Sarah R Black - Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Sarah

Újonc
2019. 01. 10.
56
19
V4 karakter
Sarah R Black
LV karakter
Lisa R Diamond
V2 karakter
Sarah R Black
TeamSpeak 3 neved:
Sarah R Black

Panaszolt fél TeamSpeak neve:
Bence

Panasz pontos megfogalmazása:
Volt egy pk aminek a birálása nem tetszett felmentem ts re ricsivel megbeszélni aki aztán hivta bencét aki folyamatossan káromkodik aki szerintem a szabályzatban benne van hogy nem lehet végeztunk az ugy megbesélésével már mindenki elég hangulatos volt amikor én el lettem huzva utánna le is léptem mennék fel ts re erre ki vagyok bannolva szerintem semmi olyan stilusom nem volt ami sérto lehetne

Bizonyítékok:
Nincsen csak Ricsi és Bence volt jelen

Megjegyzés:
Érdekes stilusban lett velem is beszélve én csak ugy reagáltam ahogyan velem beszéltek<
a másik hogy orokre?18:10:50> You are banned permanently. Reason: "Ilyen stílust itt nem engedsz meg magadnak. -Bence"

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Szia! Te reagáltad túl a dolgokat :D Nem voltál képes megérteni egy nagyon egyszerű dolgot amivel persze semmi gond nincs, viszont majd legközelebb (ha lesz) akkor nem így fogsz velünk beszélni, illetve nem fogod kiforgatni a szavaimat.
Emellet szuper admin vagyok és nem moderátor bár TSen is már Ricsinek hívtál szóval mindegy...
Minden esetre ezt a topicot lezárom, ha pkra akarsz tenni akkor itt: https://forum.see-game.com/forums/adminra-valo-panasztetel.297/ nyugodtan meg tudod tenni.
 
  • Tetszik
Reactions: North és pasa
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.