Santiago Brown -> Derek Monroe, Aaron Wick

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
Santiago Brown

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
Derek Monroe, Aaron Wick

Panasz pontos megfogalmazása:
Indoktalan lövöldözés generálás (,nagykaliber viselés)

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Ahogy a videón F8-ban is látszik megbeszéltük Dye-al hogy elmegyünk kórházhoz, előre mentem de láttam hogy félúton már nem követ ezért visszafordultam. Mikor beértem mondta hogy rálőttek a raptorból, de ekkor már nem üldözte, nem volt semmi köze hozzánk. Rádióztam volna ő pedig körözést adta ki ahogy megbeszéltük mire felbukkantak mögöttünk amit nem vettünk észre, kiszálltak és spontán szétlőttek.
 
Utoljára szerkesztve:

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Helló. A videón feltételezhetően Derek_Monroe illetve Aaron_Wick látható, így a PK rájuk szól. A továbbiakban az ő válaszukat várom 24 órán belül.
 
  • Tetszik
Reactions: HyperS

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
73
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Csáó, elötte boltot raboltunk Derekkel, körözés volt a kocsin ekkor már, és valamelyik PD-ssel már volt egy kis lövöldözés, majd menekültünk és eltudtunk menekülni, majd pont arra mentünk volna, aztán emiatt lőttünk a rendőrökre hogy kevesebb egység legyen rajtunk, ezáltal mi nem úgy ítéljük meg, hogy ez indoktalan lövöldözés lenne.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Csáó, elötte boltot raboltunk Derekkel, körözés volt a kocsin ekkor már, és valamelyik PD-ssel már volt egy kis lövöldözés, majd menekültünk és eltudtunk menekülni, majd pont arra mentünk volna, aztán emiatt lőttünk a rendőrökre hogy kevesebb egység legyen rajtunk, ezáltal mi nem úgy ítéljük meg, hogy ez indoktalan lövöldözés lenne.
Te ésszerűnek tartod egy olyan esemény után felhívni magadra a figyelmet, amikor eleve is rajtatok lehettek a rendőrök ? Szerintem örülnötök kellett volna, hogy nem mentetek egyből rátok, sőt látszólag nem vettek észre titeket. Ha van még hozzáfűznivalótok akkor ide közöljétek.
 

BalazsHUN03

Barangoló
2021. 12. 09.
80
73
V4 karakter
Aaron Wick
LV karakter
Aaron Wick
V2 karakter
Aaron S Wick
Hát nem felhívni akartuk a figyelmet, hanem pont az ellenkezőjét, hogy mivel nekünk háttal voltak, ezért gyorsan kiiktatjuk őket, ezáltal a további RP nekünk könnyebb lett volna, mert minusz 2 egység lett volna rajta a kocsin és rajtunk.
 

abenceh

Barangoló
Támogató
2019. 06. 27.
131
231
V4 karakter
Danil Slawa
V2 karakter
Brooklyn Benward
Srác alapból elismerted hogy leráztatok minket és tisztában voltatok vele hogy nem láttunk titeket, mivel akkor már rég rátok fordultunk volna.
Azt is világosan leírtad, hogy azért akartál lelőni minket hogy "kevesebb egység legyen rajtunk" mikor abban a percben alapból nulla volt rajtatok és simán elmehettetek volna egy kis kerülővel arra amerre csak akartok. Ebben a helyzetben szándékosan álltatok le az *Ültessük le őket 15 percre* mentalitással, teljesen elkerülhető lett volna az egész részetekről. Szerintem az hogy mi pár perce üldöztünk neked nem okot ad arra hogy ezt megtedd, sokkal inkább arra hogy elkerüld. Miért akarnád megkockáztatni hogy rád jön a létező összes egység (ami egyébként meg is történt csak addigra már leléceltetek gondolom egy másik boltra), ha feltűnésmentesen elmehetsz? Teljesen irreális és továbbra is indoktalan.
 
  • Tetszik
Reactions: Vik0

Oli2_mta

Újonc
2021. 12. 09.
45
26
V2 karakter
Niko D Cartalozzi
Nem gondoltuk, hogy ebből baj lesz egyetértek Aaron-nal, nincs további hozzáfűzni valóm.
 

Oli2_mta

Újonc
2021. 12. 09.
45
26
V2 karakter
Niko D Cartalozzi
* *Ültessük le őket 15 percre* mentalitással*-ehhez elfelejtetted még odaírni, hogy *gondolom én*. Csupán azért szerettünk volna lelőni titeket, hogy ne tudjatok berádiózni és könnyebb legyen a további rp.
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont. @Carter
 

Vik0

Újonc
2021. 01. 09.
46
22
V4 karakter
Ian Dye
LV karakter
Vasco Pher
* *Ültessük le őket 15 percre* mentalitással*-ehhez elfelejtetted még odaírni, hogy *gondolom én*. Csupán azért szerettünk volna lelőni titeket, hogy ne tudjatok berádiózni és könnyebb legyen a további rp.
Teljesen tök mindegy, felesleges volt darálni a semmire.
 

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
591
892
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Sziasztok! Hasonló véleményen vagyok, mint Santiago. A pillanatnyi helyzetetekben a legésszerűbb az lett volna, ha mihamarabb megszabadultok a fegyverektől, illetve egy időre a kocsitól is. Ezzel szemben a ti cselekedetek véleményem szerint irreális volt, mivel nemcsak felhívta magára a további egységek figyelmét, de a rendőrökkel nem is végzett, tehát ők is azonnal tudtak reagálni. Az ilyen viselkedést nem toleráljuk és a későbbiekben nem szeretnék ilyet látni a részetekről.

[Admin Jail]: Patrik bebörtönözte Derek Monroe-t 120 percre.
[Admin Jail]: Indok: NonRP #Brownie [PK].

[Admin Jail]: Patrik bebörtönözte Aaron Wick-t 120 percre.
[Admin Jail]: Indok: NonRP #Brownie [PK].

Zárom, helyezhető.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.