Sandor Rooney -> aSzabi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Sandor Rooney >

Panaszolt fél admin neve:
< aSzabi >

Panasz pontos megfogalmazása:
< 2 en Michael Rooney barátommal követtünk egy pd-s kocsit majd elmentünk onnan arra rá kb 4-5 percel kaptuk a 120 perces admin jailt majd pm ben megkérdeztem mi volt ebben a hergelés hogy követtük, válasz a kérdésre "figyeltelek titeket végig" >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< - >
 

royalkaa

Újonc
2019. 12. 17.
43
18
21
Sárospatak
V4 karakter
celio gil 🔌
Szia, elég lett volna 1 PK-t is nyitni szerintem, mivel ugyanaz az ügy.

Tehát szóltak a rendvédelmisek, hogy követi őket 2 autó már legalább 5 perce, ilyenkor kezdtem el spec-elni a rendőröket.


[2020-12-16 20:48:51] [Output] : [Fogadott PM]: Christopher D Alfonzo (185): Csáó reconolnál mert pd hergelés folyik
[2020-12-16 20:51:41] [Output] : [Fogadott PM]: Christopher D Alfonzo (185): Már legalább 5 perce követnek


(itt is látszik, hogy majdnem 3 perc eltelik a 2 pm között)

Aztán énis láttam legalább 2-3 percen keresztül h a rendőrök seggébe mentek, valamelyikőtök még beis állt mellé és úgy ment mellette, még neki is mentetek, és amikor a rendőr gyorsított, ti is gyorsítottatok, még a kis sikátoros utcákba is követtétek őket.

log, hogy ütköztek

[2020-12-16 20:52:05] [Output] : [>o<] *Megfejeli az ülést de nem lesz baja ((Christopher D Alfonzo)) (rendőr)
[2020-12-16 20:52:13] [Output] : [>o<] *Beveria fejét de nem esik nagyob baja mert időben megkapasulpdol ((Sandor Rooney))


Szerver szabályzat:

• Tilos a rendőrt provokálni azért, hogy üldözőbe vegyen, tilos verbális „értelmetlen” provokációk.

A PM-ekről meg annyit, hogy 2en voltunk fent Adminok ~250 playerre, és pörgött a chatem, szerintem megesik hogy félreolvasok valamit. (ezt erre a képre értem https://i.imgur.com/s7WEfMX.png)

Több hozzáfűznivalóm nincs.
 
Utoljára szerkesztve:

Botchi

Újonc
2020. 02. 23.
41
38
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Drina Rooney
Szia! Nem mi tehetünk arról, hogy hány admin van hány playerre, nem mellesleg egy rp szerveren a rendőr index nélkül kanyarodik honnan tudjam hogy merre menne így véletlen neki mentem igen, kíváncsiak voltunk merre mennek így követtük, ebben az is benne van hogyha ő gyorsít mi is, de ha szeretnéd akkor amennyi erővel mi pd-t hergeltünk nekik a gyorshajtás miatt mehetne a szerep tévesztés is. Ezt pm-ben is elmondtam attól még mert valakit követtünk nem hergeltük őket nem "anyáztunk" nekik semmi ilyen ami hergelésre adhatna okot, vagy szándékosan sem derbyztük le őket.
 
  • Vicces
Reactions: Erdős és SkyV2

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Nem kell követni meg beállni a rendőr mellé x percen keresztül.
Gondolj bele ha téged követnek egy időn át és neked mennek, akkor mit váltana ki belőled.
Szerintem téged is ugyanúgy irritálna..

Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.