Sarah O'Divine - Peling

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Orsii

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
116
21
V4 karakter
Eliana De Ninno
LV karakter
Jonathan Garnett
V2 karakter
Joan De Ninno
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sarah O'Divine >

Panaszolt fél admin neve:
< Peling >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Na akkor az elejétől írom le. Álltunk határnál Archiro Gagnonnal, mert mdc-t állítottam épp, erre láttam hogy ic ordítja egy ember, hogy Fakabátok Kis köcsögök. Mi ezt hallottuk ugye ic és ezért utánuk indultam majd be is értem és ahogy kiiértünk az alagútból felszólítottam őket hogy álljanak félre, félreálltak, majd ooc-ba írta a Hacka Lajos, hogy noki és hagyjuk őt békén, én erre válaszoltam hogy ettől függetlenül igazoltatjuk, mire ő 30-as tempó mellett elkezdett elmenni, felszólítottam többször is de elkezdett menekülni. Én üldöztem majd egyszer csak egy oszlopnak ment és letkzta az autót, kiszállt és bezárta a Peugeotot amiben Hacka Ali ült. Én ott maradtam az Alival hogy letartóztatom, de írta hogy nem tud kiszállni mert zárva van. Ekkor elkezdtem a Lajos után futni mikor megláttam hogy fut vissza az autóhoz, elkezdtem üldözni, elmenekült, persze belesokkoltam csak egy állítólagos bug által nem sokkolódott le. Beült a pd-s autóba majd elhajtott. Hívtam Pelinget, kijött és az autóm visszaadta, a gyerek rp hiánya miatt AJ-ba helyezte. Kérdeztük tőle ooc-ban hogy az autót OKF-el kinyittathatjuk-e erre azt mondta nem lehet, így mi hagytuk a gyereket ott. Elmentünk szereltetni aztán mikor végeztünk mondtam a társamnak hogy nézzünk vissza azért. Visszanéztünk mikor is láttuk hogy az Ali sehol nincs az autóban, az autó pedig nyitva van pedig előtte zárva volt (logok a pastebin linkben minderről). Ekkor az Archiro írt Pelingnek hogy a gyerek nincs az autóban mire Peling azt írta hogy az autó nyitva volt mikor a logban is tisztán látni hogy nem lett kinyitva az autó és ooc-ban is írta az Ali hogy zárva az autó. Így hát Peling szerintem helytelenül bírálta el az ügyet, nem segített nekünk és nem oszott megfelelő szankciót sem. UI.: Arra hogy ic ordított az ALi hogy köcsögök stb.. Peling azt mondta nem számít hergelésnek, pedig szerintem elég erősen hergelésnek minősül. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< A PK-hoz hozzászólhat Peling, Hacka Lajos, Hacka Ali, Archiro Gagnon és a bíráló admin. Ha kellene napilog esetleg vagy bármi több bizonyíték akkor tudok küldeni esetleg ts-en megbeszélni. >
 
  • Hűha
Reactions: Aiden és Nxrby

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Szép napot.

Nos akkor az elejéről.

Mivel simán utolértétek és félre is állítottátok és üldözőbe is vettétek őket így nem számítottam hergelésnek vagy ha az is lett volna IC eltudtátok volna intézni mivel, innen kanyarodva arra hogy nem nyithattam ki az autót, utána kérdeztem és azt mondták nem nyithatom ki az autót akkor se ha te OKF-et hívsz. Illetve tudok én is log-ot küldeni arról, hogy mikor odarepültem az autóhoz, és megnéztem be van-e zárva elsőnek bezártam és utána nyitottam ki. Azaz nyitva volt az autó.

Lásd:

[2020-03-11 18:40:10] [Output] : *** Peling bezárta a jármű ajtaját.
[2020-03-11 18:40:11] [Output] : *** Peling kinyitotta a jármű ajtaját.
[2020-03-11 18:40:16] [Output] : Admin[1] Peling: (( nem is volt zárva ))
[2020-03-11 18:40:21] [Output] : Haczka Ali: (( lol ))
[2020-03-11 18:40:32] [Output] : Admin[1] Peling: (( mert elsőnek bezártam ))


(Admin vagyok nem fogok log-ot hamisítani)

Nem értem a panaszkönyv nyitásodat, mivel a srác jogosan került ajailbe, ti visszakaptátok az autótokat, mondták, hogy OKF-es Rp-vel sem nyithatom ki ráadásul mint nálam kiderült az autó is nyitva volt. Nemtudom bug vagy nem bug de így van.

Várom a bíráló admin válaszát.
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Orsii

Barangoló
Támogató
2019. 01. 10.
119
116
21
V4 karakter
Eliana De Ninno
LV karakter
Jonathan Garnett
V2 karakter
Joan De Ninno
Ez esetben ooc hazudas Ali reszerol koszonom szepen

Unu válasza:
24 órát kapsz az IG Neved frissítésére.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Hűha
Reactions: Aiden

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.


Peling,ha látod és megfelelő bizonyítékot kaptál,hogy szándékosan hergeli/hergelik a rendőröket akkor ezt szankcióval jutalmazd,amennyiben kezdőről van szó elég egy figyelmeztetést és keress egy SGH-t/IDG-t,hogy megfelelően be tudja tanítani őt ! (• Tilos a rendőrt provokálni azért, hogy üldözőbe vegyen, tilos verbális „értelmetlen” provokációk.)


Szóbeli figyelmeztetésben részesítelek!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.