Sandor Rooney -> SantorinoV2

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sandor Rooney >

Panaszolt fél admin neve:
< Santorino >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Volt egy előző PK-nk amit én tettem Mark Swanson helyett mivel volt egy kis véleményünk szerinti derby, ezt Santorino nem látta helyén szerinte nem történt derby mikor mi fejre lettünk állítva, viszont mikor én kiszálltam a kocsibol kedves Helemberg John barátom melletem állt és uziját probálta elő venni egy olyan problémával hogy csak az rp bindet sikerült rá benyomnia, így csak rpje volt a fegyver elővételre de magát a tárgyat sosem vette elő, de fejbe lett azért lőve, hogy biztosra mehessenek, de nem is ezek miatt teszem feltétlenül a pk-t hanem mivel én kaptam egy 120 perces PG jailt olyan indokkal (amit mellékelni is fogok), hogy 2 mp5-öt is tartanak rám én meg előveszem a fegyveremet és elkezdek "LÖVÖLDÖZNI", mármint Santorino szerint. Na most itt egyetlen probléma volt, hogy úgy szagattam, hogy 3 szor elősikerült vennem a fegyveremet, de lövést sosem adtam le a fegyverrel mivel az én képernyőmön elő sem vettem. Szándék lehet megvolt az ölésre de mivel az én szemszögemből elő sem sikerült vennem a fegyvert a videon meg annyi látszik hogy előveszem-elrakom folymatosan, de lövést nem adok le vele, mert olyan brutál kaka a gépem meg a videón is annyi látszik hogy rugdosom Helemberg hulláját meg árnyékharcolok így nem tartom jogosnak a PG jailt. >

Bizonyítékok:
< https://streamable.com/jkegra https://imgur.com/a/iaeHdB7 >

Megjegyzés:
< Videon jól látszik, hogy Ramon S Gates mp5 tipusu fegyverrel először társa segítségével headshotot lőnek Helembergnek majd engem animba lő és utána kivégez, ezzel kettő problémám is lenne amelyek a következők, Helemberg azon kivül, hogy kiszállt a kocsibol, és az üldözött gépjárműben(rs7-ünk)-ben ült semmi rosszat nem tett meg volt egy rpje egy fegyverre ami kezébe sosem került így véleményem szerint indoktalanul lett lelőve, ami felett Santorino megintcsak szemethunyt vagy nem tünt fel neki, nem akarok vádaskodni. >
 
  • Vicces
Reactions: anagynoel

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Cső.

Gondoltam , hogy PK lesz belőle de semmi gond mert még így is magabiztosan kiállok a döntésem mellett.

Miután lelőtték a barátaidat és tartották rád a fegyvert, te mentél árnyékboxoltál a levegőbe. - Emellett még el is lehetne menni bár már szerintem itt megbukott az egész. A probléma onnét kezdődik hogy előkaptad ennek ellenére a fegyveredet és ahogy azt te is bevallottad, ölési szándékkal.

"és az üldözött gépjárműben(rs7-ünk)-ben ült semmi rosszat nem tett meg volt egy rpje egy fegyverre ami kezébe sosem került így véleményem szerint indoktalanul lett lelőve, ami felett Santorino megintcsak szemethunyt vagy nem tünt fel neki, nem akarok vádaskodni."
- Kérlek ennyire ne legyünk vádaskodóak és rosszakaratúak a másikkal szemben. A videón cseppet sem látszik, hogy a barátotok kezébe nem került fegyver , akkor milyen szemethunyásról beszélünk?

Ott a videó, kivehető belőle minden.

Várom a bírálást.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: agoston

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
Szándék megvolt igen, de szabályt is szegtem e vele? Véleményem szerint nem, mivel lőni nem lőttem, amit te az elbírálásod folyamán ki is emeltél.
 

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Értem..
- Tehát ha rád éppen fegyvert tartanak, te megindulsz afelé aki tartja rád és még fegyvert is rántasz majd szerinted utána ezzel semmi gond mert te nem lőttél csak akartál lőni.

Derbyre kitérve.. - Fejre állított titeket az ütközés valóban de nem nehéz megfigyelni, hogy ti kanyarodtatok ki a BMW elé tehát ebbe nagyrészt a ti figyelmetlenségetek is közrejátszott.

