Sarah Kimberly Jelentkezése a See City Car Service műhelybe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Sarah Kimberly ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019 elején kezdtem, és 51489 percem van a szerveren. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 32 ~

Milyen idős vagy?
~ 13. életévemet töltöm.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam persze, TEK-be kb. 1 hónapot innen kiléptem, mert nem tetszett ez a fajta RP, illetve beleuntam. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 2019-12-29. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Ki szeretném próbálni ezt az RP lehetőséget is, illetve szeretnék egy összetartó csapatba tartozni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Persze. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Hétköznap megtudom oldani a 4-5 órát, és hétvégén is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem. https://imgur.com/a/XvAuIpY ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen voltam. Az első 3 jailemre mentségemre szóljon, hogy egy srác egyedül elrabolt, és nem voltam még annyira tisztában a szabályzattal, szóval még a PK -t se tudtam mit jelent, ezért elkezdtem minősíteni az admint, illetve a playert, megbántam minden jailem, persze van olyan amit én jogtalannak találok, de el kell fogadni. https://imgur.com/a/1JAyQaw ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Gábornak hívnak, jelenleg 13. esztendőben járok. továbbtanulni rendészeti iskolába szeretnék menni. Jánoshalmán élek a családommal van 2 kistestvérem 1 nagyobb, aki szintén MTA-zik így nekem is megtetszett, hát letöltöttem és elkezdtem görgetni és rátaláltam a seemtara. Szeretek futni, és haverokkal funolni. Szabadidőmben Gépezek, illetve Haverokkal funolok. Viszonylag jól rpzek, szeretem az autókat, a sebességet és az adrenalint. Nem szeretem ha lenèzőek velem, vagy másokkal szemben. Néha kicsit fárasztó tudok lenni és mint mindenkinek nekem is vannak rossz napjaim amikor nem nagyon megy az összhang másokkal, ekkor általában kevesebb ideig szoktam játsszani is, de ilyenkor is próbálom magamból kihozni a maximumot. Hétvégéken több időt tudnék az SCCS-re fordítani. Hétköznaponként átlag 4-5 órát tudok játszani. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.