San Andreas Sheriff's Department Frakció fejlesztési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Fridi

Aktív fórumozó
Very Important Person
2019. 01. 10.
288
1 906
25
V4 karakter
Dean Werrnick
LV karakter
Dean Werrnick
N E V E D:

< Fridi >

F R A K C I Ó D N E V E:

< San Andreas Sheriff's Department >

A M I T S Z E R E T N É L K É R N I:

ThIJ7NU.png



< 1. 8 darab paintjob csere.
A következő autókon szeretnénk kicserélni a paintjobokat új kinézettel: Dodge Polara,Chevrolet Caprice,Ford Explorer,Dodge SRT8 Police,Ford Crown Police Interceptor,Jeep Wrangler

2. 5 darab skinünk lecserélése.
Kis vérfrissítés,és nagy érdeklődés miatt lett egy "pufibb" skinünk is.Csontozat tesztelve,méret okés,személyi és dash képek mellékelve,képek lentebb.Nagyon szépen köszönjük @Patesz-nak a skinekért gyönyörű munkát végzett.

3. Villogók fixálása.
Koordinátákat mellékelem, @aKörte megcsinálta az Expo,SRT 8,Enforcer,FBI Ranch-nak a villogóit, lentebb megtekinthetőek.

4.Villogó Jeep SRT8-ra.
Detective-ben hasznát vennénk,illetve a jövőben akár a SEB-es egységeink is ezt a kocsit szeretnék használni az adottságai miatt a kocsinak,ebből adódóan szeretnénk hogy tudjunk rá villogót rakni (item).

5.ATM Rablás átgondolása.
Már téma volt,és fel lett hozva a vezetőségnél ahol elfogadásra került az ötlet,csak nem került megvalósításra.Az ötlet lényege hogy ha megfúrnak egy ATM-et akkor a rablóknak 30 percük,lenne hogy eltávolítsák a pénzkazettákat. Azért mert ==> A mostani helyzet az szokott lenni hogy megfúrják az ATM-eket és csak jó pár óra után szedik ki belőle a kazettákat,ami eléggé unfair a rendvédelemmel szemben,ugyanis amikor már megrongálódtak az ATM-ek már a kiérkezésünkkor roleplay szerint el kéne távolítanunk a kazettákat,nem hagyjuk ott őket,ám a szerveren ez nem lehetséges.Szeretnénk erre egy megoldást nem feltétlen ezt,csak a mostani rendszerben ezt a "kiskaput" előszeretettel használják.

6.Tankok optimalizálása.
Címből adódóan,vagy a tankok növelését szeretnénk kérni a járőrkocsikon,vagy pedig a fogyasztás csökkentését,ugyanis nem reális hogy megyünk két kört az autópályán és lement a negyede a tanknak,előre is köszönjük!

7.Kihelyzett traffipaxok,ticket összege.
Amikor manuálisan tehát /settraffi-val rakjuk ki a traffipaxokat és úgy használjuk őket akkor csak egy bizonyos százaléka megy a frakciószámlára,így is eléggé bagatell összeg ha trafizunk nem hogyha annak a százalékos összege megy a számlára,jelen esetben 50-60 dollárok.Azt szeretnénk kérni hogy a teljes traffi összege menjen a frakció számlára ha megoldható.Valamint a ticketnek a %-os jóváírását ugyan úgy megemelni mint V3-mon történt.

8.Leadereknek szabad hozzáférés kulcs nélkül.
Ha egy frakcióban valaki leader,szeretnénk kérni hogy amelyik frakcióban leader annak a járműveit kulcs nélkül tudják a leaderek kinyitni/zárni/beindítani/leállítani.Azért lenne ez fontos mert például a hajókat,motorokat nem tudjuk changelock-olni ha nem hívunk admint,és egy adott akciókor eléggé sokat jelentene az a pár perc.Hátrányát nem látjuk,kihasználás nem lehet belőle,mert így is úgy is hozzáférünk az adott kocsikhoz,csak így az inventorynk se lesz tele kulccsal,és sokkal gyorsabb lenne még arrébb állni is a kocsikkal.

