Sarah Modily S.G.H jelentkezés

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jojiii

Zöldfülű
2019. 01. 14.
166
123
19
V4 karakter
Roland P Pawlowski
LV karakter
Roland Briff
V2 karakter
Roland P Pawlowski


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok Rolandnak hívnak, 19 éves vagyok. Tolna vármegyébe élek kiskorom óta, most végéztem az iskolával, hegesztőnek tanultam. Jelenleg dolgozok, munka mellett mikor van szabad időm és nem vagyok fáradt a V2 szerverén tevékenykedek. Most júliusba kezdtem el újra játszani a V2 szerverén, azóta folyamatosan nyomom. Szeretek uj embereket megismerni, el lehet velem hülyülni, nem vagyok az a sértődő típus. Szeretek focizni és nézni is, hobbi szinten most kezdtem el gitározni tanulni.

Mióta játszol a szerveren?

2019.04.04 azóta 1x volt egy nagy kihagyásom.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Eredménynek nem mondanám, de sok frakcióba megfordultam, ahol mindenhol a maximumot hoztam ki magamból, és próbáltam minél nagyobb rangra eljutni. Ez mellett pár éves v2-es pályafutásom alatt sok barátra tudtam szert tenni, erre büszke is vagyok. Többi ami eredménynek mondható az a pár kocsim ami van, Palomino ház és garázs.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Igen voltam inkább legális, illegál nem az én stílusom, nem nekem való. Rendvédelemben voltam a legtöbbet, ahogy most is a Nemzeti Nyomozó Iroda csapatát erősítem.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

1x voltam igen, Stream barátomnak köszönhetően.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szeretnék segíteni a játékosoknak, adminok munkáját segíteni, ezzel is egy terhet levenni a vállukról.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Szeretek új dolgokat kipróbálni, illetve szeretném a szerveren megszerzett tapasztalataimnak hasznát venni, ezzel az ujjaknak.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Általában napi 3-4 órát, hétvégén többet.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Először figyelmeztetem hogy szabálytalan amit csinál, ha nem hagyná abba hívnák egy admint, ha úgy van elmennék betanítani, elmagyarázni neki szabályokat.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Hívok egy elérhető admint.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Illedelmesen elmondom neki hogy ehez admin szükséges, én nem tudok benne segíteni, ugyanis nincs hozzá jogom.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Jelzek adminnak, hogy rossz helyre írta ki hírdetést, vagy szebályt sért vel.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Jelzek egy adminnak, hogy Hanyag Rp-t követett el.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Vissza adom neki, ha nem engedi hívok egy admint, mivel vagyonátruházásnak számít és a szerveren tilos.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Megkérdezem S.G.H chaten, egy admintól, vagy egy másik S.G.H tagtól.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
IC ügy hogy pénzt akar tőlem kölcsön kérni, szóval figyelmen kívül hagynám az üzenetet, vagy válaszolnák neki illedelmesen hogy ez IC ügy nemtudok benne segíteni.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Abba hagyom az RPt, elmegyek betanítani.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, Szerelőtelep,Pláza,korház,buszos, vagy benzinszállító munka, palomino horgásztó.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Horgászat: Plázába a felső szinten megtalálsz egy boltot, narancssárga fekete csíkos hal van a tetején, ott van a horágsz bolt. Ott tudsz venni orsót, damilt, etetőt,csalit, botot, bottartót.
Elmész mondjuk Palomino horgásztó, inventoryba található utolsó jelre kattintva, ott tudsz barkácsolni, megkell keresned először a Horgászbotot. Utána elő kell venned, jobb klikk csalira, ami felrakja a botra a csalit, majd hosszan jobb klikk és betudod dobni a vízbe. Inventory-ba találod majd a bottartót is, jobb klikkel le is tudod rakni a földre.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Buszosmunka: Szerintem kezdőkét ez a legjobban fizető munka. Először felkell venned városházán a munkát, elmenni Los Santos dokkok mellett található Busz ikonhoz a térképen, ahol felveheted a munkajárművet. Ezután kikell választani egy menetrendet, térképen a GPS jelezni fogja az útvonalat, óvatosan kell vezetned, hogy ne menjen le a boldogság szintjük az utasoknak, óvatos fékezéssel kell fékezni, nem szabad se előbb oda érni a megállóhoz, se késve.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Méhészet: Először kell szerezned egy utánfutót, és egy autót amin van vonóhorog. Miután ezzel megvagy, térképen kell keresned egy Méhészet ikont, találni fogsz egy Józsi(Méhész telkek kezelése) nevű NPC-et rákell kattints jobb klikkel ahol előfogja hozni a bérelhető telkeket, ha megtaláltad a tetszőlegest kikell bérelni a területet "Telek bérlése" gombra rányomva, majd telek kezelése, ott találni fogsz egy házikot, alá lesz írva hogy Méhészet épület azt megkell venni. Ha ezzel megvagy elkell menj a San Fieróba taláható Méhecske ABC-hez ahol megtudod venni a dolgokat, fontos kaptárakból méhcsaládokból maximum 6db-ot tudsz venni sima pénzért, plusszba 4-et csak prémium pontból lehet venni. Ha ezeket megvetted, hátra kell menni a raktárhoz a kocsival és az utánfutóval, állj bele a négyzetbe úgy hogy zöld legyen, ezek után márcsak felkel pakolni az utánfutóra mindent, és elvinni a méhészetedhez. Ezek után márcsak vízet kell adni nekik, minden nap itató 24 órára elegendő vízet ad nekik, de érdemes 16 óránként vízet adni. Ha 100% az életük, kedvük akkor 2 nap eltelte utén 25.500.000 ütheti a markunkat.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam sajnos
Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Még nem voltam, nemis szeretnék.
 
Utoljára szerkesztve:

MekGrill

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 07.
605
214
Kecskemét
V4 karakter
Tazwell McFroy
LV karakter
Cletus Sayre
V2 karakter
James McGill
Jó lap lett, ha azt a pár elírást javítod teljesen megfelelő lesz. Egy esélyt megérne a dolog szerintem.
Sok sikert!
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Elfogadva, kérlek válassz az alábbi linken egy időpontot a meghallgatásra.
 
  • Imádom
Reactions: Jojiii
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.