SaweY------------> R3HABS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SaweY

Újonc
2020. 12. 03.
10
30
V4 karakter
Sofia Carter
LV karakter
John Crusader
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Treey G Brewster >

Panaszolt fél admin neve:
< R3HABS >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Tegnapi nap folyamán bepattantunk egy srác mögé a kocsiba.( LSCS-nél, próbáltam kiszállni de nem engedett) Aztán elvitt Las Venturasba szinte ahol kidobott. Erre ugye haverommal ott videozgatni akartam és az állítgatás közben leestem majd meghaltam. (( Ez véletlen volt. Közbe amúgy futottunk vissza )) Visszamentem ahonnan elvitt a csávó, megkérdezte OOC hogy "na megöltétek egymást?".
Erre én: "a-a", "leugrottunk a szikláról" mind ezt viccből. Eztán el is ment mindenki a dolgára. Egy óra múlva kb admin odatpzik magához és a csávó erről beszél hogy leugrottunk a szikláról de semmi nem volt. Viccből írtam ezt és ezt szóvá is tettem de ezzel nem foglalkozva jailt is kaptam "öngyilkos RP"-re. Akármilyen módon akartam vele megbeszélni egyszerűen nem foglalkozik vele R3HABS. És nem szeretnék senkinek rosszat, de ok nélkül se akarok jailban ülni plussz 10 órát. >


Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< A képen látszik hogy megkaptam a jailt. (Semmi bizonyíték nincs hogy öngyilkos lettem volna, tehát ha nem bizonyítják be ((amit nem tudnak mivel nem voltam az)) Ha nincs semmi bizonyíték akkor kérem csökkentsék le a 700percnyi börtönt az ooc szidasra csak mivel akkor a playerre mondtam h nonos volt azt el is ismerem h mondtam. Jogtalan jailt meg nem adhatnak. Mindenről bizonyíték kell, és mondtam hogy vicc volt, de nem hiszik el, az sem bizonyíték rá főleg hogy nem csináltam. Logot is tudok küldeni de nem találom a mappáját a lognak. (Amint megtalálom azt is fogom mellékelni a beszélgetésről.) >



Angelo válasza:
12 órád van frissíteni V2 karakter neved
 
  • Tetszik
Reactions: R3HABS

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia. Biztos voltam benne, hogy kapni fogok Pk-t, mivel meglettem vele fenyegetve, szóval nem lepődtem meg.
A szituálció a részemről: Kaptam egy pm-et, amelyben felmerült a gyanúja, hogy leugrottatok.
A pm után oda vittelek téged és barátodat is. A beszélgetés során megemlítetted, ahogy a panaszban is, hogy "véletlen" lestél és a haverod is. (Vagy sem.) Te állítottad, hogy véletlen volt. Kérdezem én, mint játékos személyébe beleképzelő személy illetve adminisztrátor. Amennyiben véletlen folytán akaratomon kivül meghalok, abban az esetben, hogy elkerüljem a "Halál Rp, vagy öngyilkosság Rp-t", nem szólni kellene egy adminisztrátornak, hogy leestem yx helyről, és felszeretnéd szedni magad, mivel nem akarod, hogy ebből később bajod legyen? Te ehelyett, fogtad kihasználtad azt az "örömöt", amit adott a 10 perc halálidő és vissza mentél a sráchoz, hogy az arcába mond a következőket.
Illetve, ezekután megkaptad a szankciót, szó szerint szét spammeltél... Undorító stílusban, PK-val fenyegetve. Normális ember módjára, ha nem értesz egyet, feljösz ts-re, behúzlak elbeszélünk, vagy megírod kúlturáltan a Pk-t nem vágod az Adminisztrátor képébe.

Illetve, a haverod bebizonyította, amelyet sajnos akkor nem tudtam szankcionálni, mivel nem volt fent 1-es adminisztrátortól nagyobb admin és lelépett. (Amint megkaptad rá kis időre, chilliardra került haverod, ahol mondta, vigyem el, én nem vittem és rá nem sok időre leugrott és lelépett). Kell ennél több bizonyíték?!

Logok:
Első halálod ideje: [2020-12-15 19:49:36] [Output] : [2020.12.15 19:43:05] Treey G Brewster meghalt.
( ez volt a pm, amire kimentem)[2020-12-15 20:28:37] [Output] : [Fogadott PM]: Khaled Yasen (4): hali,tudsz jönni ?
Ezt küldte el Khaled, hogy megkérdezte tőletek: [2020-12-15 20:12:08] [Output] : Khaled Yasen: (( Inkább megöltétek egymást? ))
Erre a válaszod: [2020-12-15 20:12:16] [Output] : Treey G Brewster: (( a-a ))
[2020-12-15 20:12:22] [Output] : Treey G Brewster: (( leugrotunk a sziklarol ))

Viccből vagy sem, akkor sem mondasz ilyet...

