Santiago Dodi jelentkezése a Fix & Drive csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Freezy2006

Újonc
2022. 07. 22.
47
40
V4 karakter
Dodi H Black
LV karakter
Dodi H White
V2 karakter
Dodi B Bonelli
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Dodinak, 17éves vagyok .~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~Körül belül 3-4 napja,1221 játszott percem van a szerveren(5000perc folyamatban ) . ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~

Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~Igen ,rendelkezem ! ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 4-5 órát , hétvégén akár 8-9 órát is. Természetesen! ~

Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Oláh Dodi vagyok, 17 éves Szlovákiában élek . Kőműves szakmát tanulok ,és számítógépet szerelek. Szeretek focizni, horgászni, számítógépes játékokat játszani. Szeretek dolgozni és másoknak segíteni . Mindenkivel kedves vagyok és érdekelnek az autók ,kedven autó márkám a BMW. Szeretek jó közöségben lenni ,szeretek viccelgetni de persze mértékkel ,eléggé jól kijövök az emberekkel. Amit kirakok célnak általában el is érem , nem szeretek fel adni dolgokat amit nem tudok , eléggé hamar tanulok el bármit ami hasznos lehet számomra. ~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Santiago Dodi~


Születési helye, ideje:
~ Los Santosi kórház ,1997.03.13 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ számítógéptechnikus ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Mert szeretek szerelni , és az embereken segíteni ,szeretnék egy jó csapat tagja lenni . ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Születési neve: Dodi Santiago
Anyja neve: Maria Santiago
Apja neve: Kevin Santiago
Születési hely: Los Santosi kórház
Korábbi munkahelyei: Buszsofőr,Kukás. Dodi Santiago a nevem. 1997 -ben születtem a Los Santos kórházban. Fiatalan kezdtem a szerelést először csak egy Ladát amit kaptam ingyen azt kezdtem fel újítani. Majd pár év múlva sikerült rendben raknom , azóta is használom. A szüleim nem voltak gazdagok ,de szerencsére sikerült igy is a sulit el végeznem ! Régóta kezdtek érdekelni az autók és a szerelése így el kezdtem tanulgatni . Eleinte a haverom Bátyától tanultam már most végre magam is szerelek napi szinten ! Sajnos haverom bátyja meg halt ,majd sok sok év után el kezdtünk haverommal otthon kezdtünk el autókat szerelgetni . Majd össze költöztünk és együtt a pénzből amiket kaptunk abból éltünk . Mostanra addig vittem hogy saját műhelyem lett és egyedül kezdtem el szerelni újra . És fel keltette figyelmem hogy embereket keresnek erre gondoltam meg próbálok egy cégnél dolgozni és azt csinálhatom amit el kezdtem.
~



Aláírás:
Santiago Dodi

 
Utoljára szerkesztve:

jumpi

Újonc
Támogató
2021. 01. 21.
72
57
29
Dunakeszi
V4 karakter
Tony Crooks
LV karakter
Denzel Mcloone
V2 karakter
Chris Dinozzo

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Sajnos a jelentkezésed nem felel meg a frakció kritériumainak, amit ki is emeltél, mint 5.000 játszott perc. Amennyiben ez teljesül, add be a jelentkezésed egy új körben.- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.