Sarah Jazari jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

hvivoo

Újonc
2023. 07. 12.
1
1
LV karakter
Sarah Jazari
I. Személyes adatai

Teljes neve:
Sarah Jazari
Születési hely, dátum:
Abu-Dzabi,2002. február 26.
Lakcím:
Prickle Pine Motel, Las Venturas
Telefonszám:
+38-76-808-8591
E-mail cím:
sarah.jazari@seemail.com

II. Végzettség és tapasztalat, vezetői engedély

Legmagasabb iskolai végzettség:

Főiskolai végzettség
A jogosítvány száma:
915320IX
A vezetői engedély érvényességi ideje:
2024.05.07.

III. Büntetett előélet

Korábban elítélték-e, volt/van folyamatban lévő eljárása:
NEM
Korábban fogyasztott-e bármiféle illegális kábítószert:
NEM
Igen válasz esetén mikor élt legutóbb bármiféle illegális szerrel?
-



OOC információk

Neved:
Vivi
Életkorod:
18
AccountID:
31508
Játszott perc:
44.358
Voltál már frakcióban? Ha igen, hol és mennyi időt töltöttél el ott?
Nem voltam még frakció tagja.
Korábbi frakcióidból (ha volt) miért távoztál?
-
Miért pont hozzánk jelentkezel?
Szeretnék egy jó közösség tagja lenni és kipróbálni magam egy teljesen új munkakörben. Ez lenne az első frakció aminek tagja vagyok, de hosszú távú céljaim vannak itt.
Milyen céljaid/ terveid vannak a frakcióban?
Szeretnék a frakció tagjaival baráti kapcsolatot kialakítani és erősíteni a frakciót. Céljaim közé tartozik az, hogy minél nagyobb rangot érjek el a frakcióban.
A jelentkezők közül miért pont téged válasszunk?
Nos, erre a legnehezebb válaszolni, hisz nem vagyok különb a többi jelentkezőtől.
Én egy olyan személy vagyok, aki jól tud csapatban dolgozni és megbízható. Aktívan játszok a szerveren, így sok időt bele tudnék fektetni a frakcióba. Mondhatni, hogy a vezetés egyfajta szenvedély nekem.
Szeretném, ha a város megtisztulna a szabálytalanul parkolóktól.

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
1-5 óra
Mutasd be 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságodat!
Pozitív tulajdonságaim: figyelmes vagyok az emberek felé és szeretek nekik segíteni, rendkívül jók a kommunikációs és a navigációs készségeim , megbízható és türelmes vagyok, rendkívül könnyen alkalmazkodok illetve beilleszkedek egy új társaságba.
Negatív tulajdonságaim: makacs, őszinte és szókimondó vagyok sok esetben, harag tartó vagyok (vannak kivételek), rossz tulajdonságaim közé tartozik az akaratosság is.
Mutatkozz be nekünk legalább 10 mondatban!
Sziasztok, Vivi vagyok!
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyében élek a nagy szüleimmel. Jelenleg szakgimnáziumban tanulok pedagógia szakon, szeretnék majd a jövőben felső oktatásban részt venni. Most fogom elkezdeni a jogosítvány megszerzését.
Szabadidőmben játszok SEE MTA-n vagy a párommal vagyok. Szeretek a szerveren tevékenykedni, és most ideje volt egy új célt ki tűznöm magam elé. Igaz, hogy 9 hónapja játszok a szerveren, de nagyon szeretek RP-zni és úgy gondolom sok mindent elértem már ez idő alatt.
A szerveren aktívan játszok, de az itthoni tevékenységekben is rengeteget segítek a nagy szüleimnek. Fontosnak tartom azt, hogy kitartó vagyok és rettentően küzdök a céljaim elérésében. Köszönöm szépen, hogy elolvastad!:)❤️

Korábbi kitiltásokról/ adminjailekről csatolj képet!:

Korábbi névváltásokról csatolj képet!:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Levvii

doms

Fórum Császár
2019. 07. 19.
1 656
2 657
LV karakter
kulo hamo
badge-packer11.png
Tisztelt Jelentkező!!
Örömmel tájékoztatjuk, hogy jelentkezését elfogadtuk. Nagyon örülünk, hogy csatlakozik hozzánk, és bizalmat szavazott számunkra. Várjuk izgalommal, hogy együtt dolgozhassunk!

Megjegyzés: Jelölj be engem ismerősnek. DC-n: doms_29 és írj rám az IC neveddel. A meghallgatásod DC-n lesz 04.14. (vasárnap) 19:30-kor.
Üdvözlettel,
Kip Hart
General Manager
 
  • Tetszik
Reactions: hvivoo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.