Utána a stílusod és minősítésed:
[2020-12-15 20:35:26] [Output] : Treey G Brewster: (( full nonos a csávó. ))
[2020-12-15 21:05:28] [Output] : [Fogadott PM]: Treey G Brewster (31): nah elintézed minden ok nélkül miért kapok jailt? Öngyilkos RPre ha nem is volt)
[2020-12-15 21:06:07] [Output] : [Fogadott PM]: Treey G Brewster (31): vagy PK? Mert egy vicc nem bizonyit semmit, és 20szor érthetően mondtam hogy nem ugrottam

Illetve a barátod logjai, ahogy rám ír, és megöli magát, amire ha jogtalan lesz a PK, kérném a HalálRp szankciót:
[2020-12-15 21:16:16] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): hali treey uzeni hogy a pk-t megkapod!(ezt mondta) (Pk-val fenyegetés újabb oka)
[2020-12-15 21:17:35] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): tudsz adni egy ejtőernyőt mert fent vagyok chiliad tetején cak a lopott kocsi le robban n
[2020-12-15 21:17:47] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): nem akarok leugrani XD

Én válaszom: [2020-12-15 21:19:21] [Output] : [Segítség] Ryan Brewster: Szia. Nem
Ő válasza: [2020-12-15 21:19:37] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): akkor leugrok
[2020-12-15 21:21:17] [Output] : [2020.12.15 21:13:01] Ryan Brewster meghalt. (Lehet látni a logban, rá 4 percre se már meghalt.) Rá specheltem, megnézni, hol van. (Bizonyíték erről: [2020-12-15 21:20:00] [Input] : spec 162)


Szóval ezek "Bizonyítékok" mellet, amelyeket fel tudok mutatni, várom a válaszát a bíráló adminisztrátornak. Illetve, amennyiben jogtalan, rá szeretném kérni Ryan Brewster-re a HalálRp miatt a szankciót.
 

SaweY

Újonc
2020. 12. 03.
10
30
V4 karakter
Sofia Carter
LV karakter
John Crusader
Szia. Biztos voltam benne, hogy kapni fogok Pk-t, mivel meglettem vele fenyegetve, szóval nem lepődtem meg.
A szituálció a részemről: Kaptam egy pm-et, amelyben felmerült a gyanúja, hogy leugrottatok.
A pm után oda vittelek téged és barátodat is. A beszélgetés során megemlítetted, ahogy a panaszban is, hogy "véletlen" lestél és a haverod is. (Vagy sem.) Te állítottad, hogy véletlen volt. Kérdezem én, mint játékos személyébe beleképzelő személy illetve adminisztrátor. Amennyiben véletlen folytán akaratomon kivül meghalok, abban az esetben, hogy elkerüljem a "Halál Rp, vagy öngyilkosság Rp-t", nem szólni kellene egy adminisztrátornak, hogy leestem yx helyről, és felszeretnéd szedni magad, mivel nem akarod, hogy ebből később bajod legyen? Te ehelyett, fogtad kihasználtad azt az "örömöt", amit adott a 10 perc halálidő és vissza mentél a sráchoz, hogy az arcába mond a következőket.
Illetve, ezekután megkaptad a szankciót, szó szerint szét spammeltél... Undorító stílusban, PK-val fenyegetve. Normális ember módjára, ha nem értesz egyet, feljösz ts-re, behúzlak elbeszélünk, vagy megírod kúlturáltan a Pk-t nem vágod az Adminisztrátor képébe.

Illetve, a haverod bebizonyította, amelyet sajnos akkor nem tudtam szankcionálni, mivel nem volt fent 1-es adminisztrátortól nagyobb admin és lelépett. (Amint megkaptad rá kis időre, chilliardra került haverod, ahol mondta, vigyem el, én nem vittem és rá nem sok időre leugrott és lelépett). Kell ennél több bizonyíték?!

Logok:
Első halálod ideje: [2020-12-15 19:49:36] [Output] : [2020.12.15 19:43:05] Treey G Brewster meghalt.
( ez volt a pm, amire kimentem)[2020-12-15 20:28:37] [Output] : [Fogadott PM]: Khaled Yasen (4): hali,tudsz jönni ?
Ezt küldte el Khaled, hogy megkérdezte tőletek: [2020-12-15 20:12:08] [Output] : Khaled Yasen: (( Inkább megöltétek egymást? ))
Erre a válaszod: [2020-12-15 20:12:16] [Output] : Treey G Brewster: (( a-a ))
[2020-12-15 20:12:22] [Output] : Treey G Brewster: (( leugrotunk a sziklarol ))

Viccből vagy sem, akkor sem mondasz ilyet...

