Sanjit Abdessalam --> Tommen | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HyperS

Barangoló
2019. 11. 30.
97
196
21
V4 karakter
Martin Crooks
LV karakter
Ramazan Xhafer
V2 karakter
Ansuwaldaz Chariovalda
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sanjit Abdessalam >

Panaszolt fél admin neve:
< Tommen >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen szankcionálás >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/3B62ZER2 >

Megjegyzés:
< Nem gondolom hogy 300percet kellett volna adnia, illetve először NonRP-ért akart jailezni 120percre mikor megkérdeztem tőle hogy ebben még is mi volt a NonRP rá mondta hogy akkor 300perc DM jailt fog kiosztani. >
 
Utoljára szerkesztve:

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 610
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Sziasztok!

Szerintem nem volt helytelen a döntésem, egy puszta anyázás miatt nem fogsz maffiavezérként megölni/meglőni valakit a legforgalmasabb határátkelőnél. Igyekeztem jóindulattal hozzáállni a dologhoz és NonRP-ként szerettem volna szankcionálni, tekintve, hogy az ölés nem volt szándékos.

Viszont mivel késztetést éreztél, hogy a jóindulatom ellenére is visszaszólj és kinevetted a bírálatomat így nem gondolom, hogy fenn kellett volna tartanom a jóindulatomat, tehát megváltoztattam a szankciót az elkövetett DM-re. (300 perc jár érte, nem túloztam el)
"[2022-06-16 14:39:59] [Output] : Sanjit Abdessalam: (( Rohadt nagy nonrp volt. xd ))
[2022-06-16 14:40:06] [Output] : Sanjit Abdessalam: (( Mit kellett vna rpzek? ))"


Hisz attól még, hogy nem állt szándékodban megölni még végbement.

"...mikor megkérdeztem tőle hogy ebben még is mi volt a NonRP rá mondta hogy akkor 300perc DM jailt fog kiosztani."
A felidézett logokból is látszik, hogy nem ez volt a felém címzett kérdésed egyébként.

Az ellenem tett kijelentésekről annyit, hogy nem esik jól szankcionálni, viszont az eset súlyossága okán nem mehetek el mellette tétlenül.

További szépt napot!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
A panasz jogtalan.​
Határnál nem kell rálőni a másikra mert IC beszólt. Nem illik bele a szerepedbe sem. Maximum bandás reagálhatna erre IG és ők is csak kizárólag a banda HQ környékén. Mivel a lábon lövés szerencsétlen módon a karakter halálához vezetett, ez esetben jogos a DM jail, és ezen felül köszönd meg, hogy nem kaptál további perceket az adminnal szembeni flegma stílusodért.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.