Sawyer Yates Önéletrajza - Las Venturas Judgement

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Papii

Legenda
2019. 01. 09.
559
500
Saalbach-Hinterglemm
V4 karakter
Alexander Luttenberg
LV karakter
Alexander Hemsworth


SCOTUS_-_Logo.png



LAS VENTURAS JUDGEMENT

Jelentkezési űrlap

Pozicíó: Állami Bíróság - ÍRNOK / ÜGYVÉD / BÍRÓ
Aláhúzással válassza ki a megfelelőt!

line-dividers-clipart-1.jpg


S01. SZAKASZ - SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

  • Keresztnév: Sawyer
  • Vezetékév: Yates

  • Nem: Férfi
  • Kor: 28
  • Születés ideje: 1991.04.22
  • Születés helye: San Francisco
  • Állampolgársága: USA
  • Értesítési cím: Las Venturas, Prickle Pine 48.
  • Telefonszám: 36111368574

- Jogilag jogosult vagy a munkára, San Andreas államban?: Igen.
- Beszél valami más nyelven?: Spanyol.

- Bűntett előéleti előzménnyel rendelkezik?: Nem.
- Kapott már bármiféle Rendőségi büntetést?: Igen.
- Volt már próbaidőn?: Nem.
- Ha az előbbire a válasza, igen volt fejtse ki, az indokát: -

*Ne feledje, hogy minden pályázó kap egy háttérellenőrzést, amely megerősíti büntetőjogi vádjaikat, ha vannak ilyenek.
line-dividers-clipart-1.jpg



S02. SZAKASZ - SZEMÉLYES MOTIVÁLÁS ÉS OKTATÁSI HÁTTÉR

Kérjük, válaszoljon a kérdésekre az Ön írásbeli képességei szerint!

1.) Miért szeretne San Andreas Állami Bíróságoknál dolgozni?: *Több éves tapasztalatom van az egyetem óta, így ennek köszönhetően gyorsan és precízen bonyolítom le az esetleges ügyeket/tárgyalásokat. Szeretnék minél több jogerős ítéleteket hozni a bűnözőkkel szemben hogy a város lakói gond és veszély nélkül élhessék a mindennapi életüket. *

2.) Minden hónapban több kérelmet kapunk, mi az amiért az ön pályázata jobb a többi pályázótól?: Kiváló probléma megoldó képességem van, elhivatottan végeztem/végzem a munkámat, emellett mindig sikeres tárgyalásokat/ügyeket intéztem.

3.) Jogtudományi hallgatóvá válás hosszú és kemény út, miért érzi, hogy be tudná fejezni a tanfolyamot?: Kitartó és elhivatott vagyok a munkám iránt.

Van-e releváns tapasztalata a jelenlegi jogrendszerrel kapcsolatban? Ha igen, magyarázza el -

Pár mondatban magyarázza el, hogy miért ön a legjobb jelölt, hogy jogi hallgató legyen: Elhivatottan végeztem/végzem a munkámat, emellett mindig sikeres tárgyalásokat/ügyeket bonyolítottam le.

Oktatási háttér:

Általános Iskola neve: *Abraham Lincoln High School *
Végzés éve: 2005.

Középiskola neve: *Abraham Lincoln High School *
Végzés éve: 2009.

Felsőfokú oktatás: Harvard Law School
Szakosodás: Jog
Végzés éve: 2014

Egy amerikai középiskolai diploma vagy G.E.D. egyenértékű tanúsítvány szükséges.

line-dividers-clipart-1.jpg


S03. SZAKASZ - ((OOC INFORMÁCIÓK))



  • Neved:
    Krisztián
  • Korod: 18
  • Mennyi ideje játszol bármelyik SGS MTA szerveren?: Több mint 3 és fél éve.
  • Van korábbi RolePlay tapasztalatod?: Igen van.
  • Voltál már frakcióban, ha igen akkor melyik(ek) ben?: *Igen voltam. (Las Venturas Medical Sevices, San Andreas Sheriff's Department.) *
  • Jelenleg melyik frakció tagja vagy, (ha tagja vagy)?: Nem vagyok jelenleg frakcióban.
  • Rendelkezel bármiféle kommunikációs eszközzel, (pl.: TeamSpeak3+Mikrofon)?: Igen.
  • Röviden írj magadról, hogy ki is vagy (Minimum 3 mondat!) : Krisztiánnak hívnak, 18 éves vagyok. Gépészeti ágazaton tanulok, idén vizsgázok belőle utána pedig tecnikumra megyek tovább. Hobbim közé tartozik a motorozás meg a haverokkal közös iszogatás.
line-dividers-clipart-1.jpg


S04 SZAKASZ - ELFOGADÁS FELTÉTELEI

A jelentkezési lapom beküldésével igazolom, hogy a lapomban szereplő összes kijelentés igaz és teljes. Azokat a saját és legjobb tudomásom szerint adtam meg. Megígérem, hogy a legjobb tudomásom szerint, a Törvénykönyvben megfogalmazott adatok alapján fogok eljárni az ügyekben, nem részrehajlóan s nem kedvezve egyik félnek sem. Továbbá ígérem, hogy a San Andreas állami bíróság tagjaként nem üzletek illegális drogokkal és fegyverekkel. Tudomásul veszem, hogy az eltérések, a hibás állítások, a mulasztások és / vagy a hamisítások a kizárás okának minősülnek, és az én nevem továbbításra kerül a szerverigazgatásra az esetleges adminisztratív büntetések kiosztása miatt. Megerősítem, hogy nem szerepelek feketelistán, és teljes felelősséget vállalok minden szabálysértésért. Megértettem azt, hogy a frakciónak jogában áll megtagadni a kérelmet, akár indokolatlanul.

  • Neved [Nyomtatva]: SAWYER YATES
  • Aláírás: Sawyer Yates
  • Dátum: 13.07.2019
 
O

Owl

SCOTUS_-_Logo.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT

Tisztelt Mr. Yates! Örömmel értesítem, hogy felvételt nyert a District Court (Kerületi bíróság) megüresedett bírói pozíciójára.


Chief Justice Charles Morris

Untitled-3.png
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.