Sara Hopps jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

D4V3

Újonc
Támogató
2023. 06. 07.
73
46
V4 karakter
Sara Hopps
LV karakter
Luiz Smith
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod: 16​
2. Mesélj magadról pár mondatban.
Sziasztok Dávid vagyok 16 éves, felvidéki srác. Nyáron fogom tölteni a 17et. Jelenleg egészségügyi középiskolába járok, és majd e téren is szeretnék elhelyezkedni. Szabadidőmben általában játszok vagy kint vagyok a barátokkal. Hobbijaim a foci és a biciklizés. Játszani GTA RPvel szoktam, de többet MTAzok. MTA n és GTA RP-n kívül néha CSGOzni szoktam. Röviden tömören ez vagyok én.
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába?Úgy gondolom, hogy egy normális megértő srác vagyok, akivel lehet játszani és összhangban lehet lenni a játékban is. Van rendvédelmis múltam, tudom hogy folynak a dolgok az MTA szerverén a rendvédelem terén.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2017ben kezdtem a szervert, és ban miatt nem játszottam, aktívan lassan 1éve kb​
4.1 Játszott perceid száma: 42 916 perc​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren?2-3órákat, de néha többet is, attól függ mennyi időm van tanulás mellett.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?:Mivel láttam Pietrak videóját amikor bemutatta a TEK-et és eléggé megfogott és elkezdett érdekelni.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) 04.01-én csatlakoztam a Honvédséghez ahol Tizedes rangig jutottam és 04.16án léptem ki, tetszett a frakció de nem éreztem mégsem magaménak.​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? Egy magabiztos, jó állóképességű nőt, aki mindenre felvan készülve, bármi is történik, és csak pozitívan áll hozzá a dolgokhoz.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terror cselekmények megakadályozása, terroristák elfogása, más rendvédelmi társszervek segítése, akciókon/rablásokon társszervek segítése, illegális fegyverbirtokosok elkapása, behatolásokon részvétel, behatolás levezénylése általában​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: Sara Hopps​
2. Születés helye: Montgomery​
3. Születés ideje: 1995.06.26.​
4. Nem: Nő​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Aszisztens​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: SanFierro 62/7​
11. Telefonszáma: +38-76-504-8134​
12. E-mail címe: sarahopps95@gmail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Medical Secondary School​
- Los Santos Special Police Academy​
- ...​
- ...​

Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ X ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Magyar és angol folyékony, szlovák nem folyékony de mindent megértek​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ X ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: LosSantos, 2024.04.16.
Sara Hopps
 
  • Hűha
Reactions: Aaronn

FalleN.

heartless
2021. 06. 23.
1 086
5 798
17
V4 karakter
Darryl Nordin

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: ))




Fallen
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.