Utána a stílusod és minősítésed:
[2020-12-15 20:35:26] [Output] : Treey G Brewster: (( full nonos a csávó. ))
[2020-12-15 21:05:28] [Output] : [Fogadott PM]: Treey G Brewster (31): nah elintézed minden ok nélkül miért kapok jailt? Öngyilkos RPre ha nem is volt)
[2020-12-15 21:06:07] [Output] : [Fogadott PM]: Treey G Brewster (31): vagy PK? Mert egy vicc nem bizonyit semmit, és 20szor érthetően mondtam hogy nem ugrottam

Illetve a barátod logjai, ahogy rám ír, és megöli magát, amire ha jogtalan lesz a PK, kérném a HalálRp szankciót:
[2020-12-15 21:16:16] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): hali treey uzeni hogy a pk-t megkapod!(ezt mondta) (Pk-val fenyegetés újabb oka)
[2020-12-15 21:17:35] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): tudsz adni egy ejtőernyőt mert fent vagyok chiliad tetején cak a lopott kocsi le robban n
[2020-12-15 21:17:47] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): nem akarok leugrani XD

Én válaszom: [2020-12-15 21:19:21] [Output] : [Segítség] Ryan Brewster: Szia. Nem
Ő válasza: [2020-12-15 21:19:37] [Output] : [Fogadott PM]: Ryan Brewster (162): akkor leugrok
[2020-12-15 21:21:17] [Output] : [2020.12.15 21:13:01] Ryan Brewster meghalt. (Lehet látni a logban, rá 4 percre se már meghalt.) Rá specheltem, megnézni, hol van. (Bizonyíték erről: [2020-12-15 21:20:00] [Input] : spec 162)


Szóval ezek "Bizonyítékok" mellet, amelyeket fel tudok mutatni, várom a válaszát a bíráló adminisztrátornak. Illetve, amennyiben jogtalan, rá szeretném kérni Ryan Brewster-re a HalálRp miatt a szankciót.
II

Szia. Pmbe leírtam hogy nem fenyegetés hanem ha nem vagy hajlandó megoldani akkor így fogjuk. Ezt is mutathatod loggal. Illetve amikor ilyen esetekben adminisztrátor felé fordulok mindig a következőt kapom: "ic ügy, várd ki" meg ilyen jellegűeket. És ott is elmondtam sokszor mi volt. És nyilván nem fogok azzal foglalkozni h adminok ak írok feleslegesen, akik úgyis elküldenek. Aztán most szarabbul sem járok sokkal. Mondtuk többször hogy mi volt. Semmi bajom nincs veled meg azzal ahogy a munkád végzed, viszont annyit akartam higy fejezzük be a témát úgy ahogy igazságos lenne. De erre kickeltél mindig, és erre mondtam hogy PK-t írok. (Pmbe leírtam hogy nem fenyegetés, csak nem akarok a semmi miatt plusszokat ülni azt a logot is kikeresheted). Valamint a PK megfogalmazásában is leírtam hogy nem rosszat akarok ezzel. Igen, ahogy tudhatjátok Ryan irl mellettem ült, és viccből kérdezte hogy leugorjon-e. Nyilván akkor meg is tette, amint a tények bizonyítják. De én esküszöm nem ugrottam le és nem tudom ennél többször elmondani. És nem akarok neked se rosszat remélem megérted. Elnézést kérek a kellemetlenségért, viszont tényleg valós bizonyíték nincs hogy ugrottam. (Erre egy olyan amikor nem töltött be a tűz és amikor belementem akkor ki is gyulladtam és egyből TK lettem. Írtam adminnak hogy nem töltött be és nem láttam a tüzet és ez miatt tk lettem. Erre a válasz az volt ha nincs bizonyítékom akkor nem tud ezzel mit kezdeni. Szoban itt is megvolt az hogy mi történt, és ezzel lehet bizonyítani? Sajnos nem. Csak ezt vázolni akartam hogy milyen ha segítség kell és arra bizonyíték, vagy amikor állítanak valamit rólad és konkrét bizonyíték nélkül is megkapod a részesülésed.)
Ui.: Ezeket nem rosszat akarás céljából írtam. És a stílusomért is bocsi. Én irl kicsit hirtelen feltudom kapni a vizet néha, ezért tényleg elnézést kérek. És mondim neked se rosszat akarok. Írtad hogy a pmeket hagyjam mert felesleges, akkor a TSre se érdemes menni. És én veled nincs bajom meg rosszat se akarok neked. Én se akartam PKval foglalkozni, de azt szerintem te is megérted hogy nem akarok indok nélkül 10orat ülni a semmiért. De azért mentem vissza mivel a ladám ot volt. De alapból nem ugrottam le hanem leestem, azzal hogy Ryan leugrott az nem bizonyítja az én ügyem. És nem fenyegetni akartalak.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.