Santorino adminra panasz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JohnsMartinka

Újonc
2021. 04. 02.
4
20
V2 karakter
Krizsan Martin
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Krizsan Martin >

Panaszolt fél admin neve:
< Santorino >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egy Wiliam Loius (ha jól emlékszem)nevü játékos nekünk jött ugy hogy mi szabályosan közlekedtünk az eventen a tojásokat keresve. A mi autónk totálkáros lett. Meg is ált a játékos is és oda mentünk hozzá és egyből trágár szvakkal kezdett beszélni. Kértem fizesse ki a javitási költséget de még neki állt feljebb. Erre én elkeztem csákánnyal ütni az ö autóját terepjáróját. Ami igy utolag elismerem helytelen volt és nem tudtam hogy ez ennyire baj még nemrégóta játszom, igy szerintem egy kioktatás egy admin segég által többet ért volna mint 350 perc jail. A terepjárós többbször elakart ütni ezután erre tanúnk is volt hiszen nem egyedül utaztam hanem Heller Alex nevü játékos társunkkal. A terepjrós mivel neki ált feljebb Santorino admint hivte ezután miután többször elekart ütni és már majdnem animba tett, össze vissza hazudozott a terepjárós, Heler Alex barátomat meg sem hallgata az admin henem elkülte hogy szerinte nem tartozik az ügyhöz.... érdekes a tanum volt a bizonyitékom a terepjáróssal szemben. Szóval Santorino admin az én véleményemet meg sem hallgata hanem egyből a nagy terepjárós érdekelte csak... ezt nagyon igazságtalannak érzek és igy kérem ennek kivizsgálását és mivel tudom én is hibztam a Jail idő jelentős enyhitését és a terepjárós szintén szankcionálását mivel az engem akart elütni szinte animba tenni pár csik hilyán. >

Bizonyítékok:
< Heller Alex játékos aki velem utazott együtt a kocsimban mikor elkezdett velünk kötekedni a terepjárós játékos >

Megjegyzés:
< Santorino admin a mi véleményünket is meghallgathatta volna nem csak egyoldaluan azt a terepjáróst >
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Santorino | Adminisztátori hozzászólás
Szevasztok! - Tőlem egy 180 perces adminjailt kaptál NonRP indokkal, a 350 percet egy másik adminisztrátortól kaptad PK-val való fenyegetőzésért, adminnal szembeni stílusért mivel félreküldtél egy PM-et amit valószínűleg nekem szántál. :D - így nem értem a felháborodásod, még én voltam a rendes hogy az utóbbi kettőt nem szankcionáltam. - Te is leírtad, hogy belátod azt hogy helytelenül cselekedtél. - Másik fél szankcionálásában pedig azért nem tudtam eljárni mert kézzelfogható bizonyítékot nem tudtatok bemutatni a te cselekedeteidet pedig végig saját magam figyeltem. - Bizonyítékot részedről PM-ben is kértem, hogyha rendelkezel vele akkor légyszives küld át de te csak a barátodra hivatkoztál. Edit: Mutass kérlek egy logot amiben Alex barátodat elküldöm onnét. Jó lenne ha máskor értelmeznéd amit mondanak és utána cselekednél. - Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Sziasztok, fontosnak tartom hozzászólni a PK-hoz.

Valószínüleg megtörtént az ügy bírálata Santorino részéről, Ő kiosztotta az ennek megfelelő szankciót, majd PM-ek fogadtak:


[Fogadott PM]: Krizsan Martin (61): Panaszt teszek ellened ha most nem engetsz ki azzonal a team speeken
[Fogadott PM]: Krizsan Martin (61): bocsanat aSantorinonak akartam küldeni

[AdminJail]: Balage bebörtönözte Krizsan Martin-t 350 percre.
[AdminJail]: Indok: Előző + PK-val való fenyegetőzés, Adminnal szembeni stílus.


[Segítség] Krizsan Martin: Jobban figyelj, hogy kinek, mit írsz...

[Fogadott PM]: Krizsan Martin (61): indulok is az biztos mert ez igy köcsögség


-Úgy gondolom, hogy ha ezeket Santorinonak is címezted volna, akkor sem lettél volna jobb helyzetben... :D
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
@JohnsMartinka Úgy gondolom , hogy volt elég időd bizonyítékot csatolnod sajnos ez nem történt meg.
Viszont ahogy látom volt itt egy-két dolog amiket te írtál a Balage-nak csak szerintem rossz id volt és azt tudom neked tanácsolni ,hogy válogasd meg a szavaidat miket írsz.
Santorino leírta miért nem tudta szankcionálni a másik felet , mivel nem volt megfelelő bizonyíték , hogy mi történt és csak a barátodra hivatkoztál.
Sajnos csak akkor tud szankcionálni az adminisztrátor , ha van megfelelő bizonyíték vagy pedig a saját szemével látta a történteket.

Legközelebb ne nyiss úgy panaszt,hogy nincs bizonyíték.

Panasz jogtalan!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.