Sara Clayton Jelentkezése SGH nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tojas

Barangoló
2019. 03. 15.
92
27
V4 karakter
Garett Ern
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[[Szervusztok!Nagy Olivérnek hívnak 15 éves vagyok Szegeden születtem.Szeged mellett egy kisebb faluban élek Tiszaszigeten.MTA-val 2016 ban kezdtem el játszani. 2018-01-31 07:48:03-kor regisztráltam a szerverre.Régebben sportoltam focit,de családi okok miatt abba kellett hagynom.A foci után elkezdtem úgymond sokkal több időt belefektetni a számítógépezésbe.Hobbiként számítógépezek,a barátokkal elmegyek biciklizni,horgászni,ritkán elszoktam menni a barátokkal be Szegedre.A szerveren elég sok mindent értem em,ami nekem egy kiseb előrelépés.Amikor Jelentkeztem legelsőre a Rendőrség frakcióba,anynire üröltem,hogy elmondtnia sem tudtam.Minden nap azt vártam,hogy hazajöjjek és csak játszak és játszak.Utána meg voltam még LCN be is.Azt a frakciót nagyon élveztem,nagyon sokat rp z tünk,barátokkal elmentünk drogotgyártani,fogtuk az ajtót m4 el,nagyon élveztem.És utána visszamentem Rendőrségbe ott voltam egy kis időt olyan 2 hónapot.Utána kiléptem és elmentem az SCCS Frakcióba.Ott voltam bent kb 1 hónapot,de kiléptem mert meguntam kicsit.És amilyen frakcióban vagyok jelenleg is az a Los Zetas.Eddig kb 2és fél hete vagyok a frakcióban.Nagyon élvezem,sokat rp zünk,szereztem új barátokat.Most megláttam a jelentkezési lehetőséget,és kedvet kaptam,hogy írjak egy lapot.Nos meg is próbálom.Szeretek segíteni a játékosokon pl:Megkérdezik,hogy hol lehet munkát felvenni?És erre pontosan leírnám,hogy a térképen milyen ikon jelzi,hogy van a térképen,hogy néz ki,mivel tud oda eljutni.Mindegy hogy milyen indokkal jönnek hozzám segítségetkérni,és segítek.Mindegy,hogy szerverhez kapcsolódik,vagy sem.Én megpróbálok segíteni.A szerveren jelenleg 49300 játszott percem van,ami jó,de nem is olyan megfelelő.Amióta játszok a szerveren nagyon sok új embert ismertem meg,akivel még mindig minden nap beszélek,eggyütt játszunk.]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2018-01-31 07:48:03-kor regisztáltam a szerverre,49300 játszott perccel rendelkezem.Voltak kisebb/nagyobb kihagyásaim a szerveren.]

Eddigi elért dolgok:

[A leges legelső amire büszke vagyok,hogy elértem az a legelső frakcióm.A Rendőrség.Ott Zászlós rangik mentem el.Utána jön a 100 millió SeeForint elérése.Ezúttal jött az egyik kedvenc autóm megvásárlása a Ford Focus RS.Autó megvétele után sikerült csatlakoznom a See City Car Service frakcióba.Összeszedtem egy kisebb összeget,majd elcseréltem a Focusomat egy subarura+fizettem rá 100 milliót.A subaru megvétele után összekapartam egy kisebb összeget,majd kiléptem.Majd elcseréltem a subarut egy Majdnem fullos Rs7 re.Én úgy ezeket találom fontos információnak.]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Azért,mert szeretnék segíteni a segítségre szoruló játékosoknak,jó érzés segíteni másokon.Jól esik amikor megköszönik,hogy megoldottam egy játékosnak a problémáját.Többször is voltam már IDG Adminsegéd,nagyon tetszett,nagyon beleéltem magam.Nagyon jól esett,hogy egy segítségkérő játékosnak segítettem,majd megköszönte a segítségnyújtásomat.És hát úgy döntöttem,hogy megpróbálom a jelentkezést.]

Miért téged válasszunk?

