San Fierro kórház

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
H

HuzatV2

v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
Oliver La Cedas

Ötleted:
Szerintem aki San Fierro és környékén halt meg az éledjen újra San Fierro-ban sokkal könnyebb lenne és nem kéne a fél mapot átfutni ha nincs taxis.


Megjegyzés:
-
 
  • Tetszik
Reactions: Smooky

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Szia!
Nincs szükség erre, van Taxi frakciő, őket tessék hívni. (Mellesleg megjegyzem, jelenleg a See City Kormánynak van ott egy minisztérium mapolása.)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Bhrgur és Erdős

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
1 072
3 864
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
LV karakter
Alyshia Kenrose Valrath
Hali!

Jelenleg HQ-ként van használva, így már csak ezért sem lenne lehetséges. Amúgy megértem mindkét álláspontot. Nyilvánvalóan semennyire nem reális, hogy ha SF-ben halsz meg akkor a mentőszolgálat elvisz egy másik város egyébként jelentősen kisebb kórházába. Azonban így legalább a taxitársaságnak van dolga, sőt az árak is viszonylag kedvezők.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és HuzatV2

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
409
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Ahogyan leírták előttem is, Taxitársaság egyrészt munkáját a kórháztól való szállítás jelenti. Igyekszünk széleskörűen lefedni az időtávokat, és biztosítani fuvart. Az az 5-10 perc fuvar idő, főleg hogy van 20 perc szabadidőd általában. Taxi részéről így láttom, bár szerintem felesleges lenne, hiszen így a megszokott és működő, és OMSZ részéről is biztos lenne akkor változás.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Cső-cső!
Szerintem jobb lenne, ha így lenne megoldva, mivel ha belegondoltok, ha valaki LS-be hal meg, nem feltétlen LS-be szeretne menni, lehetséges, hogy SF-be, így ugyanúgy ki lenne használva a Taxi. SŐT, duplaárba, ha taxit hív, a Taxi FK még többet is kap..
A 2. Nem mindig van fent Taxi-s a szerveren, tegyük fel a hajnali órákban, és tegyük fel ATM rablásról éledt újra, menne SF-be, viszont nincsen taxis, és netalántán letelik a halálangyala, akkor beviszi a személyt a rendvédelem..
Támogatom!
 
J

Jason R Evertson

Ez főleg annak lenne jó akinek van sfben ingatlanja. Ha már van bank sfben és binco akkor egy korház is elférne szerintem.
Támogatom az ötleted.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: HuzatV2
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.