9.Dutyban ne látszódjon: Deagle,Gumibot,Kés
Nem szeretnénk hogy Dutyban látszódjanak a fent említett fegyverek,egyszerű oka van:Sokkal kulturáltabban néznének ki az Officerek,Deputyk ezen felszerelések nélkül az oldalukon,nem újdonság például aki Banda F3-ban van se látszódik az oldalán a Deagle,ha ez is megoldható megköszönjük.

10.Rendvédelmi kocsik inventory újragondolás.
Régebben volt említve a "Gunrack" ami átbeszélés követően el lett utasítva,ezért arra gondoltunk hogy a rendvédelmi kocsikba CSAK rendvédelmi frakcióban lévők tudjanak belenézni.Ez az esetleges frakció fegyverek kicsomagtartózása miatt lenne jó,ugyanis azok addolt fegyverek és nem egyszer kellett visszanyomozni ki,mikor csomagtartózta ki az addolt fegyvereket.Valamint a "Gunrack" is megoldásra kerülne,ugyanis tudjuk a kocsiba RP-zni a Gunrack-et és onnan kivenni majd a fegyvereket így nem M4-el,Sörétessel a hátukon lennének a Deputyk,Officerek,hanem mindig a kocsiba tárolnánk ezen fegyvereket,és csak a használatakor vennénk elő őket.Ez is dobna az összhatáson nem mindenki nézne ki "Kevláros katonának".

11.Mappolás cserélése,ticketen lévő Sheriff kép kicserélése
Kicsit bővítettük a mappolásunkat egy IT teremmel,portával,egy mólóval a Predatoroknak,képek lentebb.A ticket képét mellékelem a file-ok között.

12.IG kérések: 8db Explorer,10x10-es interior,15 darab M4,2db Police Maverick
Explorerből 8 darabja van a frakciónak,és az adottságaiból adódóan sokan szeretnék használni,de nem mindig tudunk adni az embereknek,főleg így hogy a villogó is fixálásra kerül szeretnénk többet használni,ezért ha megoldható egy 5 darabot szeretnénk még ebből a kocsiból kérni.M4-ekkel majdnem ugyan ez a helyzet mivel a frakció létszáma lassan 60+ felett van,szeretnénk kérni pár darab M4-et ugyanis a régiek vagy betörtek,vagy még leadás alatt vannak,minden dokumentációt tudok mutatni a fegyverekről,szeretnénk kapni +15 darab M4-et.2 darab plusz Police Mavericket szeretnénk kérni,a helicam miatt sokat van használva a mostani kettő,és szeretnénk több helit használni.Végül a 10x10-es interiort arra használnánk hogy aki magasabb beosztáson van nem mappoltunk le nekik 10 darab irodát hanem egy egyedi interiort szeretnénk kérni és abba majd mi megoldjuk magunknak a 10 irodát.

13.Egyéb problémák: Polara villogó,kocsi nevek átírása,backup,lenyomoz parancsok hiányosságai,CCTV
Polarára lehet villogót rakni,csak maga a "script" nem jó rajta nem lehet használni a hangkürtöket.Kocsi nevek átírása,annyiból áll hogy ne a modolatlan nevet írja ki a chaten a következő kocsiknak: Police LV -> Dodge Charger '14 Police ; FBI Rancher -> Ford Explorer Utility.CCTV-nk továbbra sincs volt egy időben de utána eltűnt az irodánkból,azt szeretnénk vissza.Backup,lenyomoz parancs javítása==>Ha a backup interiorból érkezett akkor az intinek a bejáratára rakja a blippet,ne pedig a tengerre,lenyomoznál ugyan ez.Illetve még a backupnál olyan "szinkron" hiba van ha benyomta valaki a backupot,és valaki felcsatlakozik a szerverre,aki felcsatlakozott nem látja a backupot addig amíg újra nem nyomja ki/be a backupot az illető.Backup parancshoz annyit még szeretnénk kérni hogy ne sima /me hanem /melow legyen,ez a detektíveinknek lenne hasznos.

