Savannah Mashtrim jelentkezése a Fix & Drive Mechanic Shop-ba

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

szebi123

Újonc
2023. 11. 21.
1
3
V4 karakter
Savannah Mashtrim
LV karakter
Nate S Williams

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 19 ~

Mi az Account ID-d?
~ 238647 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Jó pár éve kisebb és nagyobb kihagyásokkal, egyébféle okok miatt. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ See-t még tavaly november körül ismerősök miatt kezdtem el, ami december körül abbamaradt, de azóta újra elővettem és aktív játékosnak mondhatom magam, jelenleg aktív perceim száma 6,231, és LV-n is van egy 2000 percem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Igen, volt egy kezdő MG-m.

Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ A frakcióra naponta 3-4-5 órát tudnák rászánni, de hétvégéken akár ennek a dupláját is. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, tudnám. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Még nem voltam frakcióban. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincsen. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Kíváncsiskodó, nyugodt természetű és gyorsan tanuló személynek tartom magam, aki állja a szavát. Szeretnék a közösség tagja lenni, kipróbálni hogy milyen egy ilyen frakció tagja lenni és "összedolgozni". Érdekelnek az autók, szinte minden motorsport, imádom nézni. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem a felsoroltak közül mindegyikkel. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Savannah Mashtrim ~


Születési helye, ideje:
~ Olaszország, Szicília 1991.05.09~


Édesanyja leánykori neve:
~ Kelly Mashtrim ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Palomino Creek 60 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Egyetem, Gépészmérnöki képzés ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Abszolút versenyzőnek tartom magam, és képes vagyok minden problémával megbirkózni. illetve a múltamból kifolyólag szinte az életem részévé váltak az autók. Hallgatók, figyelek és csapatjátékosnak tartom magam, így szeretnék a szerelő csapat része lenni és tovább fejlődni.~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Kisebb tapasztalattal rendelkezem édesapám, és a régi vállalkozásom által de gyorsan fejlődöm. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Mint említettem versenyzőnek tartom magam, és megtudok birkózni bármilyen hozzám vágott feladattal képes vagyok és megfogom oldani. De viszont nem versenyezni jöttem hanem másokkal és vagy leendő kollégáimmal jó kapcsolatot ápolni, és összedolgozni.~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Született 1991.05.09.-én Olaszországban, Szicíliában négy gyermekes családban. Apja John Mashtrim és anyja Kelly Mashtrim negyedik gyermeke, azaz a legfiatalabb. Kiskorom óta szívem ügye az autók, az autó szerelés világa. Autók iránti szeretetemet még édesapámtól örököltem, mivel otthon Szicíliában volt egy helyi autószerelő műhelyünk, így nem esett messze az alma a fájától. Tanulmányaimat a középiskoláig otthon Olaszországban végeztem és szereztem anyanyelvű szintű Angol, és Magyar nyelvvizsgát, utána kerültem ki az Egyesült Államokba egyetemre, Gépészmérnöki képzésre. Miután tanulmányaimat befejeztem, önálló vállalkozásba kezdtem először egy saját műhelyt nyitva Mashtrim Fix's néven, ám mikor ez a biznisz nem volt a legprofitálóbb kénytelen voltam bezáratni és egy teljesen másik ágon elkezdeni dolgozni, ám mikor édesapám meghalt én voltam az aki örökölte a műhelyét. Édesanyám engedélyével megváltam tőle, és elhatároztam hogy visszatérek az autószerelés világába, immáron véglegesen. Kenyeremet amíg állást keresek a Diamond Depths bányában, és horgászattal keresem, ám van egy kis farmom a nagykerhez közel amivel napi szinten foglalkozom. Szabadidőmet az ismerőseimmel és a barátokkal töltöm, ahogy ők ráérnek.~
 

SzabiiTheLool

Zöldfülű
2020. 10. 11.
151
27
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
LV karakter
❌
V2 karakter
🚫
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.