefonszám:
~ 3876/114-1042 ~



Alperes adatai

Név:
~ Deputy Esquivel ~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy Sheriff, 1712 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ Redline AS, 2019.12.15 11 AM ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Két szemtanú van, a bodycam illetve a dashcam ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ Nem. ~

A történtek részletes leírása:
~ Délelőtt tizenegy körül a motoromat vittem be a Redline AS telepére, mikor végeztek a motorommal a szerelő nem nyitotta ki a kaput. Pár perccel később megjelent a fent említett Deputy aki azt mondta, hogy szálljak le a motorról, nem értettem a helyzetet és nem tettem eleget a kérésének. A Deputy egyből fegyvert fogott rám majd utasított, hogy szálljak le, realizáltam a helyzetet és eleget tettem a kérésének. Pár Redline-os hölgy megvádolt azzal, hogy én fenyegettem őket, amire semmi kézzelfogható bizonyíték nem volt. D. Esquivel feltételezésre építette az egész ügyet, nem volt semmilyen fajta bizonyíték a tettemre. Falhoz állított, átvizsgálta a ruházatom, és elvette a késem. Itt tette meg az első kötelezettség mulasztását, nem közölte az egész eset alatt se a nevét, se a rendfokozatát, se a vádakat. Nem tartom helyesnek, hogy nekem kell leolvasnom a jelvényszámát és a vezeték nevét. Elvette a motorom kulcsát, amiből kivette az oda nem illő tárgyakat. Megkezdte ellenem az előállítást, nem közölte velem a jogaimat, se az odaúton, se a fegyházba. Nem értettem egyet a helyzettel így hát Supervisort kértem az esethez, amire ő egy tömör választ adott. Idézem "Elhitte". Többször átolvastam a jogaimat és mindig ugyan ott lyukadok ki... - Köteles supervisort hívni! Itt történt meg a második kötelezettség mulasztás. Nem a büntetéssel van bajom, hanem annak módjával, szerintem nem való olyan ember a rendvédelem kötelékeibe aki a jogaimmal sincs tisztába, és le is szarja azokat. Most szeretném kérvényezni az az napi bodycam és dashcam átnézését, melyen én is szeretnék részt venni. ~

Bizonyítékok:
~ Bodycam és Dashcam. (( Az esetről teljes log és kép is van. )) ~



~ Kelt: 2019.12.15 1:30 PM ~
Lloyd Sharp
 

Sasha

Nationale Steuer- und Zollbehörde
2019. 01. 10.
284
489
27
Bratislava
V4 karakter
Vanda Novomendska
LV karakter
Vanda Novomendska
District_Cout_-_logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT - DISTRICT COURT


Tisztelt Lloyd Sharp!
Az alábbiakban az ön feljelentésének előbírálatát olvashatja. Az előbírálat egy megelőző határozat, amely jogerős és megkönnyíti az ön és a bíróság munkáját. Amennyiben nem elégedett ezzel a határozattal még van lehetősége fellebbezést benyújtani a bíróság felé a Supreme Court-on.

Én, Chief Judge Vanda Novomendska az előbírálatban úgy határozom, hogy a kártérítési kérelmet a bíróság elutasítja!
Én, Chief Judge Vanda Novomendska az előbírálatban úgy határozom, hogy az ügyét a bíróság elutasítja!

Indoklás:



    • Nem rendelekzik megfelelő tárgyi bizonyitékokkal. ((Bodycam és Dashcam nem kivitelezhető a szerveren))
 
  • Vicces
Reactions: Dane
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.