>

M E G J E G Y Z É S:

< Idővel bővítem még a topicot valószínű,addig is béke mindenkinek,várjuk a véleményeteket.A fent említett dolgok egyeztetve lettek az LVMPD leaderekkel közös megegyezés követően írtam bele a kéréseket.Linket illetékeseknek kérésre küldöm.
Szeretném megköszönni mindenkinek aki segített a fejlesztésben nagyon jó volt veletek dolgozni srácok! @clayton @Tukan @aKörte @core @Blájen @Lajozs @Cruso

wcdb8zT.png

4GushW2.png


Y6Cl0tf.png


azZ15c2.png

hmfOcdW.png

gKvEUOR.png
2VK0Q0e.png

ogiw4KB.png
zPfZfVn.png
dJFLqRW.png
NGLISU0.png
PBjk2aF.png

Enforcer.gif

Expo.gif

FBI.gif

UTPsUAz.png

ZelwAO7.png

4F9kP9G.png

bVTcSB8.png

nC16Jly.png

TJTtXHX.png

3hhfF4B.png





 
Utoljára szerkesztve:

Süti

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
394
2 520
22
V4 karakter
Brown Renner
LV karakter
Brown Renner
Hát ez tényleg nagyon ott van.. Szép munka. Na és azok a paintjobok... Be vele! :D
 
  • Tetszik
Reactions: dagika és aChester

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
721
1 412
17
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Emerson_Taylor
V2 karakter
Chester_Binder
Szép lett, remélem megkapjátok.
 
Utoljára szerkesztve:

bakk

flawless diamonds
2019. 06. 23.
329
2 127
LV karakter
raul botero
Jó hogy ATM-eznek, hogyha felmentek a ticket árak is, bár ez az én szemszögem. Amig kapnám a beefet, addig elmondom hogy még egy ATM-et sem furtam.
 
Utoljára szerkesztve:

Blájen

Barangoló
2019. 01. 10.
91
189
V4 karakter
bryan_casselly
LV karakter
sergio_montes
Jó hogy ATM-eznek, hogyha felmentek a ticket árak is, bár ez az én szemszögem. Amig kapnám a beefet, addig elmondom hogy még egy ATM-et sem furtam.
Nem érted akkor a problémát, nem az ATM-ezéssel van baj hanem ahogyan csinálja pár ember. Ha már megvágod akkor legyél ember és vedd ki a kazit de ne olyankor amikor már nincs fent rendvédelmis.
 

bakk

flawless diamonds
2019. 06. 23.
329
2 127
LV karakter
raul botero
Aki ráveszi magát hogy ATM-ezzen nem egy 4500 dolláros emelés fogja földhöz verni.
Az a baj hogy mindenki nem miliomos a szerveren, köztük énsem, és mivel rpvel töltöm el az időt a szerveren, igy eléggé megvisel az a ticket emelés. Az ATM furással kapcsolatban tényleg undorító, hogy pár ember hogyan csinálja.
 
Utoljára szerkesztve:

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
721
1 412
17
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Emerson_Taylor
V2 karakter
Chester_Binder
Szerintem az RP-meg a pénz nem függ össze.Ha te ugyan úgy RP-vel akarod elfoglalni magad a szerveren akkor ebbe nem fog gátol senki/semmi.(ez becsülendő hogy a szerveren csak is RP-zel).(Remélem hogy ez el komenttel nem bántottam meg senkit mivel nem volt szándékom.)További jó játékot kívánok mindenkinek.
 
  • Tetszik
Reactions: bakk és Predi

bakk

flawless diamonds
2019. 06. 23.
329
2 127
LV karakter
raul botero
Szerintem az RP-meg a pénz nem függ össze.Ha te ugyan úgy RP-vel akarod elfoglalni magad a szerveren akkor ebbe nem gátol senki/semmi.(ez becsülendő hogy a szerveren csak is RP-zel).(Remélem hogy ez el komenttel nem bántottam meg senkit mivel nem volt szándékom.)További jó játékot kívánok mindenkinek.
Szerintem azért van egy kis köze egymáshoz, kellenek RP-hez szükséges dolgok, amiket pénz nélkül nem tudsz megvásárolni, gondolok itt autóra, ilyenek. Énsem szerettem volna senkit megbántani sesemmi, csak leirtam a véleményem. Én ezzel lezárnám a dolgot részemről.
 
  • Tetszik
Reactions: Butch és aChester
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.