San Andreas Sheriff's Department Frakció fejlesztési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
288
1 906
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
N E V E D:

< Fridi >

F R A K C I Ó D N E V E:

< San Andreas Sheriff's Department >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

< 1.Mappolás csere.
Mappoltam egy kihallgatót,illetve egy mélygarázs lejáratot a Packereknek,ugyanis jelenleg a sima garázsintibe nem tudunk bemenni velük,így egy "megemelt" garázs interiort is szeretnénk majd kérni.
ld5q1Fc.png

8T9umsg.png

D7qKMb9.png

ft7fi48.png

v4o1a4r.png

D5ut9UY.png


2. Villogók pozicionálása ,MDC kérés a következő járművekbe: Jeep Wrangler ( Mesa [500] ),Dodge Polara ( Glendale Damaged [604] )
Ugye az előzőpakk-ban új paintjobok lettek ezen kocsikra,de a villogók és az MDC-k elmaradtak,ezeknek a pótlását szeretnék kérni ha lehetséges.


3. Leanco Bearcat "bescriptelése".
Ezt az ötletet az előző SWAT fejlesztésbe leírtam és el lett fogadva,majd nem lett megvalósítva nem tudom miért,így megint leírom hátha.
Jelenleg nincs "csapatszállító" autónk csak az FBI Suburbanok,de azok nem páncélozottak.Így szeretnénk kérni ha lehetséges ami régen a kukásautókon volt scriptet a Leanco Bearcatek oldalára,és a hátuljára. Így a hátuljára 2 ember és a két-két oldalra 2-2 ember tudna felkapaszkodni az "E" betű megnyomásával,akár csak a kukáskocsik hátuljára régen.

Pfc8SrJ.jpg


4.Rabszállítóról a mod kivétele.
Nem igazán tudjuk használni a rabszállítót,mivel csak 4 személyes.A modolatlan Enforcert pedig használná a SWAT,SEB bevetésekre.

>


M E G J E G Y Z É S:

< A letöltési linket az illetékeseknek elküldöm privátban,előre is köszi mindent,pacsi! >
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.