- Nem attól lesz egy ilyen helyzet PG, mert te rálősz...
Megnézném ha éppen szemből ill. hátulról fegyvert tartanak rád akkor valójában is elkezdenél-e sétálgatni. ( És ezt még tetőzted is a fegyver elővétellel ) Ez már önmagában kimeríti a powergaming fogalmát.

Én innentől várok a bíráló Főadmin hozzászólására mivel nem szeretem az effajta rosszindulatúságot amit ez a PK is magában hordoz.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: agoston és dr3X

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
- Fegyverrántásomról annyit, hogy ic "rossz fiu" vagyok képernyőmön mikor éppen kocsibol kipattanok annyit látok, hogy másik oldalon Mark túr melletem társam akinél uzi van él már ugye nálam így ebben az esetben fegyvert akarnék rántani ami sikerül is csak elrakom 2 szer majd animba esek ahonnan kileszek végezve

- Elmentünk elötte ezért neki joga lesz egyböl nyomni a gázt a kanyarodást meg mindent de az úgy nem derby, lett volna ideje megállni az f10-el nem rossz annak a kocsinak a fékje, ha nem akar minket tetőre állítani akkor nem megy tovább.

- Lehet, hogy nem attol lesz PG de te ezt emelted ki, egy olyan dolgot ami meg se történt.
Ez a ha éppen szembőll illetve háturol, egyik irányba ketten egy uzi glock mondom van esélyünk és ezért akartam volna fegyvert elő venni de mivel Helemberg barátomnak ez sosem jött össze csak rpje volt viszont azért le lett lőve, én meg árnyékharc miatt lettem lelőve, mert a fegyveremet rendesen sosem sikerült elővennem és ráfognom, sétálgatás alatt gondolom azt a 2 lépést érted ami után megrugdostam a videon helemberget majd kaptam az animot, ha 2 lépésért leturhatnak engem meg ajt kaphatok, és a tény fölött, hogy Helemberg sosem tört a legál frakció tagok életére csak kiszállt a kocsiból és kapott egy kokit, a fölött vajmi könnyedséggel el is suhantunk

- Nem tudom milyesféle rosszindulatúságról beszélsz, és vagy vádaskodáról beszélsz, de hát ha te ide kategorizálsz be azzal én sajnos nem tudok mit csinálni személyes véleményedet nem változtathatom meg.

Ott a videó, kivehető belőle minden.

Várom biráló Főadmin válaszát.
 
Utoljára szerkesztve:

Benitoo

?Habos sütemény?
2019. 05. 13.
230
375
22
?mikor a vaddisznó elrepül?
V4 karakter
Charles_Collins
LV karakter
Ivory_Hankins
V2 karakter
Harvey_Ainsley
Videón is látszik, hogy amellett hogy ti vágtatok ki elé szinkron hiba is történt tehát ezt nem tudtam szankcionálni.
- Az pedig, hogy lőttél-e vagy sem nem mérvadó továbbiakban se.
- Azt hogy egy elírás történt részemről, na ott valóban hibáztam viszont az ügy végeredményén ez semmit nem változtat úgymond apró "szépséghiba" mert épp elég volt a szankcióhoz az ami történt.

Kitérve arra meg , hogy te IC rosszfiú vagy ezért meglátásod szerint megteheted.
Ez valójában így is lenne viszont akkor ez már egy kicsit nagyobb odaadást követel.
Esetleg karaktertörténeted vagy egy pár soros RP-d van róla, hogy milyen karaktert is irányítasz?
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: agoston és dr3X

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!
A PK-t én fogom bírálni.
 
  • Tetszik
Reactions: Benitoo

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Helló!

A PG jailt jogosan kaptad mivel,ha fogják rád a fegyvert akkor te nem fogsz elővenni fegyvert.
Derby nem történt mivel ahogy a videóban is lehet látni a BMW sofőrje laggolt.
A "fegyvertelen" barátotok pedig rosszkor volt rossz helyen.A videóban is látszik,hogy egymás közelében voltatok közvetlen és te meg hol elővetted a fegyvert hol pedig elraktad.A rendvédelmisek nem fogják megvárni,hogy lelőd őket főleg,hogy előtte pár másodperce lőtték animba a másik barátotokat aki ugyancsak lövöldözött.

PK jogtalan.
 
  • Tetszik
Reactions: Bone
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.