Sarah Kimberly jelentkezése a Fix&Drive műhelyébe.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Gábornak hívnak, jelenleg 14. életévemet töltöm. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 51852 percem van, illetve 2019-ben regisztráltam SeeMTA v2-re. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ A szintemhez képest elég sok jailem van, amire nem igazán vagyok büszke, de kitiltásom nincsen.
~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Természetesen, sajnos géphez nincsen mikrofonom, de telefonon megtudom oldani a mikrofont. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Hétköznaponként 4-5 órát, hétvégenként 5-6 óra is lehetséges. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~Sziasztok! Gábornak hívnak, jelenleg a 14. életévemet töltöm, Jánoshalmán élek a családommal, és jelenleg az általános iskola padjait koptatom. 2019 óta játszok a SeeMTA v2 szerverén, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Ismét kedvet kaptam a SeeMTA szerverhez, ezért frakcióba is szeretnék jelentkezni. Régebben a testvérem miatt kezdtem el játszani az MTA-val és nekem is megtetszett ezért elkezdtem itt is építeni a karakteremet. Szabadidőmben biciklizek, illetve gépezni azon belül MTA-zni szoktam. Eddigi frakcióim: Hells Angels, OMSZ, NAV, TEK, próbára szeretném tenni magam ebben a frakcióban is. Szeretek RP-zni illetve nem is tartom magamnak rossz RP-snek. Az utóbbi időkben próbálok figyelni az adminjailekre, és akkor át is térnék a tulajdonságaimhoz. Rossz tulajdonságaim közé tartozik, hogy néha túlzásba tudom vinni a vicceket, illetve gyorsan fellehet dühíteni azzal, ha valaki feleslegesen értetlenkedik szándékosan. A jó tulajdonságaim közé inkább, hogy könnyen beilleszkedek a csapatba, szeretek és tudok csapatban dolgozni, tudok helyesen írni, fogalmazni és nem nézek le senkit, ha valamit esetleg rosszul csinál. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Sarah Kimberly a becsületes nevem. ~


Születési helye, ideje:

~ San Fierro kórház, 2000.03.25 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Rendészeti középiskola, illetve Érettségi. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mindig lekötött a szerelés, korábban apámnak volt egy szerelőműhelye ahol én a napjaimat töltöttem, és hát a szakmával jár az autók imádása. Szeretek csapatban dolgozni, mivel hatékonyabb, mint az egyénileg való munka. Kiválló a kézügyességem, és úgy gondolom, hogy az erőnlétem is megfelelő. Egész gyermekkoromat egy műhelyben töltöttem és figyeltem édesapámat, ahogy a gépjárműveket szerelte, ezért én is szeretném az ő példáját követni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Sarah Kimberly a becsületes nevem, és 2000.03.25-ben láttam előszőr napvilágot.
Korábban édesanyámnak volt egy helyi kisboltja, ahova rendszeresen mentem segíteni, de sajnos ahogy egy autóbalesetben elhunyt csődbe ment az üzlet is. Apám szerelőműhelyt nyitott San Fierroban ahova én is eljártam még egészen kiskoromban. Mivel nem volt már nagyon munka a műhelyben elindultam az OMSZ-be írni egy lapot, ahova fel is vettek. Sajnos ez a munka nagyon megviselte a lelki világomat, ezért nem sokkal a belépésem után kiléptem. Írtam egy lapot a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz is ahová szintén felvettek a rendkívüli erőnlétem illetve tanulmányaim végett, itt nagyon jól beilleszkedtem és egész szoros kapcsolatot ápoltam a munkatársaimmal, sajnos egy tűzharc során eltalálták a bal combomat, ezért pár hónapig a kórházban voltam de ez után nem nagyon szerettem volna ott maradni, mivel az életem veszélynek volt kitéve. Ki is léptem, és a TEK-ben kötöttem ki, mivel egy ismerősöm által betudtam kerülni oda is. Nagyon jó közösség volt, de igazából nem nagyon éreztem át a munka szellemét ilyen téren ezért elég hamar ki is léptem onnan, azóta visszatértem édesapámnak a műhelyébe, ahol még mindig mennek a régebbi vendégek autóinak szerelése. Mivel nagyon szeretek gyerekkorom óta bütykölgetni, szerelgetni feldobta nekem azt a témát, hogy elmehetnék egy nagyobb szerelőműhelybe dolgozni, mivel kiválló a kézügyességem. Alaposan, napokig fontolgattam ezt a témát és végül oda jutottam, hogy megírom a jelentkezési lapot. ~


Aláírás:



Sarah Kimberly

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.