[Sokat tudok online lenni,terhelhető vagyok.Mindig igyekszem a legjobbat kihozni magamból.Segítőkész vagyok,türelmes.Ezért egy kezdő játékosnak is tudok segíteni,elmagyarázni mi hol van,mivel tudsz oda eljutni,nem tudom felidegesíteni maga,ha egy játékos többször is felteszi ugyan azt a kérdést.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Az online töltött időm egész részét tudnám rászánni.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[Hétköznap olyan 3-4 órát,hétvégén olyan 5-6 órát is online tudok lenni,akár többet is.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Az első dolog,hogy én AdminSegéd vagyok,én nem tudok autót fixelni.Majd szólnék neki,hogy hívja ki a szerelőket,gépelje be a /call parancsot,hogy melyik szolgáltatást vegye igénybe.Ha aztmondja,hogy bugg miatt tört össze az autója,akkor megmondanám neki,hogy írjon egy adminisztrátornak,aki esetleg fog tudni neki segíteni.Segítek neki egy admint keresni,aki esetleg tudna neki segíteni.Ha ez után is nekem ír,nem érti meg,hogy nem tudok fixelni,figyelmeztetem,hogy amit csinál nem nagyon szabad,mert ennek következményei is lehetnek.Ha ezután se érti meg eírnám AdminSegéd chat ba,hogy ez a játékos nem érti meg amit mondok,majd egy adminisztrátor

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Én úgy mutatnám be,hogy nyomja meg az F11 gombot,majd egy csavarkulcs jelzi a szerelőtelepet.Ami ls ben van az az SCCS.ha az SCCS-t akarja kihívni,mert lerobbant a kocsija használja a /call 222-222 parancsot.Ha SF Ben a Fix&Drive nál szeretne szerelteni,és levan robbanva a kocsija,akkor használja a /call 444-444 parancsot.Ha kihívta az egyik szerelőtelepről a vontatóst,de mégsem kell,akkor a /lemond paranccsal letudja mondani a hívást.Az SCCS nél van 3 sáv.Ha teljesen szembeállunk a 3 sávval,akkor jobb oldalról kiindulva,akkor az a sima sáv,amikor normál árban számolják az autó törött alkatrészeit,ha a simasáv melletti sáv az a gyorssáv.Ha a gyorssávon akar bemenni,akkor neki fixen 700.000 SeeForintot kell fizetni.Utána van az autolsó sor,az a kijárat.Amikor végzett a szereltetéssel,ott tudja elhagyni a szerelőtelepet.Jöjjön a Fix&Drive.A fix nek van 1 hosszú sávja,ami a sima sáv.Ott normál áron számolják a törött elemeket a kocsin.utána van 2 sáv egymás mellett.Ha a szerelőtelepen kívül van,és szembe áll vele,akkor a jobb oldani sáv az a gyorssáv,ahol bemegy fix 700.000 Seeforint.A gyorssáv melletti sáv az a kijárat.Szereltetés után ott tudja elhagyni a szerelőtelepet. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Az első az a Városháza.A térképen zöldes-fekete városháza ikonnal jelzi a térképen(F11)Ha szembeáll a városházával,akkor 2 hely van a városházán belül.Jobb oldalt találja azt,ahol az iratokkal foglalkoznak.A bal oldalon azt,ahol a munkákkla foglalkoznak.Ha van már munkája akkor a /felmond paranccsal tud felmodani,ha akar egy új munkát elvállalni.A 2.a Korház.A korházat a térképen(F11) egy fehér-pirosos ikon jelöli közel a városházához.A korháznál van a gyógyító CP,ami meggyógyítja őt némi pénz cséjébe,ha elvan töve valamilye.Ha mentősre van szüksége,akkor használja a /call 104 parancsot.Ha meghalnak itt fognak ujraéledni.A 3. az az autókereskedés.Az autókereskedést a térképen egy fehér kör,amiben van egy fekete autó ikon jelzi.az autókereskedésnél van egy I betű,amibe belemegy,meglátja a kínált autókat,amiket megtud majd vásárolni. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Ha egy rp szituációban vagyok jelenleg,és pm ben kért tőlem segítséget,akkor minél gyorsabban,de részletesen leírom neki a segítséget.De a legjonn eset az lenne,ha visszaírok neki,hogy most nem tudok segíteni,próbáljon kérni segítséget egy másik adminsegédtől,vagy modnom az rp ben lévő playereknek,hogy pár erc múlva tudnánk e folytatni az rp-t,mert segítenem kell játékosoknak.És amiután segítettem a playernek,utána folytatom az rp szituációt. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Előszöris lefényképezem,majd beírom AS Chatbe,hogy ilyen dolog történt,hogy szankcionálja egy admin.Én As ként ennyit tudok tenni. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam,nem vagyok rá valami büszke :/ https://imgur.com/a/m7YZb8I ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem,nem voltam. https://imgur.com/a/1iW95aE ]
 
2019. 03. 02.
74
25
V4 karakter
Jhonson D Parker
LV karakter
Arihyoshi Ikumi
V2 karakter
Augusto Clayton
Támogatom! Sokat segített nekem Olivér a SeeMTA-val kapcsolatba. Szerintem korrekt a lapja.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.